0

Kristiną Applegate vis dar galima išvysti besisukiojančią filmavimo aikštelėse, nors garsenybių medžiotojai spėlioja, kada aktorė trumpam atsisveikins su kino industrija. 38-erių metų aktorė pripažįsta, kad daug laiko skiria poilsiui ir neslepia džiaugsmo, kad įveikusi krūties vėžį, netrukus sūpuos kūdikį.

christina-applegate-pregnant.jpg„Manau, kad noras gyventi tikrą gyvenimą čia ir dabar yra tikrai kur kas stipresnis. Aš tikrai stengiuosi gyventi ir jausti, kad viskas vyksta dabar“, - sako ji. K.Applegate tikina, kad liga pakeitė jos mąstymą, privertė sustoti ir susimąstyti apie tikrąsias gyvenimo vertybes.

Vėžys neišgąsdino

2008 m. rugpjūčio 3 d., „People“ žurnalas pranešė, jog Kristinai Applegate diagnozuotas krūties vėžys. Kai pasirodė pirmieji pranešimai spaudoje apie aktorės ligą, agentai suskubo komentuoti, kad „Applegate laikosi gerai, nes vėžys aptiktas ankstyvoje stadijoje, be to jai draugiją palaiko mama, kuri taip pat įveikė vėžį“. Tik vėliau pasirodė informacija, kad aktorei diagnozuotas vėžys abiejose krūtyse.

„Žinote, aš verkiau. Man buvo pikta, juokinga, liūdna kol galiausiai aš supratau, kad tai yra gydymo dalis“, - apie tai, kad neteko abiejų krūtų pasakojo K.Applegate. Po poros savaičių K. Applegate pati paskelbė, jog ji nugalėjo vėžį. Aktorei buvo atlikta dviguba profilaktinė mastektomija, t.y pašalintos abidvi krūtys. Kristina pasielgė taip drastiškai, nes norėjo, kuo greičiau viską pabaigti, „ir nesilankyti pas daktarus kas keturis mėnesius“. Be to, tokia operacija reiškė, kad jai nereikės radioterapijos ar chemoterapijos.

Su vėžiu teko susitikti ir anksčiau

Vėžys aktorei nėra naujiena. Jos motina Nancy Priddy taip pat sirgo krūties ir gimdos kaklelio vėžiu. „Ji buvo tarsi nebylus karys. Ji nuolat kartodavo, kad viskas bus gerai. Viskas ir buvo gerai“, - pasakoja K. Applegate. Jos manymu, buvimas kartu su mama ligos metu jas labai suartino.

Christina Applegate sakė, kad įsteigė labdaros fondą, kuris padės mažas pajamas gaunančioms moterims pasidaryti tyrimus magnetinio rezonanso tomografu.

pregnant_christina_applegate_cats_and_dogs_premier_hollywood.jpgPlastinė operacija, paskui ir motinystė

„Aš turėsiu gražią krūtinę ir būdama 90-ies“, - juokauja aktorė. Iš karto po operacijos ji žinojo, kad kai tik bus galima, jai bus atliekama plastinė operacija ir suformuotos naujos krūtys.

Šiuo metu aktorė ir jos sužadėtinis roko muzikantas Martynas Lenoble laukia pirmagimio. Pora sako nežinantys kokios lyties kūdis gims, tačiau neslepia džiaugsmo kalbėdami apie netrukus padidėsiančią šeimą.

Stulbinanti karjera kino pramonėje

Applegate gimė Holivude, Kalifornijoje. Jos tėvas, Robert W. Applegate, buvo muzikos prodiuseris ir įrašų kompanijos vadovas, o jos motina, Nancy Lee Priddy, buvo dainininkė ir aktorė. Kristinos tėvai išsiskyrė netrukus po jos gimimo.

Būdama tik trijų mėnesių, K. Applegate debiutavo televizijoje, kai su savo mama pasirodė „muilo operoje“ Dienos iš mūsų gyvenimo o vėliau, būdama penkerių metų nusifilmavo Playtex kompanijos reklamoje. Christinos pirmasis didesnis vaidmuo buvo, kai jai sukako devyneri.

Kristinos karjera spalvinga. Ji Emmy apdovanojimų laureatė, JAV televizijos ir kino aktorė. Lietuvos žiūrovams ji geriausiai žinoma kaip Fox serialo „Vedęs ir turi vaikų“ aktorė.

Šiuo metu ji vaidina pagrindinę veikėją, Samantha Newly, ABC televizijos seriale „Kokia dar Samanta?“ ir vieną pagrindinių veikėjų naujame filme visai šeimai „Katės ir šunys“.

©Įveikligą.lt

 

Rašyti komentarą


Security code  

2024 m. liepos 19 d., Penktadienis