2

Kai medikai Laurai Cannon (23) praėjusį lapkritį diagnozavo krūties vėžį. Merginą ši žinia pribloškė, tačiau ji buvo pasiryžusi ligą įveikti stilingai.

Laura pradėjo rašyti savo tinklaraštį „Laura Louise And Her Naughty Disease“ apie tai, kaip jaunai merginai išlikti stilingai ir moteriškai, kai privalai iškęsti sunkų chemoterapijos kursą. Laura savo tinklaraštyje fiksavo visą savo ligos eigą nuo tada, kai nusiskuto galvą plikai, iki pasidarė abiejų krūtų šalinimo operaciją. Laura Cannon sako, kad kai jai pradėjo taikyti chemoterapijos kursą, jis vis tiek norėjo būti graži, sveika ir stilinga, nepaisant to, kad ėmė slinkti visi plaukai, o nagai pajuodavo.

„Nenorėjau išėjusi į miestą ar susitikti su draugais atrodyti kaip vargšė nelaiminga mergaitė“, – tikina Laura. Mergina savo tinklaraštyje kitoms su panašia liga kovojančioms merginoms rašydavo patarimus, kaip pasidarius makiažą paslėpti pavargusį po chemoterapijos veidą bei kaip įvairiomis madingomis detalėmis nukreipti dėmesį nuo plikos galvos.

Laura savo tinklaraštyje taip pat mokydavo, kaip prisiklijuoti dirbtines blakstienas, kai savos iškrenta, taip pat akcentuodavo, kad būtina ir toliau rūpintis savo veido oda bei ją nuolat drėkinti.

Dabar ligą įveikusiai merginai jau pradėjo ataugti plaukai. „Galbūt žmonės matydami mano trumpų plaukų šukuoseną manys, kad seku madą, ir kad taip trumpai nusikirpti buvo mano pačios pasirinkimas. Šito aš tikiuosi“, – savo tinklaraštyje rašo Laura Cannon. Merginos tinklaraštis yra pelnęs vieno prestižinio žurnalo apdovanojimą, o sunkią ligą išsigydžiusi Laura Cannon planuoja parašyti romaną, paremtą savo patirtimi.


Informaciją parengė „Lietuvos sveikata“


Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#2 Vesta 2013-11-22
Mano istorija panasi i Floros,apie 2 metus sergu piktybine kraujo liga,po keliu dienu laukia kaulu ciulpu transplantacija.Visa ligos laika atrodziau zvali,pasitempusi,sunku buvo ir itarti kad sunkiai sergu.Kraujo ir trombocitu infuzijos apie metus laiko buvo atliekamos kas savaite.Turiu neigalumo pazymejima ir situacija ta pati,matai gerai atrodo,kojas,rankas turi,graziai apsirengusi.....skaudu,nes tik pati zinai ka viduje isgyveni.Flora teisi ,su tokiu psichologiniu visuomenes spaudimu,sunku,bet mes sergantys stiprus ir tai atlaikysim :) Tikiuosi paciu geriausiu transplantacijos rezultatu,dar platesnes sypsenos,ir zinoma graziu plauku :)))) mes gi moterys :)
Quote
#1 Flora 2013-11-03
Perskaičiau,na tiesiog matau save,esu įveikusi kraujo vėžį,gydimo etape atrodžiau siaubingai,visa sutinus,suparaližuota,po kaulų čiulpų transplantacijos svėriau 43 kg,buvau plika ir pajuodus,juokais save vadinau humanoidu:),tačiau Dievas mane apdovanojęs grožiu ir prieš ligą,suteikė džiaugsmą džiaugtis dar vešlesniais ataugusiais plaukais,tankiom blakstienom ir antakiais,puikia figūra.tik viduje pati žinau ką man teko išgyventi ir kiek stiprybės susitelkti kiekvienai dienai,kad gyventi toliau,tik skaudu,kad mūsų žmonės dažniausiai ir nori matyti tokį ligonį apsiverkusį sugniuždyta,o jei tu gerai atrodai tai ne duok Dieve,kokių komentarų išgirsti,apsimetėlė,nusipirkus pirmą grupę,pikti troleibusų vairuotojų žvilgsniai,netgi kartais ir antpuoliai,esą aš apsimetus bandau pigiai važiuoti,laiminga Laura Cannon kad gyvena kitokioje visuomenėje,nes čia dar neduok Dieve per gerai atrodysi,tai ir grupę sumažint gali,tai ką kalbęt apie tokių ligonių moralinį ir psichologinį palaikyma?
Quote
2024 m. balandžio 16 d., Antradienis