5

Kauno apskrities moterų sveikatos draugija „ALMA“
Pirmininkė - Regina Malžinskienė
Tel. 8 37 438602
Mob. 8 652 68438
El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

ALMA renginys 2011
Mieli Almos draugai,

2011 m. spalio 21-ąją dieną Kauno Onkologijos ligoninėje įvyko IV-oji nacionalinė konferencija „Pagrindinės Onkologijos Draugijų aktualijos“, kurią suorganizavo Kauno apskrities moterų sveikatos draugija „Alma“.
Apie konferenciją skaitykite čia >>
 


Apie „ALMA“

Susirinkimai - kiekvieno mėn. paskutinį trečiadienį 15.00 val. Kauno onkologijos ligoninės posėdžių salėje. Lankytojai laukiami kiekvieną trečiadienį nuo 9.00 val. iki 13.00 val. Kauno onkologijos ligoninėje (Volungių g.16, Kaunas).

Krūties vėžiu sergančiomis moterimis organizacija „Alma“ (lot. „viltis“) rūpinasi nuo 1997 m.

Esame įsikūrę Kauno medicinos universiteto Onkologijos ligoninėje (Volungių g. 16, Kaunas). Už tai esame be galo dėkingos tuometiniam direktoriui Feliksui Markuckui.

Draugija „Alma“ vienija apie 80 moterų, sergančių krūties vėžiu. Teikiame savitarpio pagalbą ne tik į mus besikreipiančioms pacientėms, tačiau lankome ligones ir gydymo įstaigose, organizuojame paskaitas, įvairius renginius, susitikimus su menininkais ir visuomenės veikėjais. Bendradarbiaujame su įvairiomis verslo organizacijomis, inicijuojame naujų gaminių moterims po krūtų operacijų kūrimą bei atstovaujame sergančių moterų interesus visuomeninėse ir valstybės valdymo institucijose. Įvairiais būdais platiname informaciją apie krūties vėžį, jo profilaktiką bei teikiame patarimus, kaip pasiruošti operacijai ir kaip gyventi po jos.

Mums reikia visko: bendravimo, išsikalbėjimo, aplinkinių palaikymo, nes gydymas yra sudėtingas ir varginantis. Todėl mes visų pirma skatiname moteris bendrauti tarpusavyje, neužsisklęsti savyje, nenuleisti rankų ir kovoti su liga. Kartu mes ją nugalėsime lengviau.

Skatiname moteris rūpintis savo sveikata, rinktis kuo sveikesnį gyvenimo būdą bei profilaktiškai tikrintis pas gydytojus onkologus. Stengiamės ištiesti pagalbos ranką bei paguosti visas, kam to reikia.

Padėdamos kitoms padėsime ir sau.

Siekiant užsibrėžtų tikslų kasdienėje draugijos veikloje nepakanka vien tik moterų entuziazmo, reikalingas ir palaikymas iš visuomenės bei tam tikra materialinė parama. Norinčius ir galinčius padėti draugijai „Alma“ kviečiame geros valios žmones ir organizacijas skirti kiek kas gali šiai veiklai plėtoti.

Mums labai pagelbėtų ir Jūsų skiriami 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio.

Rekvizitai:

Kauno apskrities moterų sveikatos draugija „Alma“
Volungių g. 16, Kaunas
Įmonės kodas: 193412419
Atsiskaitomoji sąskaita: LT477300010002244081
Bankas: „Swedbank“

 

Skaitykite daugiau:


Tai aktualu mums visoms

Konferencija paskatino ginti pacientų teises

Pasikeitė krūties protezų skyrimo tvarka

Kauno apskrities moterų sveikatos draugijos „ALMA“, vienijančios moteris po krūtų operacijų, ir AB „Ortopedijos technika“ bendradarbiavimo dėka buvo sukurtos dviejų konstrukcijų liemenėlės, skirtos dėvėti moterims po krūtų operacijų.


Pažiūrėkite!


TV reportažas apie krūties vėžį: http://www.youtube.com/watch?v=LOUWlT9zCpw

 

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#5 Irina 2009-10-28
Tikimės, kad naujai sukurtos liemenėlės įtiks daugelio moterų skoniui :) Tiesiog ateikite ir pasimatuokite bei išsirinksite geriausią variantą Jums!
Quote
#4 Aldona 2009-08-22
Na, gal A dydis atitiks A dydį? Kai prieš ketverius metus norėjau įsigyti liemenėlę, tai pasiūlė A dydį, kuris realiai buvo B, o gal net C. Paskendau. Labai puiku, kad ortopedijos projektuose Vilniuje galėjau įsigyti tinkamas liememėles vokiečių „Amoena“ firmos, nes buvau jau nevityje. Bet, tempora mutantur et nos mutamur in ilis.
Quote
#3 Regina 2009-03-19
Smagu sulaukti klausimu ir komentaru. Vyrus taip pat mielai konsultuojame. O jeigu esame nekompetetingos atitinkamais klausimais, tai nors siltai pabendrausime. Laukiame visu, kurie nori bendrauti, kuriems kyla klausimai ir kt.
Quote
#2 vyras 2009-03-07
O vyrai gali dalyvauti?
Quote
#1 Agne 2009-03-04
Kaip gerai, kad yra tokiu organizaciju. Pasiulysiu draugems sergancioms Kaune apsilankyti
Quote
2024 m. liepos 18 d., Ketvirtadienis