4

Gimdos kaklelio vėžio simptomai gali būti labai skirtingi. Nuo moters organizmo priklauso, ar ji pajus ligos požymius, ar ne.

Apie nemalonius pojūčius, sveikatos sutrikimus turite pranešti savo gydytojui. Šis sąrašas Jums padės apsispręsti, ar reikalinga skubi gydytojo konsultacija, ar ne. Tačiau turite atminti - reguliarios gydytojo ginekologo konsultacijos ir apžiūra, gali užkirsti kelią vienai labiausiai paplitusių vėžio formų.

Ankstyvojo gimdos kaklelio vėžio simptomai

Moterys retai jaučia simptomus ankstyvojoje gimdos kaklelio vėžio stadijoje. Tačiau PASIDARYKITE Pap tepinėlio testą ir pasirūpinkite saugiais lytiniais santykiais, kad neužsikrėstumėte Žmogaus papilomos virusu (ŽPV).

Gimdos kaklelio vėžio simptomai vėlesnėje stadijoje

Dubens skausmas. Dubens skausmas, nesusijęs su mėnesinėmis ar fiziniu krūviu, jau yra laikomas gimdos kaklelio vėžio simptomu. Todėl, jeigu Jus kankina dubens skausmai, nedelskite. Žinoma, šis simptomas gali reikšti ir kitus sveikatos sutrikimus, tačiau prisiminkite, kad negydoma liga, gali atnešti skausmingas pasekmes.

Skausmas lytinių santykiu metu. Kai kurioms moterims, sergančioms gimdos kaklelio vėžiu, lytinių santykių metu pasireiškia skausmas. Jeigu jaučiate, kad šis skausmas kartojasi, būtinai praneškite apie tai savo gydytojui.

Kraujavimas iš makšties. Jeigu Jums pasireiškė kraujavimas tarp mėnesinių, žinokite, kad tai dažniausiai patiriamas gimdos kaklelio vėžio simptomas.

Išskyros iš makšties – taip pat gali būti gimdos kaklelio vėžio simptomas. Išskyros gali turėti ir neturėti kvapo, tačiau jeigu jos Jus vargina ir pastebite pasikeitimus, būtinai pasikonsultuokite su gydytojui. Galbūt Jums reikalingi išsamesni tyrimai?

Gerbiamos moterys, apie savo nuogąstavimus, simptomus ir įtarimus, jog sergate gimdos kaklelio vėžiu, nebijokite pranešti savo gydytojui. Jis atliks visus reikiamus tyrimus, kurie patvirtins arba paneigs Jūsų nuogąstavimus. Kiekvienai moteriai nuo jaunos panelės iki močiutės, rekomenduojama reguliariai lankytis pas savo ginekologą.

 

Grįžti

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#4 Laura 2011-12-24
Nepatinka, tai ir neskaityk tu simptomu, o gal kaikam jie labai idomus ar net naudingi.
Quote
#3 ona 2011-07-04
kodėk rašote čia visus simtomus ir priskiriate kaklelio vėžiui, nereikėtų gąsdinti moterų,dėl europiniu projektų,tai nusikalstama ,juk tos lėšos yra skiriamos prevencijai tai reikėtu ieškoti prie žasčių nuo ko tas gimdos vėžys.?
Quote
#2 gabija 2010-05-26
prasau padekite !!!!!!!
Quote
#1 gabija 2010-05-26
ka daryti mano pazystama serga gimdos kaklelio veziu 3-4 stadija. kokia jai tykimybe isgyventi? kaip jai galima padeti?
Quote
2024 m. gegužės 28 d., Antradienis