0

gydytoju ir zurnalistu rinktines.jpgdsc_2410.jpg2011 metais Jūs Įveikligą.lt svetainei skyrėte paramos kiek daugiau kaip 2000 Lt. Jūsų paaukotos lėšos padėjo mums įgyvendinti projektus, kurie dar ir šiemet suteiks daug džiaugsmo ne tik sergantiems suaugusiems, bet ir mažiesiems mūsų draugams:

- Šiemet už Jūsų skirtas lėšas įgyvendiname projektą "Kartu sveikti lengviau".

 Už anksčiau skirtas lėšas įgyvendinome:

- "Knyga padeda įveikti ligą", kurio dėka Kauno onkologijos ligoninėje per Kalėdas duris atvėrė "Knygų klubo" biblioteka.

- Taip pat 2010 m. vasario 5 dieną vyko futbolo turnyras "Tarptautinei kovos su vėžiu dienai paminėti", žymūs Lietuvos futbolininkai Valdas Ivanauskas ir Tomas Ražanauskas bei žymūs sporto žurnalistai Tautvydas Vencevičius ir Vytaras Radzevičius su Įveikligą.lt dovanomis lankė vėžiu sergančius vaikus. Surengėmė ir pristatėme fotografės Eglės Mėlinauskienės fotografijų parodą "Diagnozė" Vilniuje ir Kaune.

- Jūsų lėšos panaudotos vėžio prevencijos informacijos spausdinimui ir platinimui - tūkstančiai vėžio prevencijos lankstinukų pasiekė atokiausius Lietuvos miestelius. 

AČIŪ JUMS LABAI!

Šiais metais mes vėl planuojame pagelbėti sergantiesiems. Norime pagaminti atmintines ir dienoraščius, kurie suteiks stiprybės sveikti ir neleis pamiršti būtiniausių dalykų gydantis. Todėl ir šiais metais laukiame Jūsų pagalbos. 

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus.

Prašymą (Forma FR0512) gyventojas turi pateikti iki gegužės 1 d. apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Kaip tai padaryti?

- Prašymą FR0512 galima pateikti internetu:

  • Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą) arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 pateikti internetu. 

- Prašymą galite tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba atsiųsti paštu:

  • Prašymą užpildytą kompiuteriniu būdu ( fr0512 ) ar ranka galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba įdėti į voką, užklijuoti, pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo ir išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai. (VMI adresai: http://www.vmi.lt/lt/?itemId=20796 )

Duomenys, reikalingi prašymui užpildyti:

Paramos gavejo kodas

302295196

Paramos gavėjo pavadinimas

VšĮ „VIRTUS LT"

Adresas

Vilnius, Ukmergės g. 306A-36

Sąskaita banke: AB Swedbank, LT91 7300 0101 1259 7958

 

Jei iškilo klausimų, kreipkitės tel.: 8 620 63 966 arba el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Išsamesnė informacija apie 2 proc. nuo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio paramai skyrimą http://www.vmi.lt/

 

Rašyti komentarą


Security code  

2024 m. liepos 18 d., Ketvirtadienis