2

Aktorius Maiklas Daglasas (Michael Douglas) įsitikinęs, kad įveikė vėžį, nes, gydytojų teigimu, auglio gerklėje nebėra. Rugpjūtį paaiškėjo, kad „Oskaro“ laimėtojas serga gerklės vėžiu. Dėl ligos ir gydymo jis smarkiai sulyso - numetė 14,5 kg, neteko jėgų, tačiau stengėsi rodytis viešumoje. 

douglas.jpgM. Daglasas jau rengiasi filmuotis režisieriaus Stiveno Soderbergo (Steven Soderbergh) juostoje, kurioje jis suvaidins pagrindinį vaidmenį. Filmavimo darbai prasidės gegužę.

JAV pokalbių laidoje „Today“ M. Daglasas teigė, kad jaučiasi gerai.

„Auglio nebėra, tiesa, kas mėnesį reikia pasitikrinti. Jausti euforiją dar anksti, tikriausiai dar kelis mėnesius reikės tikrintis sveikatą. Sunkus pusmetis buvo“. 66 metų didžiojo ekrano veteranas pirmajame interviu televizijai nuo pernai vasaros, kai jam buvo diagnozuota onkologinė liga, sakė, kad viliasi gyventi dar daug metų, nes iš savo ilgaamžių tėvų gavo gerus genus. 

M. Daglaso tėvui legendiniam aktoriui Kirkui Daglasui gruodį sukako 94-eri, motinai Dianai Dil sausio pabaigoje sueis 88 metai. „Turint galvoje tai, kad auglio nebeliko, ir tai, ką aš žinau apie šio tipo vėžį, visiškai tikėtina, kad aš jį įveikiauv, - sako M. Daglasas. Du „Oskarus“ pelniusiam aktoriui teks kas mėnesį vykti pas medikus tikrintis, tačiau jis džiaugiasi, kad gyvenimas jau grįžta į normalias vėžes. 

„Kemšu kaip paršelis... Netekau apie 14,5 kilogramo svorio. Maždaug 5,5 kilogramo jau pavyko priaugti“, - sakė aktorius ir pridūrė, jog mankštinasi gimnastikos salėje, tačiau jį prižiūrintys profesionalai riboja fizinį krūvį. M. Daglasas rugsėjį sakė, kad jam ketvirtos stadijos vėžys, tačiau esama 80 proc. tikimybės, kad jam pavyks nugalėti ligą. Ir gruodį jau buvo pakankamai sustiprėjęs, kad vėl kibtų į darbą. Tačiau aktorius pranešė, kad šį mėnesį jam bus atlikta pozitroninė emisinė tomografija, po kurios paaiškės, ar graikinio riešuto dydžio navikas išnyko. 

tikina-kad-veziu-sergantis-m_daglas-jauciasi-geriau_img_newsarticle280.jpgGalvos ir kaklo ligų Beth Israel instituto Niujorke gydytojas dr. Kennethas Hu JAV pokalbių laidoje "Good Morning America" pasisakė, kad vėžį aktoriui sukelti galėjo rūkymas ir alkoholio vartojimas. Pats aktorius prisipažino, kad rūko jau daugiau kaip 20 metų. Mediko nuomone, rūkymas dirgina gerklės audinius, atsiranda žaizdelės ir ilgainiui jos supiktybėja. Dr. Hu taip pat atkreipia dėmesį, kad rūkymas gydymo metu silpnina terapijų, vaistų poveikį ir imunitetą. Medikai siekiantiems išsaugoti sveikatą pataria atsisakyti šio žalingo įpročio.

 

delfi.lt ir ABC NEWS informacija

 

Rašyti komentarą


Security code  

Komentara  

#2 ugg boots on sale 2013-10-25
Yet another prediction can be that the that like uggs tend to incredibly distributed across the nation uggs outlet . A fallacy cheap ugg boots on sale , My personal completely definite, Then once more much less relevant inside of the giving away uggs.
Quote
#1 replica rolex 2013-07-27
replica watches for men
Quote
2024 m. liepos 18 d., Ketvirtadienis