3

Chirologija – mokslas apie rankas, paremtas stebėjimu ir patirtimi. Ši diagnostikos sistema leidžia stebėti, kaip laikui bėgant, priklausomai nuo minčių ir elgesio, keičiasi rankų antspaudai, sveikata, net pats likimas.

Organizmą nuodija baimės

Profesionalus chirologas, pažvelgęs į žmogaus delnus, gali pasakyti, ką žmogus atsinešė gimdamas, ir dabartinę padėtį. Chirologijos tikslas – padėti rasti atsakymus į rūpimus klausimus, susitvarkyti su bėdomis ir gyventi kokybiškai. Iš delnų galima nusakyti žmogaus sveikatos būklę bei ateities sveikatos tendencijas. Kairė žmogaus ranka parodo tai, kas jam duota, ką žmogus atsinešė gimdamas, o dešinė – tai, kaip jis gyvena. Tausodami gyvenimą galime išvengti ir labai tragiškų likimo smūgių.

Didžiausias organizmo nuodas – baimė. Neretai žmonės, bijodami pažvelgti į realybę, bei prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, ima svaigintis alkoholiu, narkotikais. Tačiau savo baimes reikia nugalėti! Gyvenime labai svarbu kiekvienam žinoti, kokia veikla geriausia užsiimti ir kokios atsisakyti. Tai suprasti gali padėti chirologas. Šios srities specialistas taip pat padės sužinoti, ar neslepiate savo emocijų. Jei žmogus yra labai uždaras, nuolat kaupia savyje neigiamas emocijas, jo organizme gali imti formuotis fiziniai dariniai. Ilgalaikė savigrauža - viena iš onkologinių ligų priežasčių. Kur atsiras liga, priklauso nuo to, su kuo ta savigrauža buvo susijusi. Norint išvengti ligos, reikia išmokti pakeisti požiūrį.

Renkantis gyvenimo kelią, pravartu pažvelgti ir į savo delno bei pirštų ilgį bei formą.

Kvadratinis delnas ir trumpi pirštai byloja apie žmogaus ištvermę ir ilgaamžiškumą. Tačiau šio tipo žmonės dažnai būna uždari, todėl kenčia nuo streso, širdies ir kraujagyslių ligų. Šiems žmonėms negalima ilgai savyje laikyti blogų minčių ir emocijų, nes kyla auglių, miomų ir cistų grėsmė. Patariama daugiau atlikti atsipalaidavimo pratimų bei nebijoti naujovių ir permainų.

Pailgas delnas ir trumpi pirštai išduoda, kad žmogus yra aktyvus, linkęs rizikuoti. Šio tipo žmonėms labai svarbu išmokti elgtis ramiai, būti kantriems.

Kvadratinis delnas ir ilgi pirštai. Šio tipo žmonės laikomi vieni sveikiausių. Jie paprastai būna labai smalsūs. Tiems, kurie nesidalija su kitais savo mintimis, gali grėsti migrena, galvos skausmai, nemiga. Geriausias būdas išsaugoti savo sveikatą – minčių higiena. Svarbu kuo daugiau būti gryname ore, ilsėtis gamtoje.

Pailgas delnas ir ilgi pirštai išduoda didžiulį žmogaus jautrumą. Tokie žmonės sugeria visas aplinkos nuotaikas, emocijas, todėl jiems negalima būti negatyvioje aplinkoje. Bet kokia emocinė kančia jiems gali virsti fiziniu negalavimu. Dažnai pakeitus aplinką, visos ligos praeina.

 

Teksto autorė Asta Svirkienė, www.dupasauliai.com

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#3 www.iveikliga.lt 2009-07-25
Mums šį straipsnį atsiuntė žurnalistė Juratė Bratikienė. Labai atsiprašome, jeigu nepaminėta Jūsų, kaip autorės pavardė. Ačiū už pastabą. www.iveikliga.lt redakcija
Quote
#2 Pastaba 2009-07-24
Straipsnyje nepaminėta, kad sio teksto autorė chirologė Asta Svirkienė, www.dupasauliai.com
Quote
#1 Pozd 2009-06-17
Nu cia toj vietoj kur buvo kalbama apie Kvadratinis delnas ir trumpi pirštai tiksliai atitiko realybe, pas mane va grynai tokie delnai ir pirstai ir giminej yra kraujagysliu bei sirdies ligu beto esu namiseda uzdarokas. Tikrai nustebau kai taip tiksliai cia atitiko, nice :)
Quote
2024 m. gegužės 28 d., Antradienis