1

enhanced-buzz-8185-1386706751-0.jpgNegalėjome praleisti istorijos, kurioje mylintis vyras savo mylimai žmonai nuotaiką chemoterapijos metu kėlė linksmomis nuotraukomis. Bobas pasipuošęs balerinoms skirtu rožiniu sijonėliu fotografavosi vis kitoje vietoje ir kai jo žmona gulėjo ligoninėje, jis jai šias linksmas nuotraukas siuntė telefonu.

Kai Linda apsirgo krūties vėžiu, jos mylimas vyras ėmėsi iš pirmo žvilgsnio labai keistos taktikos – pasidabinęs vien tik balerinos sijonėliu "tutu" fotografavosi vis kitoje vietoje - nuo Italijos iki teatro scenos. Nuotraukas jis siuntė Lindai, kai jai buvo ypač sunku - chemoterapijos metu.

Linda pasakoja, kad jai tai labai padėjo - skaidrino nuotaiką, kėlė šypseną ir padėjo lengviau ištverti visus su liga užklupusius sunkumus.

enhanced-buzz-31290-1386706663-2.jpg

 

Visą istoriją galite stebėti čia: >>>>

http://www.buzzfeed.com/maycie/this-guy-travelled-the-country-in-a-pink-tutu-just-to-make-h

Mes taip pat norime,
kad kartu su mumis Jums būtų gera. 

 Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#1 Zofija 2015-12-05
Daugiau tokių patarimų nes tai padeda.Man tekdavo lankyti savo mamą ligoninėje kuri sirgo vėžiu kai vieną kartą iš tos pačios palatos išėjusi ligonė padarė mums pastabą ; į palatą ateikite tik su šypsena. Todėl vėliau išsiverkdavau už durų o į palatą įeidavau šypsodamasi.
Quote
2024 m. gegužės 28 d., Antradienis