Jūsų mintys

Šioje mūsų svetainės dalyje kviečiame pasidalinti savo mintimis.

 

Galbūt vieniems keli žodžiai padės atrasti stiprybės, kitiems suteiks naudingos informacijos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai (449)add comment

Parašė Mr.Omo Paul , 2015 - 03 - 28

Laba diena, Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nostiprinātu savu parādu? Vai jums nepieciešama aizdevuma, lai finansētu savu uzņēmējdarbību? automobiļu iegāde, mājokļa iegādei aizdevumu un citu personas aizdevumiem ETC mēs dodam no ilgtermiņa aizdevuma viena līdz piecdesmit gadus maksimāli ar 3% likmi, tad esat īstajā vietā. Jūtieties brīvi sazināties ar mani caur manu e-pasta adresi :( omopaul11@gmail.com) Personīgā informācija: Tavs vārds: _________ Jūsu Valsts: _________ Jūsu adrese: _________ Jūsu Nodarbošanās: _________ Ikmēneša ienākumi: _________ Aizdevuma summu, kas nepieciešama: ________ Aizdevuma ilgums: _________ Mobile tālruņa numurs: ________ Es gaida savu pastu ar šo informāciju piepildīta drīz. Mani Sveicieni, Omo Paul kungs.


Parašė MR JAMES SMITH , 2015 - 03 - 26

Sveiki, aš esu James paskola skolintojas, kuris suteikia gyvenimo laiko galimybių paskolas. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? Mes padedame žmonių finansinių sunkumų jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų? Ar jums reikia konsolidavimo paskolą ar paskolą? ieškoti ne daugiau, nes mes esame čia, kad visas savo finansines problemas nustumti į praeitį. Mes paskolų fondus dėmesį į privatiems asmenims, kuriems reikia finansinės paramos, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą, esant 3% norma .i nori naudoti šią laikmeną Jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir gavėjas pagalbą ir bus pasirengę jums pasiūlyti loan.So rašykite mums adresu: james_smithloanfirm@outlook.com


Parašė Skaidre , 2015 - 03 - 12

Sveiki norejau paklausti ka patartumete pries 1,5 metus truko kojos sausgysles ir raisciai,nesiojau langete,nusiemiau ir pamaciau kad desines kojos puses kauliukas isejas i kaire puse,ka daryti?kas padetu?kojos kaulas kreivas,ir visdar patinusi ji......gal kas kanors patartu?labai aciu.


Parašė bello , 2015 - 03 - 02

Sveiki labai prasau gal kas galite patarti. Mano draugui kelos kartus jau operavo augli galvoje. Dabar gydytojas jam dave metus laiko daugiausiai . Gal kas esate kreipesi pas kazkokius kitus specialistus ar i kitas salis. Kazka girdejau apie tailanda. jei tik kas zinote kokia nors vilti dar jam padeti labai prasau parasykit.


Parašė Ingrida , 2015 - 02 - 25

Laba diena,
Rašau Jums norėdama pasiteirauti, galbūt Jūs pats ar Jūsų pažįstamas yra išgijęs nuo kokios nors ligos (nebūtinai vėžio) pakeitęs mitybą, savo gyvenimo būdą ar naudodamas kitus natūraliosios, alternatyviosios medicinos siūlomus būdus?
Aš pati studijuoju natūraliąją mediciną Londone. Labai norėčiau įgyvendinti projektą viename iš internetinių portalų, kuriame šios pasveikimo istorijos būtų aprašomos ir taip suteikiama viltis ir teigiamas postūmis žmonėms keistis.
Jeigu esate vienas iš tų žmonių, labai kviesčiau pasidalinti savo istorija ir sukurti sniego gniūžtės efektą...
Lauksiu Jūsų žinučių.
P.S. Jeigu kils kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu a.ž. ingrida.kupreviciute@gmail.com


Parašė Genovaite , 2015 - 01 - 31

Esu sveika 74m.noriu gydyti chroniska


Parašė Audrius , 2015 - 01 - 20

Mielieji,
neseniai į mano rankas pateko kunigo Sileno žodžiai, kurias noriu su Jumis pasidalinti:
AUKA: Visą gyvenymą žmonės aukojasi nelygu dėl ko: dėl valdžios, pinigų, garbės, amžino gyvenymo Dievo karalystėje... dėl to yra ir skirtingos aukos: šeima, draugai, pinigai, garbė, pvz. Ką paaukosi, kad įgytum valdžios?, - ne tik laiką, draugus, Tiesą, bet, greičiausiai ir Moralę... Ką paaukosi, kad įgytum teisę į Dangaus Karaklystę? Aišku yra vieną – save patį. /Vitalis S./
Įrankis, kuriuo pasinaudot turėtum ir Tu mielas keleivi
Dedukuoju: mielai Birutei ir Sonatai
/Saulės miestas, 2015 m. sausis
Vitalis Silenas/

Teisiuose dalykuose žmogus visada linkęs įžiūrėti klastą...
Melaginguose paima viską už - pagrindą...
Mažuose dalykuose žmonės pastoviai – užsiknisa,
Ir tokiu būdu dažnai gęsta, iš mūsų aplinkos amžiams - išnyksta...

Žmonės mano esant tai – nebalastu, o
Ypatingu dalyku, - ir taip - susireikšmina...
Susikuria netikrų dalykų arealą
Ir tokioj būsenoje – senatvės sulaukia, suserga ar, - be laiko pasensta...

Jie, tariasi viską gerai išmanantys ir neva - laimę suradę.
Likimą savo veiksmais, tariamai - be klaidų apskaičiavę...
Nesiskaito žmogus su Didžiu Dėsniu - Dievu Karaliumi,
Kurio įpūtimu žmonija, šį bei tą, vis dar turi pratęsti...

Įdavė Viešpats mums
Valios įrankį,
Mumis – pasitikėjo,
O ką mes į tą vietą iš tiesų pasodinom?, ką pasėjome?...

Kaip lengva dangstytis,
Kad kažko nesupratome,
Nors nei akimirkai nestaptelėjom,
Ir - nesusimąstome...

Dėl to Ramybės mes
- neapturėjome...
Todėl, tiesiu taikymu,
Į liūna nuėjome...

Ir, vietoj to,
Kad Tikro atsakymo ieškotume,
Mes įsiveliame į ginčus su aplinka ir Tverėju,
Jį - ignoruojame...

Pabaiga aiški, yra du keliai:
Vienas – visus ir viską apkaltinti,
ir – koneveikti...
Antras – apsirūkyti, pasigerti ar - blogiau pasielkti...

Tačiau, iš Tiesų,
Kelias yra – kitas.
Grįžti į pirmapradę,
Į Dievo Šventovės Taisyklą...

Kam ieškoti tiesų ten,
Kur Jų - niekad nebūna,
Kam beprasmiškai prašyti paslaugų,
Už kurias sumokame pinigų – visą krūvą...

Juk atsakymai sudėti į Bibliją,
O raktas - mūsų Moralė...
Kam blaškytis ir viską keikti,
O po to – keliais šliaužti ir - atgailauti...

Nuoširdžiai Pagarbia baime žvelgiu į Kūrėją,
- ne dėl savęs, labiau dėl kitų, nes šitaip – reikėjo.
O Jis man sako, nieko tokio, juk taip - sutverta,
Ištversit, - visi išbandymai, tai tai, ką skaitydami Bibliją - supratote...

Ir kuo didesni, o Viešpatie mano Dvasiniai norai,
Tuo didesni manęs išbandymai, – blaškymai, kolionės...
Tuomet mano įrankiui - Valiai
Atėjo tikras metas pasireikšti, - o juk tai – tikras vajus...

Gerai, kad turiu šį įrankį, nejučia pagalvojau
Kuriuo pasinaudojau, ir dar daug kartų naudosiuosi...
Tik tam, kuriam aš padedu, kažin ar šito reikia,
Nes nesuprato jis, kad jis šitam pasauly ne viešpats... – tik, - pakeleivis...Parašė Viola , 2015 - 01 - 16

Sveiki,mielieji,nenuleiskit ranku.As atsisakiau ir chemoterapijos ir radioterapijos,ir jokiu hormonu.(kruties v.2st.)Isoperavo augli ir iseme 18 limfmazgiu.Likau viena su savo apsisprendimu gydytis pati.Praejo metai-kol kas viskas svaru.Nesiulau atsisakyti gydymo,bet keisti mityba,manau,butina.Tapau 80%zaliavalge.Visus metus kasdien sulciauju(pagrinde-darzoves),geriau mauda,ugniazole,vilkakora ir dar daug ka.Dvasiniam palaikymui ziurejau issigydziusiu zmoniu istorijas.Tik nenukabinkit nosies,informacijos apie gydymasi tikrai nemazai.


Parašė vida , 2015 - 01 - 13

labas Dange,kaip tavo sveikatele?jau senei berasei,Jei gali parasyk kaip laikais,tikiuosi kad tau viskas gerai


Parašė rokas , 2015 - 01 - 08

komentara rokui surafacebook@gmail.com aciu


Parašė rokas , 2015 - 01 - 08

sveiki noreciau pasidometi mamai 3 stadija kruties vezys gydisis uk gal kas koki komentra,pasidalintu kas yra susidures. aciu labai


Parašė Rimas , 2014 - 12 - 31

http://www.facebook.com/
facebook


Parašė W , 2014 - 12 - 24

Gerbiama Aurelija, Jūs darote vieną didelę klaidą: Jūs norite pragyventi svetimą gyvenimą. Nesvarbu, kad nerimą kelia Jums labai artimas asmuo. Tačiau tai – Jo gyvenimas ir tik Jis pats turi jį nugyventi. Jeigul Jis prašė Jus paieškoti Jam pagalbos, tuomet viskas gerai, Jis gali jos sulaukti. Bet peršamas gėris yra didžiulė blogybė. Ar Jūs norėtumėt, kad, tarkim aš, už Jus gyvenčiau Jūsų gyvenimą. Kad Jums nereiktų vargintis. Juk aš gera daryčiau, ar ne taip? Štai šitaip mes ir kuriame blogį, manydami, kad darome gera.
Žmogus ateina į šį pasaulį vieninteliam tikslui – mokytis. Galima mokytis dvasiškai – iš svetimų klaidų, arba fiziškai, per kančias – iš savųjų. Jei Žmogus yra sergantis, jei nelaimingas, jei Jam nesiseka, tai reiškia tik viena: Jis nepriima Dievo pagalbos. Aš nekalbu apie religiją. Pati Visata – tai Žmogui nesuvokiama energijos forma, turinti Sąmonę. Pirminė Jos substancija yra dvasinė, o antrinė – fizinė, pirminė – amžina, antrinė - laikina. Pastaroji negali egzistuoti be pirminės. Neišnykstanti masė, kaip mes ją suprantame, neegzistuoja. Materija sukurta iš dvasinių struktūrų. Abi substancijos labai tampriai surištos begale nematomų saitų. Materialusis pasaulis yra dvasinio pasaulio atspindys. Atspindžio metodas, galima sakyti, Visatoje vyrauja. Daugybę atspindžių galite rasti net ir savo materialiame kūne: kiekvieną vidaus organą atitinkančius taškus randame ir ausyse, ir pėdose, ir delnuose, ir akyse ir dar daug kur. Žmogus, lyg Dievas, yra Dvasia, kuri per Sielą valdo kūną. Visų ligų priežastys glūdi dvasinėse struktūrose ir kaip nuostabu, kad mes patys galime jose pakeisti beveik viską. Jei gydome tik savo atspindį (kūną), tai ligos priežastys lieka nepašalintos.
Pamėginsiu išversti vienos pasauliniu mastu žinomos gydytojos žodžius:
„Žmogus, gyvenantis savo iliuzijose ir galvojantis, kad kažkas gali nugyventi jo gyvenimą, nekenčia savęs. Jei jūs sau nepadėsite ir net nepabandysite suprasti savęs, nesistengsite išvalyti savo sielą, tai vis vien pas ką jūs benueisite, pas gydytoją, psichologą, gyduolį, aiškiaregį - ką jūs darote, žmonės, - juk jūs eisite, kad kitas padarytų nusikaltimą - sunaikintų jūsų gyvenimą. Argi jūs mylite save? Trokšdami, kad kažkas kitas padarytų jums tai, kas neįmanoma, jūs ne tik nemylit savęs, jūs nekenčiate savęs. Mielieji žmonės, pradėkite užsiiminėti savimi, nelėkite iškart ten, kur jums atrodo yra išsigelbėjimas. Ten nėra. Čia, jumyse – yra.“
Gerbiama Aurelija, Jūsų artimasis nemokėjo bendrauti dvasiškai ir persisunkė begale stresų. Jų išvengti neįmanoma, bet negalima jų kaupti, juos reikia nuleisti, išlaisvinti. Kiekvienas stresas turi savo charakterį ir visada sukelia tas pačias ligas. Kepenyse kaupiasi pykčio ir nepasitenkinimo stresai. Jei Jūs atsargiai pasikalbėsit su savo artimuoju, pastebėsit, kad, spaudžiamas gausybės kitų stresų, jis jau seniai perėjo į tokią fazę, kurioje žmogus ima kaltinti kitus. Bent jau aš esu tuo įsitikinęs. Liedamas tulžį ant kitų, žmogus trokšta tik gero – kad pasaulis būtų geresnis. Visi vėžininkai stengiasi būti labai gerais. O tai, kaip matote, yra labai blogai. KIEKVIENA LAZDA TURI DU GALUS. Būtent iš priešingybių susideda mūsų pasaulis, o jos viena be kitos neegzistuoja ir atsiranda visuomet kartu. Visatos dėsnius reikia žinoti. Deja, niekas to nemoko.
Naujai sudėlioti vidines savo nuostatas ir įsitikinimus užima nemažai laiko ir pareikalauja didžiulių valios pastangų. Internete radau firmą Kaune, kuri rengia dvasinius kursus jaunimui, planuojančiam šeimą. Tuo užsiimti reikia tris mėnesius prieš vaiko pradėjimą!!! Ne kiekvienas ligonis gali turėti tokius resursus. Bet yra begalės išgijimo iš IV vėžio stadijos pavyzdžių. Ir jei žmogus labai jautrus, nuoširdžiai pripažįsta savo klaidas, efektas būna netgi stulbinantis, pvz. inkstų akmenys suskyla per keletą valandų (informacija nepatikrinta).
Taigi, įsidėmėkite: Žmogus PATS kuria savo gyvenimą, PATS turi jį nugyventi, PATS susikuria sau ligas ir tik PATS gali iš jų išsilaisvinti. Kiekviena mirtis reiškia pradžią kažko kito, naujo. Susitaikykite su tuo.
Laimingų Kalėdų Visiems!Parašė iveikliga.lt redakcija , 2014 - 12 - 17

Labai atsiprašome, pastaruoju metu mus atakuoja virusai dėl paskolų. Stengiamės juos kuo greičiau pašalinti, tačiau prašome ir jūsų - ignoruokite bet kokią informaciją dėl skolinimosi ir paskolų.


Parašė Selene , 2014 - 12 - 16


Sveiki, kas čia atsitiko, kad visus onko forumus pradėjo pulti užsieninės reklamos?


Parašė aurelija , 2014 - 12 - 07

Sveiki, mano artimas asmuo serga tulzies veziu su metastazemis kepenyse 4 stadija, liga progresuoja toliau ,pilvapleves karcinoma jua yra. kaip gydyt, ka daryt, jam ideta stentas, kad tulzis prateketu, taciau ir tas nelabai ka padeda, nes jis geltonas, geltonas... Pas gydytojus snd isskubejo i priemima, tie pasake, ko tu dar ieskai. tau viskas...gal kas esate susidure su sita liga, gal zinot ka daryt, nes gydytojai kaip ir niekuo jau negali padet, chemijos netaiko del bilirubino pakilusio...o zmogus neturi dar 50 nyksta akyse,skaudu sunku...


Parašė Renata , 2014 - 11 - 17

Sveiki,

po chemoterapijos ir radioterapijos man paskyre dar hormonu gydyma. geriu gal 5 men jau. O as isvis nemegstu gerti jokiu tableciu. Vezio jau nebeliko. Tiesiog idomu ar yra zmoniu, kurie atsisake hormoninio gydymo. Gal sveikas gyvenimo budas ir sportas vis del to geriau? gal ka nors kas galetu patarti. Is anksto aciu. mano el. pastas rensoon@gmail.com


Parašė Jonas , 2014 - 11 - 11

Sveiki,mielieji.Esu Jonas Gimbutis,REIKI Mokytojas,Qigong 3-o lygio praktikas.Turėjau inksto vėžį,operavo,liko teigiamas kraštas,gydytojai laikė problemų toliau....Mokiausi REIKI technikų,mitybos,kvėpavimo,Qigong,meditacijų.Dabar esu sveikas,nepavartojęs jokių vaistų.Gydau žmones pagal savo sukurtą sistemą.Jei turite noro pasveikti,skambinkite 864058585,rašykite www.reiki.teisingasgyvenimas.lt


Parašė W , 2014 - 11 - 07

Sveiki,
Domiuosi gyvenimo filosofija, todėl trumpai peržvelgiau šį puslapį. Iš tikrųjų, ligų priežastys seniausiai atrastos ir sukurta galybė rekomendacijų. Tereikia pasirinkti sau priimtiniausią. Suaugęs žmogus kiekvieną ligą susikuria sau pats (per nežinojimą) ir tik jis pats gali ją pašalinti (su vaikais yra kitaip). Tam nereikia jokių materialinių dalykų, tačiau reikia dvasinių: meilės ir pasiryžimo. O ryžtasi tam gal tik 1 iš 100. Nes tai pats sunkiausias kelias – pakeisti savo dvasines nuostatas, t.y. pakeisti savo charakterį (kuriuo dažniausiai mes taip didžiuojamės). Tuomet viskas susitvarko tarsi savaime. Ne veltui sakoma, kad išsigydyti IV stadijos vėžį yra lengviau, nei kokį gėrybinį naviką. Nes toks žmogus teturi tik du pasirinkimus. Nelaukite stebuklo iš kito žmogaus. Patys renkatės, ar turėsit ryžto būti tuo 1 iš 100. Jei ligą per prievartą pašalins gydytojas, ji gali atsinaujinti arba persikelti į kitą vietą sunkesnėje formoje.
Daug teisybės rašoma skyrelyje „Psichologija“, panašiai rašo Romualdas 2014 - 08 – 17, kunigas Vitalis 2014 - 08 – 01, pasidomėkit, ką kadaise rašė Vydūnas. Literatūros apstu, išsigyti galima beveik VISKĄ. Patiems.
Jei bent vienas iš tų 99 susidomės, laimingųjų juk bus jau dvigubai!Parašė laima , 2014 - 11 - 02

sveika , sigita, man 2011 lapkritį degnozavo kušingo sindromą , o vasario mėn. pašalino hipofizės adenomą. jei norėtum daugiau sužinoti ir pasikalbėti šia tema parašyk man cialaima@gmail.com lauksiu.


Parašė IRENA , 2014 - 10 - 28

Sveiki,nezinau ar patikesit,bet nusprendziau pasidalinti savo patirtim.Man nupjove dali kruties pries 27 metus,kitoje krutije atsirado auglys pries 15 metu,norejo vel operuoti onkologineme,as susirgau depresija ir buvau paluzus,bet sutikau moteri,kuri oastate savo sunu ant koju,gimusi su cerebriniu paralyziumi.Is jos gavau informacoja apie Nutrilite maisto papildus,as isdrysau juos vartoti ir nesioperuoti-nustebau as ir onkploge-auglys isnyko ir jau praejo 15 metu,kai jo nera ir issigydziau nuo depresijos.Nuo tada ir Follio tyrimus darausi, vartoju Nutrilite papildus ir gerai jauciuosi.Taip pat po patirtos stuburo traumos,buvo prognozes ,kad nevaiksciosu,buvo taip ,kad is lovos neislipdavau kojos neklause,bet sita problema dabar taip pat ne tokia baisi,nes pastoviai naudoju papildus kurie stiprina kaulus,nervu sistema,raumenis .Man dabar 50 ,o jauciuosi jaunesne ir sveikesne negu pries 15 metu.
Jei kas norit asmeniskai pabendrauti ir gauti issamios informacijos ,galit skambint 864349694
rasyt irena.stoskuviene@googlemail.com
skype sirena545


Parašė Sigita , 2014 - 10 - 26

Labas diena, gal yra serganciu kusingo liga? Butu idomu isgirsti kokios perspektyvos laukia po hipofizes adenomos operacijos.


Parašė vida , 2014 - 10 - 24

sveika Dange,kaip tavo sveikatele?


Parašė Dovile , 2014 - 10 - 18

Laba diena,

Gal yra zmoniu, kurie srega, ar isgijo nuo vezio ir nori savo patirtimi pasidalinti laidos metu? Laida vadinasi - Gincas be taisykliu. Atsiliepkite, viska papasakosiu smulkiau. Iki.

Dovile
869583164


Parašė Eduardas , 2014 - 09 - 27

..YRA STEBUKLU..- NE VISIEM LEMTA PASVEIKTI. 1. medikai jusu kiseneje, 2. mokslas ir gamtos difliuzija. 3. zmones kurie teikia gyvenimo prasme - gyventi. ------------------- kokie jus naivus------- zmogus gali perduoti givenimo tekme ir neperduos uz jokius pinigus ko Jus neturite ! as manau kad kad zmones virsija savo galis ir patys mirsta...

Kiek jum laiko liko gyventi ? is 20 isgydisiu pasirinktinai 1

Eduardas


Parašė Vilma , 2014 - 09 - 24

Sveiki, tėvukui 70 m. stadija 4, tad gydytojai jau nenori pilt kraujo. Gal kas patartumėt kaip pakelt hemoglobiną, nukritęs iki 68. Ačiū


Parašė Rima , 2014 - 09 - 04

sveiki.dukra serga galvos smegenu kamieno glioma.jei yra zmoniu susidurusiu su sia liga parasykite. labai noreciau pabendrauti.aciu


Parašė Virgis , 2014 - 08 - 26

sveiki
man 4 st. kaso galvutes ir turiu metastaziu kepenu srityje, skyre biologine terapija SUTENT tabletes, gyvenu jau 8 men. ir galvoju, kad daug dar dar tureciau ka nuveikt - tiesiog neturiu laiko dar iskeliaut turiu sunu 15m. dukra 19m. mokslai studijos, turiu nuostabia zmona, visi palaiko mane , aciu uz patarimus Kazimierui. Gal kas susiduret su biologines terapijos gydymu??? vaistais sutent, pasidalinkit patirtimi el.p. virgis.saulys@gmail.com


Parašė Romualdas , 2014 - 08 - 17

Juk sunkūs išbandymai (liga, nelaimė) priverčia pažvelgti į pačią gelmę, pamatyti problemos esmę, priežastį. Juk sakoma, kad tik pažinus savo baimę, galima jos atsikratyti. Su liga taip pat. Jei sunki liga paguldė į patalą, persekioja nesėkmės, pradėkite keistis nuo savęs. Nors skamba banaliai, bet pradėjus keisti gyvenimo būdą, elgesį su aplinkiniais, mąstymą, požiūrį į supantį pasaulį, iškart papučia permainų vėjai. Anot vienos psichologės, stebuklingai išgijusieji yra nuėję sunkų dvasinės saviugdos kelią, todėl tampa dvasingesni, dėkingesni, atviresni pasauliui. Ir tai atveda iki stebuklo.
Aš taip pat buvau „įkritęs į duobę“ ir pasiekęs dugną, bet Dievo malonei padedant išlipau iš jos. Noriu pasidalinti savo istorija, patarimais ir ištiesti ranką tiems, kurie vilties ir džiaugsmo turi mažiau. Gal mano istorija, patarimai galės pakeisti tūkstančius kitų žmonių gyvenimų – įkvėpti, padrąsinti, suteikti vilties.
Ką sudominau, dar atsiųsčiau vilties laišką, o vėliau ir dvasinės literatūros , kaip dvasinę pagalbą tiems, kurie sirgdami jaučiasi vieniši, nebeturi vilties. Tai gali būti kaip gelbėjimosi ratas kiekvienam skęstančiajam neviltyje. Lauksiu el. laiško su jūsų adresu. Jeigu sudominau rašykit į mano el. paštą: romualdaskasnauskas@gmail.comParašė Vitalis , 2014 - 08 - 01

man yra 48m., būdamas 22m. ėmiausi gydyti vėžį, o jau man sulaukus 25m buvo pasiūlymas vykti į JAV, gydyti buvusio JAV prezidento žmoną... vėliau supratau, kad reikia ne gydyti, bet mokyti žmones jį nugalėti. Tam nereikėjo nei vaistų, nei daržovių, nei žolelių, tam reikėjo ilgų pokalbių su pacientu. Šį būdą vardiju kaip žmogaus karmos perprogramavimu. Mano rezultatai: iš 10 sergančių 3-4 stadija, bet kokio organo vėžiu, 7 išgelbėdavau, 1 arba 2 gydymo eigoje atsisakydavau padėti, kt mirdavo. Svarbu yra tai, kad nė vienas iš pasveikusių iki šiai dienai vėžiu neserga ir netaiko jokių dietų ar panašiai. Niekad nesireklamavau ir neleidau pacientam to darti. Esu teologas, neformaliai - kunigas(paties Dievo įšventintas), turėjau keletą Dievo apreiškimų(su įrodymais, kas reta nūdienoje), todėl mano veiklą jis laimina. Savanaudžiai ir akiplėšos man nerašykite, aš Jums nieko negalėsiu padėti. Man galite rašyti silenas@splius.lt


Parašė Diana , 2014 - 07 - 28

Gal kam nors buvo atlikta chemoterapija Klaipėdoje? kokios nuomonės, koks rezultatas? Labai laukiu jūsų atsakymų. Ačiū


Parašė amalas , 2014 - 07 - 18

Perskaicius si puslapi mintyse palyginau su UK gyvenanciais ir siuo baubu serganciais zmonemis,kaip jie dalinasi ziniomis,o informacijos anglu k. tikrai daug. Musu zmones issigande ir pasimete, paluze,-tai suprantama, Tradicine medicina UK grieztai atmeta alternatyviaja, nors daktarai pripazista, kad nuo spindulinio gydymo issivysto antrinis auglys, o chemo sunaikina imunine sistema ( taip zmogus mirsta nuo kitos priezasties), chemo veikia tik nedideliu %. Ne vienas jau nurasytas zmogus deka interneto uzsiemes SAVIGYDA nugyveno ne vienerius metus. Tai spirulina, graviola , amalo injekcijos, B17, soda, vitam C (mega dozes injekcija) D E, teigiamos emocijos, itikejimas, noras pasveikti, teisingas kvepavimas ir lengva manksta, pasivaiksciojimas.


Parašė jura , 2014 - 07 - 15

Sveiki. Man nustatytas 3 stadijos kruties vezys. Pradejo taikyti chemoterapija, po to - operacija. Gal kas turi kokiu patarimu. Aciu


Parašė Edita , 2014 - 06 - 29

Sveiki,beveik pries du metus vyrui isoperavo augli galvoj,po operacijos jau atsistate rankos,kojos,bet negali vaikscioti nes lygsvara nevisai atsistate,gal kas zinot ar dar gali atsistatyti,nes gydytojai rankom skescioja.Aciu


Parašė Elija , 2014 - 06 - 23

Virginija, parašykit man į elektroninį, būtų malonu daugiau padiskutuoti. Lauksiu žinutės elijavster@gmail.com


Parašė virginija , 2014 - 06 - 18

Elija ma n adenoma atrado pereitais metais.Kadangi dingo mineralai,tai patekau į reanimaciją,po to išvežė į Santariškes ten atliko daug tyrimų, ir be dar daugiau ligų atrado ir adenomą.Ji buvo nedidelė tai Tamašauskui nuvežė visą magnetinio rezonaso medžiagą(turiu giminių gydytojų),ti liepė pastoviai tikrintis prolaktiną ir atvažiuoti po metų,nes jis Vilniaus rezultatai nelabai tiki.Kaip Jums ,ar atsitinka priepuoliai su pykinimu,vėmimu, ir nukrenta mineralai kraujyje.Pagarbiai.Virginija


Parašė Elija , 2014 - 06 - 11

Darė galvos KT dėl kitų ligų (pusiausvyros ir klausos sutrikimų) ir atrado hipofizės adenomą. Gydausi pas V.Deltuvą. Metus stebėjo, vasario mėn. pakartotinai buvo daryta magnetinis rezonansas - adenoma auga ir siūlė operuotis, bet pas mane taip pat yra daugiau ligų todėl vis atidėlioju ir ieškau būdų kaip gydyti šalutines ligas. Blogi kraujo tyrimai ir neaišku dėl ko. Siuntinėja nuo vieno specialisto pas kitą, o laikas bėga.


Parašė Virginija , 2014 - 06 - 10

Elija ,malonu ,kad atsiliepete.Aš gydausi pas Arimantą Tamašauską,kol kas liepė stebėti,nes turiu begalę kitų ligų,kurios yra labai retos ir pakankamai nemalonios.Sakykit pas ką gydotės Jūs,ar Jums operavo ar tik liepė stebėti.Būtų malonu pabendrauti.Sakykit, kaip Jums atrado šią ligą.Pagarbiai. Virginija


Parašė Elija , 2014 - 05 - 29

Virginija, ar Jums reikalinga hipofizės adenomos operacija ar paliko stebėjimui ir kas gydo? Aš gydausi Kaune siūlo operuotis, kadangi turiu kitų ligų ir tiesiog bijau tai delsiu.


Parašė Virginija , 2014 - 05 - 24

Laba, neparašiau pašto bariukas9@gmail.com
Virginija,serganti sistemine liga relap.polichondritu


Parašė Virginija , 2014 - 05 - 23

Sergu relapsuojančiu polichondritu,turiu hipofizės adenomą,sergu necukriniu diabetu.Gal yra sergančiu relap.polichondritu ,atsiliepkite ,norėčiau pabendrauti,gauti patarimų.Pagarbiai.Virginija


Parašė Kazimieras , 2014 - 05 - 08

Mano el. paštas kazimieras@pku.lt


Parašė Kazimieras , 2014 - 05 - 08

Kad ir kaip sunku, ar gydytojai neteikia vilčių,- nereikia pasimesti. Keiskite kardinaliai mitybą. Suvartokite per diena ne daugiau 30 gramų angliavandenių ir savo šansą pagausite. Apie tai aš daug kur rašiau, - pagooglinkite Kazimieras Petraitis ir aš paaiškinsiu detaliau.


Parašė Elija , 2014 - 04 - 30

Elija, 1014-04-30
Man hipofizės adenoma ir virš gomurio auglys. Norėčiau žinoti gal kas gydotės pas A.Karaliūnaitę. Pradėjau gerti jos paskirtas vaistazoles ir labai sutriko virškinimas.


Parašė aida , 2014 - 04 - 28

Pries 2metus iseme inksta 2stadija Dabar jau metesi i plauciu 5milimetru daug metastaziu Pritaike gerema chemija Gal kas susiduret su plauciu metastazavimu ar jau ruostis mirciai Buciau dekinga uz betkoki atsakyma


Parašė vidmantas , 2014 - 04 - 25

Reikalinga pagalba sergant nepagydoma liga , jeigu gydytojai prarado vilti jus isgydyti , susisiekite su manim 863748159. Man liga nesvarbi ir as negydau as liga pasiimu su savimi.


Parašė Sigita , 2014 - 04 - 14

Sveiki, parasau pagalbos jei kas turite pazystamu, seimos nariu ir t.t. susidurusiu su burnos veziu padekite isplatinti ir atsakyti i klausimus sios anketos. Buciau labai dekinga uz pagalba!
http://apklausa.lt/f/pacientu-informatumas-susidurus-su-burnos-ertmes-onkologine-liga-kjd7ek9/answers/new.html


Parašė Mėta , 2014 - 04 - 04

ir mano tėčiui nustatė vėžį, sako liko nedaug laiko...kad ko gero ir chemijos nereiks... bet jis dar darbingas, o laikas tiksi kol sulauksim eilių prie visokiu tyrimų...negaliu žiūrėt į jo akis ir galvot kad greit...jis nežino tikslios diagnozės, nei sesuo, nei mama, tik aš su broliu....labai sunku


Parašė loreta , 2014 - 04 - 01

Vidai,žiauriai verkiau perskaicius tavo liga,tiesiog pratrukau,as pati laukiu atsakymo dėl kasos vėzio,jei pasitvirtins gyvensiu 4 mėnesius,o man 37 metai...jei gali paskambink,arba i pasta parasyk,galvosim kartu kaip kapstytis,zinau liaudisku budu,pati dabar vartoju,yra geriau.tel.parasysiu i pasta. Mano pastas etagald@gmail.com


Parašė Cancer , 2014 - 03 - 28

Spirulina-ne vaistas, bet antioksidantas, padedantis pasalinti is kuno gyvsidabri, radioaktyvias medziagas, kadmi. Vengti kiniskojo Spirulina.
Abrikosu kauliuku seklos Tariamas vitaminas B17 kuriame yra cianido (nuodas), yra toksiskas.
Dabar nauja "mada" atrasta- tai kanapiu aliejus. Visi sie gydo ar ne atskiras vezio formas, nera vieno to paties tinkamo vaisto visiems. Liga juk nepagydoma, isgyventi pavyksta tik vienetams. Geriausiu rezultatu pavyksta pasiekti gydant kruties vezi.


Parašė Daiva , 2014 - 03 - 27

Vitai, niekada nenusimink. Gyvenki ir džiaukis šiandien diena. Negalvok apie ligą. Žinau, galvoji, kad kalbu netiesą. Viskas ką tu parašei mano išgyventa.Pati aš nesergu, bet sirgo mano vyras. Jo jau antras mėnuo, kai neturiu. Negalvok apie kiek liko... Tu esi apsuptas artimų žmonių jie tavo stiprybė, tavo bendražygiai dabar kovoje su liga. Prašau Tave kovok. Kovok ir Tau pasiseks. Linkiu Tau stiprybės. Nepasiduok, labai Tavęs prašau.


Parašė Inga , 2014 - 03 - 14

Atlieku tyrimą baigiamajam darbui, labai prašau pagelbėti platinti ir atsakyti i pateiktas anketas. Ačiū dalyvaujantiems!!!
Anketa skirta onkologijos ligomis http://www.manoapklausa.lt/apklausa/542097163/.Parašė Vitas , 2014 - 03 - 13

l.d.2014-03-13d.13vlnd.uzgirdau onkologu ats.-"Klausi kiek liko gyventi?Gal savaite,dvi,o gal menuo,juk pilna metastaziu plauciuose"Baisu ne KELIONES NAMO,baisu,kad liks nenuveiktu darbu,BAISU del Sunaus(12m.),kuris tikrai nesupras,kodel Ji isdaviau-palikau.ZMONES,gal kas ka patars?ACIU.agni@giva.lt


Parašė guste , 2014 - 03 - 03

Kas yra kovo20aja d.


Parašė Svetlana , 2014 - 02 - 24

Sveiki,
Gal kas sergat sistemine raudonaja vilklige? Noreciau daugiau info apie sia liga, jos gydyma ir kokie gydytojai. Prasau parasykit el pastas orchidejaster@gmail.com


Parašė Jurgita , 2014 - 02 - 24

Sveiki, ar teko kam susidurti su vyru krūties vežiu ?


Parašė Jurgita , 2014 - 02 - 24

Sveiki. Ar buvo kas susidūręs su vyrų krūties vėžiu ?


Parašė Kazimierui , 2014 - 02 - 17

pats tamsta rasot kad po chemoterapijos pakeitet mityba- tai kodel jus teigiat kad jusu mityba isgyde,o gal chemoterapija padejo?


Parašė MARYTE , 2014 - 02 - 09

DEL KASOS KUNO VEZIO MARYTES el.pastas makrina.urbien@gmail.com


Parašė Maryte , 2014 - 02 - 09

Bukit geri , kas susidurete, parasykit apie kasos kuno vezi. Nezinau ar leisti imti biopsija, sako kad tik labiau susergama nuo jos. VEZYS 1-2 stadijos, bet buvo infarktas neseniai, sako kad galima operacijos neislaikyti..
ESU PASIMETUSI, REIKIA TUOJ APSISPRESTI. Kas galit parasykit.


Parašė kazimieras , 2014 - 01 - 23

Manau jau visiems susidūrusiems su vėžiu turėtu būti aišku, kad išgyti kito kelio nėra, kaip tik pakeisti mitybą sumažinant angliavandenių vartojimą iki minimumo. kazimieras@pku.lt


Parašė Jonas , 2014 - 01 - 19

Apie vėžį aiškina, kalba, rašo, prašo patarimų labai daug žmonių. Kelis žodžius parašysiu ir aš. Niekas nenori pasakyti, kad vėžys neturi sukėlėjo, o jei nėra sukėlėjo, tao iš kur jis atsiranda ir ar tai rimta liga? Gydant šią ligą reikia nepamiršti, kad žmogaus kūnas turi matomą fizinę dalį ir nematomą energetinę dalį. Gydymą reikia atlikti abiems kūno dalims. Jeigu mes gydome kažkokį vieną ar du kūno organus, nepagydysime niekuomet. Neišgydytas, paveldimas, sirgs mūsų vaikai, anūkai ir tolimesni palikuonys. Į mūsų organizmą vėžys ateina energetiniu informaciniu keliu. Reikia transformuoti energetinius srautus ir pakeisti informaciją įrašytą energetiniame sraute. Jokie vaistai, operacijos vėžio nesustabdys, tik užslopina, na ir jis keliauja į mūsų tolimą ateitį. Ankstyva vėžio stadija diagnozuoti dabartiniai tyrimai negali. Tikslesnė diagnostika bus galima po 50-100 metų. Kas bus su mūsų kūnais iki to laiko ir kiek mes pasėsime vėžio. Pagalvokime apie tai, nes ant pečių turime žmogaus galvą. Žmogus gali kovoti su vėžiu ir jį nugalėti. Jau yra sudarytos sąlygos gyventi ir lengvai nugalėti vėžį. Kodėl mes to nedarome nesuprantu. Jeigu kas galit paaiškinkit kažkas suprasti, kad gyvenam negailestingam kosmose. Mes daug išmokom ir suprantam, bet to nepakanka. Mūsų mokslas mus sunaikins jeigu mes nesilaikysime visatos dėsnių.
868456561


Parašė Daiva , 2014 - 01 - 18

Reikia patarimo del smulkiuju b lasteliu limfoleukemijos gydymo ir gero hematologo pasiulymo.


Parašė Daiva , 2014 - 01 - 18

Noreciau patarimu kaip palengvinti smulkiuju b lasteliu limfoleukemijos gydyma. Tetis yra po pirmos chemoterapijos. Gal galite kas kokiu patatarimu parasyti.
Mano el. p. zidaika@gmail.com


Parašė Jonas Gimbutis , 2013 - 12 - 20

Jūrate,jokio cukraus,gilus kvėpavimas iki apsvaigimo,be mėsos,sočiai vandens,avižinis kisielius.
Jei tikrai nori sveikti skambink,gal ką patarsiu,nes gali būti vėlu...864058585 Jonas Gimbutis


Parašė Laimai , 2013 - 12 - 12

Laima, pažiūrėkite čia: http://www.iveikliga.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=168&Itemid=39


Parašė Laima , 2013 - 12 - 10

4 stadija skrandžio vėžys, metastazės kepenyse. Chemoterapijos nerekomenduoja gydytojai.Gal kas turite naudingų pasiūlymų dėl gydymo.


Parašė Ina , 2013 - 11 - 17

Sveiki, turiu klausimą. Dėl ko jauni žmonės turi gerbti senatvę ?


Parašė Nijole , 2013 - 11 - 11

Sveiki, mielieji, BTV laida "Yra kaip yra" rengia temą apie tradicinius ir netradicinius vėžio gydymo būdus. Šiuo klausimu yra labai priešingų nuomonių ir didelis nesusikalbėjimas. Žmonės, sužinoję diagnozę, dažnai yra sutrikę ir nežino, kurios pusės klausyti. Daktarai dažnai kategoriškai pasisako prieš netradicinę mediciną,
Jei kas susidūrėte su šia problema, labai prašau su manimi susisiekti. Laidos redaktorė Nijolė 868778158, arba email: nkoskiene@gmail.com


Parašė nežiniukas , 2013 - 11 - 09

Pasitaisau>gimdos kaklelio vėžiu.
Ir kokia xemija taikoma?ar kitoks gydymas būna taikomas?
Ačiū!


Parašė nežiniukas , 2013 - 11 - 08

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar yra čia susidūrusiu su gimdos vėžiu metastazavusiu į plaučius.
Koks buvo gydymas ir ko laukti?
Ačiū


Parašė liudna , 2013 - 11 - 05

Praejo maziau nei metai po liezuvio operacijos ir gydymo svitinimu.burnos dugne KT vel rodo deme.nejaugi viskas jau baigta?


Parašė kazimieras , 2013 - 11 - 02

Nedelsiant keiskite mitybą, - sumažinkite angliavandenių suvartojimą iki 20-30 g. per dieną. Kad taptumėte savim pasitikinti, - nusipirkite knygą "Naujoji priešvėžinė mityba", jei kas toje knygoje bus nesuprantama, - skambinkite 370 687 46030


Parašė Jūratė , 2013 - 10 - 31

Sveiki, man iš pradžių nustatė krūties 3 stadiją, pirma taikė chemoterapiją, kad sumažinti navikus, bet praėjus 3 kursus paaiškėjo echoskopijos metu, kad jie nesumažėjo, o dar padidėjo ir padaugėjo. Tai nebuvo apleistas vėžys, tikrinausi kas pusę metų onkologiniame ir nematė, sako, kad piktas jis, sėl to taip progresuoja. Darant echoskopija rado dabar metastazes jau ir kepenyse, darys MRT pilvo organų, kad patvirtinti. Paklausus koks bus tolimesnis gydymas, liepė nesikapstyti ir nesidomėti kol kas, bet man neramu, nes po 4 raudonos chemoterapijos turėjo būti operacija,po to dar chemoterapija ir spindulinė,o dabar sako, kad operacijos iš viso reikės atsisakyti. Gal kas žinote koks būna gydymas su metastazėmis? Man 40 metų , tikėjau, kad viskas bus gerai, bet dabar esu išsigandusi , nes nežinau kas bus toliau....gal kas išgyveno tą patį? Ačiū už atsakymą


Parašė Jonas Gimbutis , 2013 - 10 - 29

Po inksto operacijos,kai liko teigiamas kraštas,nesuvartojau nei vienos tabletės.Ką dariau?...galite paskambinti 864058585...Dabar kitiems padedu.


Parašė joana , 2013 - 10 - 28

labas ,brangieji žmones, turėjau problemų,bet šiuo metu noriu pasakyti,kad visada visų pirma tradicinė medicina,o kaip pagalbinė-žolytės ir ---jokių ekstrasensų jokių žiniuonių....neužtempkite ligos


Parašė Jūra , 2013 - 09 - 10

Negaliu to ištarti garsiai, bet iš vidaus girdžiu tą siaubingą klyksmą, kuris man liepia kam nors išsikalbėti.. nežinau ar ilgai dar galėsiu iškęsti tą protu nesuvokiamą ir širdį draskantį šauksmą..žinau, tai sąžinė nubudo.. bet manau per vėlai, laiko jau nesugražinsi ir savo veiksmų nebegaliu atsiimti. o kas būtų jeigu būtų? ar aš elgčiausi kitaip? ar nenorėčiau to kas uždrausta? ar neliesčiau tai kas svetima? tikriausiai ne.. o tai sunku pačiai sau pripažinti. Aš gailiuosi to ką padariusi, bet noriu tai pakartoti. Nestabilu, absurdiška, arogantiška, naivu, idiotiška... visa tai sudaro mano savijautą šiuo metu. Aš tarsi adrenalino vergė, noriu vaikščioti skardžio į visko netekimą briauna.. Žinau kas man yra brangiau už viską.., bet negaliu atsisakyti to jausmo, kuris priverčia susivokti, kad viskas ką turiu gali nutrūkti tarsi sapnas, kurį prisiminsiu ir tikriausiai kurio nutrūkimo gailėsiuosi visą gyvenimą. Tai kas aš? Veidmainė, gyvenimo narkomanė ar beprotė, kuri nebrangina to ką turi?


Parašė Kazimieras , 2013 - 08 - 22

Aš ne tik obuolių nevalgau, bet ir atsisakiau visų vaisių. Aš kardinaliai pertvarkiau mitybą. Išgijau ir jau treti metai maitinuosi pagal savo paties patobulintą ir sugriežtintą F. Coy "Naują priešvėžinę mitybą" . Tame forume aš ne kartą dalinausi savo patirtimi, bet kažkaip niekas nepastebėjo.
Klausiate ar imu pinigus už patirties perdavimą? Ir iš karto mane pavadinate keistu žmogumi. Tikrai keistai atrodo, - nežinom bet avansu įvertiname....-:)
O kodėl manęs niekas neklausia, kiek aš padėjau pastangų, kol visą metodiką savo kailiu patikrinau?
Norint išgyti, manau, negerai nusiteikti neigiamai, - geriau visur matyti pozityvą.
Su malonumu, dalinuosi savo patirtimi ir toliau.Parašė dane , 2013 - 08 - 22

Kazimierai, o jus obuoliu nevalgote?


Parašė teirautojas , 2013 - 08 - 22

Kazimierai, iveiket liga ir dabar imate pinigus uz dalinimasi??? Taip suprasti reikia? Keistas zmogus.


Parašė Kazimieras , 2013 - 08 - 09

p. Audrone, aš manau, kad jums reikia tik pakeisti mitybą ir nereikės švitinimo. Jūs jau chemiją. Švytinimas jums tik pridarys žalos.


Parašė Kazimieras , 2013 - 08 - 09

Laba diena, rugpiūčio 6 lankiausi pas savo gydytoją,- rezultatas tas pats - esu visiškai sveikas. Aš prieš tris su trupučiu metų susirgau mieloma su sistemine amiloidoze. Kai po chemiterapijos atsipeikėjau, pakeičiau kardinaliai mitybą. Vaistų, papildų jokių nevartojau ir gailiuosi, kad gavau chemiją, kuri man pridarė nemažai bėdų. Šiandien jaučiuosi puikiai. Mielai pasidalinsiu savo patirtimi ir visai nebrangiai, - kai kas čia rašo kad jo konsultacijos labai brangios...-:)
mano tel 868746030
email Kazimieras@pku.lt


Parašė Audrone , 2013 - 07 - 26

Gal kas zino kiek laiko turetu praeiti po operacijos kad pradetu svytinti nes ispradziu dare chemoterapija


Parašė Audrone , 2013 - 07 - 24

Man lapkricio menesi konstatavo kruties vezi ir paejes jau i ranka kol laukiau chemoterapijos pradejau naudoti Ryklio kremzles nes patare moteris kuri naudojo ir nustebino gydytojus nes neturejo ka operuoti. Kaip nuejau pas onkologa po pirmos chemoterapijos tai jis taip apsidziauge kad guziukas mazeja bet nutariau Ryklio kremzles nutraukti bet padariau labai didele klaida nes guzas pradejo dideti nors chirurgas sake kad mazeja mane laike tokia kvailia .Siuo metu yra paplites toliau ir viena grazia diena pasake jums tau liko gyventi labai mazai ir tokios stadijos jau zmones sedi vezimelija. Nebetikiu gydytojais nes prie ju gydymo dar pradejau gydytis savais vaistais miksturoms ir vaistazoliu arbata .


Parašė Įveikligą.lt redakcija , 2013 - 06 - 17

Mielieji, labai atsiprašome už netinkamos informacijos atakas apie skolinimąsi ir pan. Tiesiog matydami, kad jūs bendraujate ir aktyviai, mus užpuolė piratai. Bandysime su jais kovoti. Dar kartą labai atsiprašome...


Parašė jurgita , 2013 - 06 - 03

gal kas pasakytu kur galima pabendraut su
panasaus likimo draugais nes sitas puslapis virto nesamones tik apie paskolas ir raso pykta net skaityt.


Parašė Valentina , 2013 - 05 - 25

labai aciu Jurgyta.dabar turiu kelis buteliukus parsisiuntusi is Amerikos,bet veliau butinai susiseksiu su ,tavo rekomenduotu prof,Sakalausku.labai aciu


Parašė Jonas , 2013 - 05 - 02

Žmogaus organizmas sudarytas iš dviejų dalių. Viena dalis - biologinė, matoma. Antra dalis - biologinė, nematoma. Onkologinė liga prasideda nematomoj energetinėje dalyje. Gydymą reikia pradėti nuo energetinio nematomo kūno. Gydymą reikia atlikti energetiniu būdu. Jokia pramonė dar nesukūrė jokių vaistų, kad galėtų gydyti energetinę kūno dalį. Gydant energetinę kūno dalį pasveiksta ir biologinė ir onkologinė liga išnyksta savaime. Abi kūno dalys - biologinė ir energetinė - atskirai negali egzistuoti. Šita nuomonė patikrinta daugybę kartų. Norint būti sveikam, nereikia apgaudinėti Dievo ir nereikia būt Dievo konkurentu. Šito dalyko Jisai nemėgsta.

Sėkmės. 37068456561


Parašė jurgita , 2013 - 05 - 01

labas Valentina pirmiausia tai labai atsiprasau kad taip ilgai neparasau o R-10 galima nusipirkti Kaune pas propesoriu Sakaliauska pasiskambink situo nr.860376133 sekmes.


Parašė vida , 2013 - 04 - 30

labas Dange,galetume kada susiskambinti,mano nr 864624645


Parašė vida , 2013 - 04 - 30

sveika Dange galetume kada susiskambinti mano nr 864624645


Parašė Valentina , 2013 - 04 - 26

taip Jurgita,dar reikia man tu maisto papyldu RM-10,bukit maloni parasykite kur jus pirkote?Parašė Jonas Gimbutis , 2013 - 04 - 20

http://www.reiki.teisingas gyvenimas.lt....864058585 Tarp kitko:Visai nesvarbu,kurioje vietoje vėžys...energetinis gydymasis beveik vienodas.


Parašė jurgita , 2013 - 04 - 19

R-10 TIKRAI GALIMA NUSIPIRT LIETUVOJE JIEGU TAU DAR REIKIA PARASYK AS TEL.NR PARASYSIU GALESI PASISKAMBINT IR PAKLAUST AR TURI DABAR


Parašė jurgita , 2013 - 04 - 18

noreciau suzinot kokiem jus mieste randadies ponas Jonai Gumbuti ir kiek tas nepigu nes as dar vis negaliu atrast gyvenimo prasmes


Parašė Jonas Gimbutis , 2013 - 04 - 18

Kam tikrai norisi gyventi,galiu padėti išmokti,kaip susidraugauti su liga ir jos atsisakyti...Pas mane nepigu,nes moku mokesčius.Visa tai pats praėjau,todėl mokau kitus.


Parašė jurgita , 2013 - 04 - 16

Sveiki kurie i sita puslapi uzeinate mes turime problemu ir kai su juomis pasidalinam pasidaro lengviau man tai tikrai lengvau man malonu paskaityti ir galbut sau kazka prisiderinti bet tik pykta kad sitame puslapyje pradejo reklamuoti paslaugas ne jau nebera kur kitur


Parašė Valentina , 2013 - 04 - 13

laba diena visem,gal kas galite patarti kur Lietuvoje galima nusipirkti RM-10,buciau labai dekinga


Parašė Kazimieras , 2013 - 04 - 07

Man tai labai nepatinka, kai tame forume reklamuojasi skolintojai....Parašė Olga , 2013 - 04 - 02

Laba diena Laima!
Taip,as jau žinau,man ne Hodžkino limfoma 4stadija,isplitimas i kaulus 5% :(
Jau balandžio 8d.gausiu 3 chemija.Žinoma nesitikejau tokiu reziltatu,bet priimu viska taip kaip yra,kaip dar viena isbandyma mano gyvenime.Labai tikiu,kad ieisiu i remisija,jauciuosi gan gerai,po chemiju silpnumas buna apie savaite,o po to lyg ant sparnu :D
Linkiu jums bei visiems sergantiems neprarasti vilties,buti stipriems!


Parašė Kazimieras , 2013 - 03 - 24

Laba diena visiems, - aš į tą forumą buvau užsukęs labai senai. Norėjau su sergančiais pasidalinti savo sekmės įstorija ir padėti žmonėms. Tačiau mane pradėjo užgaulioti ir t.t.....
Jau du metai kai aš pakeičiau mitybą, per 22 mėnesius atstačiau kraują į visus parametrus. Man buvo 3 mielomos stadija su sistemine amiloidoze. Mielomos jau neberanda o amiloidozę pasisekė sustabdyti.
Čia pasirodo buvo man klausimų. Atsakau, - nežinau ar TKTL-1 taikomas pas mus. O gydant vėžį tai bet kokiai diagnozei yra bendras vardiklis, - sumažinti iki minimumo angliavandenius. Kas naudojatės facebooku galite tapti mano draugais, ir aš įtrauksiu į uždarą diskusijų klubą, kuriame mes sirgę ir sergantys vėžiu diskutuojame. mano vardas facebooke Kazimieras Petraitis. jei kas norite, aš savo patirtimi pasidalinsiu mielai.
Malovičko, - ir aš buvau ant jo "užsirovęs''
kazimieras@pku.lt


Parašė Laima , 2013 - 03 - 06

Olga, rasete, kad suzinojote diagnoze limfoma, ar jau zinote stadija? Man irgi Vasario menesi diagnozavo hodzkino limfoma.. Ryt vaziuoju i Kauna PET tyrimui, kad nustatytu galutinai stadija :)


Parašė Jurate , 2013 - 03 - 04

sveiki, nuo gimimo turejau hemangioma, nesenai susinojau, kad jinai issikerojo ir issiplete beveik per puse galvos. Isitaise tokiose vietose, kad isoperuot neimanoma, o kitu gydymo budu nera, jau db yra siokia tokia veido deformacija, o su laiku jinai tik pleciasi. Girdejau, kad Vilniuj yra kazkokia gydytoja, kuri dirba su jaunais zmonem turinciais hemangiomas, bet nezinau nei kur tiksliai, nei jos pavardes. gal tam teko susidurt su tuo?


Parašė dange , 2013 - 02 - 25

Sveika, Vida. Pasidariau MBR ...rado pakitimu anciuose nosies desinej pusej, nosies kriaukleje- tai kovo 20 vel teks vaziuoti, tik nezinau ka su manimi darys. Tai tiek gal galetume susiskambinti,o ne viesai rasineti. Sveikateles Jums, jau arti pavasaris- o tai reiskia atgimsime dar syki....Gynensime ir kovosime toliau... arba susigyvensime su savo bedomis


Parašė Emilija , 2013 - 02 - 20

Sveiki, esu Emilija. Prieš daugiau nei pusę metų man buvo atlikta transplantacija. Sirgau ūmia limfoblastine leukemija prie B. (kraujo vėžys) Turiu su šia liga nemaža patirties, galiu patarti, palaikyti. Padėti kuo greičiau pasveikti. RAŠYKIT! Tikrai patarsiu kaip kovoti su su pašaliniais chemoterapijos poveikiais. el. Paštas gimzauskaite.emilija@gmail.com


Parašė Olga , 2013 - 02 - 16

Sveiki!Valentino diena suzinojau,kad sergu limfoma,atrodo zeme pradejo slysti is po koju.Dar nezinau nei stadijos,nei isplitimo.Tikiuosi,kad nebusiu pavelavusi.Visiems stiprybes ir sveikatos!


Parašė JONAS GIMBUTIS , 2013 - 02 - 14

Ieškokime susirgimo priežasčių.Neveltui sakoma...visos ligos nuo nervų.:)Aš puikiai tvarkausi su REIKI ir CIGUN..:)Jei reikia pagalbos-skambinkite 864058585


Parašė edis , 2013 - 02 - 08

Jurgita , pirmiausia stenkis nepalūžti ir išlikti rami , kuo mažiau į širdį įsileisti nerimo ir visada tikėti , nors ir būtų labai labai sunku... pagrindinė gydymo priemonė nuo melanomos - tai operacijos [ jei atsirado metastazių ], todėl reikia pastoviai dažnai tikrintis pas medikus [ ar tai ekoskopijos , ar kompiuterinė tomografija ar magnetinis rezonansas ar šiaip pastovi viso kūno apžiūra ir t. t.] vaistai , kurie veiktų tiesiogiai melonomą tik dabar yra atrandami ir jie yra tyrimų stadijoje... Lietuvoje tokių vaistų registruota nėra . Ateina pavasaris , vasara , nieko nepadarysi , reikės saugotis tiesiogių saulės spndulių ir pamiršti saulės vonias... Aš su '' tuo '' gyvenu septinti metai ir turėjau daug operacijų... ačiu medikam . atrodo , kad pripratau prie visko ir šiandien niekas nei baugina , nei stebina .... Būkit stipri , Jurgita , ir viskas pakryps į gerą pusę...


Parašė jurgita , 2013 - 02 - 06

as sergu 2stadijos melanoma gal kas tai pat serga gal patartu kaip gydytis ka naudoti metaztaziu dar neturiu.prasau parasykit


Parašė dange , 2013 - 02 - 04

Angelei sveiki, as noriu Jus nuraminti del dukrytes. Mano anukui irgi aptikom galvytej uz ausytes ir kakliuke ant limfazgiu guziukus, buvo konsultuotis, sake, kad tai infekcijos dariniai. Su jais pragyvena kartais visa gyvenima. Kad ramiau butu aisku pasikonsultuokite ir Jus. Viskas bus gerai


Parašė Angelė , 2013 - 02 - 03

aptikome pas dukrą,galvytėje guziuką,virš ausytės,labai jau pergyvename,kreipsimės pas medikus,bet gal taip kam yra buve,ar nors panašiai...Ačiū...O visiems tik stiprybės.....


Parašė Edita , 2013 - 01 - 31

vasario 4 vaziuosiu i onkologini magnetinio rezonanso tyrimo.kakle neskausmingas darinys,visi pozymiai letinio kraujo vezio.


Parašė dange , 2013 - 01 - 30

Labutis, Vida Man galvos MBR bus daromas vasario 8d. nes turiu problema su vyru. Dabar esu panevezi, vyrui buvo atlikta galvos operacija, insultas. o uz tave dziaugiuosi, duok Dieve taip toliau, laikykis


Parašė vida , 2013 - 01 - 22

labas Dange,jau turbut pasidarei nuoitrauka,tikiuosi kad viskas gerai,As irgi pasidariau,kol kas viskas lb gerai,recidyvo ir metastaziu nera.Nuotraukoj viskas gerai,tai gydytojos klausiau,kodel be perstojo skauda galva,kaip visada,atsake,kad taip tur buti.Parasyk kaip Tavo sveikata


Parašė virginija , 2013 - 01 - 11

Susirgome.Nusiraminkime.Gerai pagalvokime ir nuspręskime,kurį gydymosi būdą priimsime.Sužinokime apie gydymosi būdų naudą ir žalą mūsų organizmui.Turėkime didelį pasiryžimą ir norą gyventi.Tikėkime Visagaliu,mes tikrai ne vieni,mes esame globojami.


Parašė Nata , 2012 - 12 - 29

siaubas kas darosi lietuvoje, uzjauciu


Parašė vida , 2012 - 11 - 26

Noriu surasti likimo dragę-ą. Man nustatygta minkštųjų audinių SARKOMA(epitelioidinė), buvo piršte.Parašykite ,mano e-paštas adiv1090@gmail.com


Parašė lisa green , 2012 - 11 - 24

Ar jums reikia stipendija / DONORYSTĖS ŠIANDIEN?
DAUGIAU UŽKLAUSA KONTAKTAI:
elizabeth-green09@hotmail.com


Prašome jokių nepageidaujamų elektroninių komercinių pranešimų platintojams Labiau palaiminta yra ranka, kuri duoda.


Parašė albina , 2012 - 11 - 22

Krūties vėžys, kaip tą ligą atitolinti, ką naudoti ,kokius vitaminua, papildus, vaistus, arbatas ar ką daugiau.


Parašė Kazimierui klausimas , 2012 - 11 - 13

Ar Lietuvoje nustatomas
TKTL 1 ?
jus jau daug zinote- Ar visi piktyb augliai minta cukrumi? Ar tik tie kurie turi TKTL1 ?


Parašė Jonas , 2012 - 10 - 24

Sakau todėl,kad su tuo susidūriau,tą turėjau ir žinau,kad,norint patarti,interneto neužtenka.....bet mūsų žmonėms nieko nereikia.Siūliau REIKI seansą nemokamai,tik vienas žmogus panoro...Kam tada siūlyti?


Parašė Dana , 2012 - 10 - 22

Kodel taip sakote,zmones,kurie susiduria su sia beda,turi daug informacijos..


Parašė Jonas , 2012 - 10 - 22

Čia rašinėjant patarti neįmanoma....Jei kam reikia pagalbos,skambinkite 864058585 www.reiki.teisingas gyvenimas.lt


Parašė Dana , 2012 - 10 - 21

Mano mamytei itaria akies melanoma 3,5 mm,dabar paliko 1,5 men. stebeti tada darys pakartotinus tyrimus ir spres ka toliau daryti.Labai noreciau Jusu paklausti,gal galite patarti ka naudoti dabar,kas padetu uzkirsti kelia jos plitimui,gal kokius papildus,gal pakeisti mityba ir ko vengti siuo metu.Dabar stiprinam imunine sistema,skaiciau,kad vitaminas C gerai kovai su onkologinemis ligomis ir kordicepsas,selenas.Gal galite ka patarti butent siuo atveju,randu labai nedaug informacijos apie sia liga,nerandu informacijos ka naudoti dabar.
Pagelbekite,patarkite.Gal kas susidurete butent su sia liga.
Mano e-mail:suerte7@inbox.lt


Parašė Odeta , 2012 - 10 - 19

Sveiki, gal kam teko susidurti su stemplės vėžiu, ar chemoterapija ir švitinimas padeda?Parašė Jonas , 2012 - 10 - 19

Sveiki ,mielieji.Vakar eilinį kartą po metų pasitikrinau su echoskopu...absoliučiai sveikas.Taigi,mano metodas veiksmingas.www.reiki.teisingas gyvenimas.lt.Jei kas susidomės-skambinkite 864058585


Parašė Leonas , 2012 - 10 - 16

Labas visiems,kas serga LML ,tai yra viena is retesniu kraujo vezio ligu,Man si liga nustatyta pries pusantru metu.Truputi apie save esu 62 m.vienisas ,issilavines ,be zalongu iprociu,tikintis zmogutis,kovojantis su mano manymu baisiu drakonu.Likimas dave ne tik baise liga ,bet ir paati stipriausia vaista nuo ligos kuri gaunu nemokamai,dalyvaudamos moksliniame tyrime,tai pagrindas ,taciau uzkirsti ligai kelia reikia daugiau.Apie jos parasysiu asmeniskai ngaves is Jusu laiskuti.Rasykit el.pastu adresas apacioje.


Parašė dange , 2012 - 10 - 16

JONUI, AS GERIAU DEMETAJA MAUDA PAGAMINTA KARALIUNAITES, PO 10 LASIUKU SU VANDENIU SKIESTA, O MANO PAZYSTAMA GERIA ISTISAI JAU DAUGELI METU IR GAMINASI PATI. NEZINAU AR TAI BLOGAI


Parašė Jonas , 2012 - 10 - 16

Sveiki visi. Gal kas yra bandes gerti Mauda? kokie atsiliepimai?Nusipirkom,bet bijom gerti....


Parašė IndreVIt , 2012 - 10 - 09

Sveiki, mano tetei diagnozavo nesmulkiuju lasteliu plauciu karcinoma (vezys) ir adenokarcinoma. Kauluose yra metastazes. Aorta padidejusi, matomai uzspausta augliuko. Sako, kad jau negali niekuom padeti. Pries 10 dienu paguldem i ligonine, o pries 3 dienas perkele i reanimacija ir daktaras pasake, kad turim savaite laiko. Net nebezinau ka daryti ir kuom padeti. Labai kankina nezinia, kai paklausi pas gydytojus nusuka i sona atsakymus visus ir pasako, kad viskas baigta. Reanimacijoje tetei intubuoja plaucius, leidzia "Moorfiju" ir migdomuosius jo pulsas, spaudimas ir deguonies kiekis buvo zemiau normos. Atejusi kita diena radau, kad jam leidzia i vena "Diklofenaka" kas kazkiek laiko ir parodymai buvo normos ribose, kartais net dar geresni, tetis sukinedavi galva, judindavo rankas. Ir niekaip negaliu suprasti, kam jam vel pradejo leist "Morfiju", bet dabar kartu su "Fulsed" ir jis vel guli nejudedamas ir i seimos narius labai menkai reaguoja. Kol gulejo palatoje jam dedavo pleistrus nuo skausmo, tai tetis apie pusantros paros budavo, kaip apdujes nuo narkotiku ir jam budavo sunku kvepuoti, parodymai budavo kur kas prastesni. Po pusantros paros vel atsistatydavo. Gal kas susiduret su tokia situacija ir zinot ko tiketis, gal neleisti, kad tetei leistu "Morfiju", "Fulsed" ir bus geriau. Kaip man ji isgelbeti, nes nedaro jokiu tyrimu, o tik palaiko jo busena ir kaip daktarai teigia "palengvina jo "isejima"".


Parašė Dalia , 2012 - 10 - 06

Gal kas yra susidure su reta liga BLEFAROSPAZMAS .Mano broliui ja diagnozavo.Sako, nepagydoma.Gal kas zinote netradiciniu gydymo budu.Aciu. Rasykit s.dalyte@yahoo.com


Parašė migle , 2012 - 10 - 04

sveiki visi as noreciau pasidalinti ir mano isgyvenimais..pas mano teti buvo temperatura 4 menesius ir jokie vaistai negalejo numusto daktarai ignalinoje nedave jokio siuntimo i vilniu tirtis ir vis israsydavo arklisko stiprumo antibiotikus nuo plaucu nuo skrandzio prostatos bet tik jo sveikta blogejo ir blogejo kol nepaeme ir pats nenuvaziavo mokamai i vilniu santariskes pasitikrinti pasidaryti tyrimu ir ka jus manot daktarai padare tyrimus poto kepenu biopsiia ir nustate kad pas ji storosios zarnos vezys yra labai pyktybinis vezys 4 stadijos su labai didelem beveik 100 procentu paveiktos kepenys ir kasa ...buvo ir augliukas storojoje zarnoje ji iskarto isoperavo rugpjucio 15 diena po operacijos daktarai pasake kad juo bukle labai sunki net i rebelitacija neisiunte ir jokiu chemoterapijos ir svytimo ar ko neparase ir atsisake duoti ...ziauru nezinojome ka daryti namo vezti tokio buvo neimanoma po operacijus praejus savaitei isvezem i iganlinos slaugos ligonine kad juo priziuretu ir vaistus nuo skausmo leistu daktarai mat operacija dare tik del to kad palengvintu tustimasi nes antriap nebegaletu net tustintis ,,,,ziauru stengiuos buti salia tecio padeti bet jam vis blogiau mradejo ir morfiju nuo skausmo leisti kepenys atsakineja kojos delto labai sityno atsikelti delto negali net vistiek buna isitustinti negali ...as nzn stengiuosi buti stipri bet taip sunku..jis pats usirzles nusivyles ir liudna as ji suprantu ..dar pas ji sone kapo maisiukas mazas kuriame kaupiasi skysciai ...tadtarai dave jam kelis menesius gyventi po operacijos ...bet dar iki operacijos lyg pats ir jegu daugiau turejo po operacijos kaip ji sueme vezys ir suiraite visai per menesi...as nzn ka daryti ..as noreciau gal kokioje klinikoje privacioje ar kur santariskese kad mokamaji nueiti pakalbeti del kokiu nors proceduru kad metastazes pamazinti kad kazka daryti kaip bus taip bus...nevitlis ima patarkit/gal kas ka zinot /..santariskese ji operavo daktaras songaila..bet songaila man nieko nenori aiskinti sakyti nesieidzia labai i kalbas ...tai visai liudna...


Parašė dange , 2012 - 10 - 03

labas Vida. Aciu uz atsakyma. Man irgi sausio vidury i VUOI GALVOS KT DARYSIU. TIK DAR NESIREGISTRAVAU, O DABAR GERIU DAUG VAISTU ;TANAKANA 3 KART I DIENA; PENTILINA, GABAPENTINA, BETASERKA, DICLACA, XANAXSA KUNO ATPALAIDAVIMUI ILGO VEIKIMO. TAI SAVIJAUTA NERA GERIAUSIA ,SVAIGSTA GALVA, PAPYKINA, JAUTRI BE GALO TAI TIEK . LAIKYKIMES,GAL DIEVAS PADES MUMS IR MUSU LIKIMO BROLIAMS IR SESEMS . SUSIRASYSIM DAR. SVEIKATELES JUMS


Parašė vida , 2012 - 09 - 30

labas Dange.Taip,jau man padare galvos nuotrauka,kol kas viskas gerai,recidyvo nera.Dabar tik sausio men vaziuosiu.Nezinau kaip Tau,bet as neturiu sveikatos,kojos lb sunkios,greit pavargstu,esu lb depresuojanti,o kaip TuParašė Laima , 2012 - 09 - 25

Gal ir kiti esate susidure su sia liga, parasykit, pasidalinkit patirtimi


Parašė Laima , 2012 - 09 - 25

Sveika Vita,
pirmiausiai, tai tau stiprybes dideles!
Mano broliui IV stadijos plauciu vezys, metastazes galvoje. Jau turejo 3 chemoterapijas ir 10 svitinimu i galva.Kol kas jauciasi neblogai, laukia 4 chemoterapijos.Labai prasau taves, gal gali ka patarti apie kokius papildus, ar maista ar pan. viskas idomu, labai lauksiu tavo zinutes.


Parašė dange , 2012 - 09 - 24

LABAS, VIDA. KAIP LAIKAISI, KAIP TAVO GALVELE, AR DAREISI JAU GALVOS NUOTRAUKA? parasyk labai lauksiu


Parašė Tiveki , 2012 - 09 - 15

DAIVA,
rašėte apie kepenų auglį, pas mane taip pat.
Kaip sekasi?


Parašė Gabriele , 2012 - 09 - 04

Sveiki. Mano mama greiciausiai serga storosios zarnos veziu. Esu dar tik paaugle todel man labai sunku. Zinau, kad dar kol nera gauti tyrimai negalima nieko spresti, liudeti ir pan. Taciau gal kam nors teko panasaus isgyventi. Prasau padekit. Rasykit i kempiukiukas18@gmail.com


Parašė Laima , 2012 - 09 - 01

MIela Vita, gal butu galima gauti tavo elektroni pasta? Mano viena drauge turi broli, sunkiai serganti. Manau, kad tavo istorija butu jiems labai naudinga. Mano adresas flava24s@yahoo.com


Parašė Jonas Gimbutis , 2012 - 08 - 23

Anatolijus Malovičko ne profesorius,o inž.statybininkas,žolininkas.O jei bus įdomu,galiu ir aš kai ką patarti.Aš taip pat statybininkas...dabar REIKI Mokytojas,dar dirbu su ČŽUN JUANJ ČIGONG.Visa tai praėjau,todėl ir drįstu patarti,kaip nederėtų gyventi...toliau,jau Jūsų pasirinkimas ir sėkmės siekimas.


Parašė Gitana , 2012 - 08 - 21

Gera diena visiems,ir as susiduriau su kruties augliu,(taip skamba ne taip baisiai),priimu viska ka sako daktarai,bet gal yra asmuo kuris zino prof,MALAVICKO tel nr mobilu,prastas mano kraujas,prasau jusu pagalbos.Siuskit e-pastu gitana68s@gmail.com.O jei norit prisijungt i pokalbius tai taip pat rasykit,lauksiu


Parašė Ana , 2012 - 08 - 20

Labas, Vita
mano mamai nustate plauciu vezio 4 st. butu gera isgirsti patarimus, nes tiesiog is proto veda sios ligos diagnoze


Parašė vida , 2012 - 08 - 17

labutis Dange,lb apsidziaugiau kad parasei,aciu dievui,kad Tau pokyciu blogu nerado,kad tik viskas butu gerai.As galvos nuotrauka darysiu rugsejo vidury.Siaip viskas gerai,tik lb skauda galva,Tau rasei,kad svaigsta.Galetumem,kada susiskambintiParašė nauja mityba , 2012 - 08 - 15

visas ligas turime iveikti patys, ir tik nuo musu noro ir ryzto priklauso ar pavyks jas iveikti.

naujamityba(eta)gmail.com

jei jums tikrai sunku galiu kancias palengvinti.


Parašė Dange , 2012 - 08 - 15

Sveikute, Vida Aciu Dievui krutu po truputi. Dariausi liepos viduri galvos KT.Kol kas jokiu pokyciu nemato t.y. blogaja prasme. Pradejau gert Tanakana vietoj Sermiono. Buna svaigimai galvos pykinima ir jauciu. Skydliaukeje pakitimu rado t.y. dare echoskopija onkolog. tai tiek, Parasykit kaip jums einasi, lauksiu


Parašė vida , 2012 - 08 - 13

labas.Dange dingai kaip i vandeni,kaip tu gyveni kaip tavo sveikatele,atrasyk lb lauksiuParašė Vita , 2012 - 08 - 08

O taip!!!!!!!!!!!!!! Sita as ir pasakiau gydytojai,istarusiai man greitos mirties nuosprendi!!!!!!! Kad tik vienintelis Dievas zino-kada man reikes iseiti i tenai....---jokia galybe ne jus,daktarai is knygu viska ismoke! Vienintelis Dievas parinko mums gimimo data,na,ir,zinoma,isejimo anapilin data! Tik JAM dekoju (zinoma neniekinu ir daktaru pagalbos!) uz viska kiekviena diena.....ir taip einu i prieki!


Parašė Ilona , 2012 - 08 - 08

Manau, ne be Dievo pagalbos 4 metai?! Sveikatos ir dar kartą sveikatos! Ir toliau džiuginkite savo artimuosius..


Parašė Vita , 2012 - 08 - 06

Laba diena visiems is Vokietijos! IV stadija plauciu auglys-metastazes salia stemples kvepavimo take(pamirsau,kaip lietuviskai vadinasi!!!) ir pleuroje. Nuo isgirstos diagnozes jau praejo 4 metai,o buvo gydytoju zadetai laabaiiii nedaug gyvenimo!!!!!!! Yra tarp jusu panasiu ligoniu,kaip as??? gal kas galite duoti man geru patarimu? O as irgi galeciau daug kam ir daug ka patarti------juk be pertraukos 4 metai Chemoterapija,daug ko ismoke! Sia savaite pradesiu svitinima---bijau,kad pazeis stemple---net nenutuokiu,kaip ja gydysiu! Visiems jums linkiu stiprybes ir pasveikimo! Bent jau gero apsveikimo,kad galetume kuo normaliau,ir kuo ilgiau toliau gyventi!


Parašė vida , 2012 - 07 - 11

labutis Dange,kaip Tau sekasi,jau senei berasei,kaip sveikatele.Parašė Dalia , 2012 - 07 - 11

Sveiki,gal kam teko kovoti su vilklige ir ar įmanoma be hormoninių vaistų įveikti šią ligą. Labai lauksiu atsakymo. Sergantiems stiprybės ir vilties.


Parašė aras , 2012 - 06 - 30

Taip ponas Jonai sutinku su Jumis100% musu mintys priligsta atomines bombos sprogimo jegai,bet deja ,siandiena labai maza dalele isigilina i tai.manau kad matyk save sveika be ligu ,atleisk nuoskriaudas,dalink tik geri ,kuri dar gyvenimas nesuzlugde ir eik i prieki


Parašė Jonas Gimbutis , 2012 - 06 - 27

Mintis valdo viską...kuria materiją.Kai tai suprasime,baigsis mūsų bėdos..:))))


Parašė aras , 2012 - 06 - 24

2011 vasari graziai tariant isleido mane numirti 4 stadija nei daug nei mazai ,gydausi netradicinem priemonem ,susipazinau su labai daugeliu pasveikimo metodu,nezinau kike jie veiksmingi,manau kiekvienas pasirenka kas jam artima


Parašė Stasys , 2012 - 06 - 18

labas, gal kas gali patarti ka, neseniai drauge susirgo limfoma ir lb bijo kad nemirtu.. as jai rasau kalbu bet ji atsitvere nuo manes tylos siena, ji tyli ir nieko man nesako.. kaip man reikia reaguoti ar leisti jai pamastyti vienai ar vistiek kalbinti? gal kas turi kokiu patarimu?


Parašė Jonas , 2012 - 06 - 02

Mokausi CIGUN...Gerai jie rašo:valgyk viską,bet turėk gerą imunitetą ir niekas,ką darai saikingai,tau nepakenks...žinoma,be konservantų,stresų,mokant kvėpuoti,medituoti,nes mintis gali viską...kas supranta nors kiek..:))))


Parašė giedre , 2012 - 05 - 31

Skirta andrė:
šeštadieniais šalia akropolio maximos veikia ūkininkų turgelis, bent jau praeitą, ten yra viena ūkininkė prekiaujanti ekologiška produkcija. pati pirkau, ir galiu užtikrinti, kad ten tikras maistas, o ne plastikinis, iš karto atgaivino. Be to, pas ją ir keletas žolelių pardavimui yra, pvz. gelsvių pardavimui turėjo


Parašė Andrius , 2012 - 05 - 14

Gydymas deguonimi namuose sergantiems plaučių, širdies ir kt. ligomis.

Daugelis dar nežino, kad gali gyventi pilnavertį gyvenimą net ir tada, kai organizmui trūksta deguonies ir reikia gulėti ligoninėje... Gydymas deguonimi kompensuojamas Ligonių kasų.

Daugiau informacijos 8-685-62655, Andrius.


Parašė Panda , 2012 - 05 - 09

Malovičkos kontaktus siųsti; spaliukas@super.lt


Parašė Panda , 2012 - 05 - 09

Reikia žolininko Malovičkos telefono. Būsiu labai dėkinga.


Parašė andrė , 2012 - 05 - 09

Šį pavasarį mano draugė labai nekaip jaučiasi... baiminasi kad negrįžtų krūties vėžys, kurį ji tikėjo jau yra įveikusi.... gydytojai pataria kuo daugiau islėtis, sveikai valgyti... kuo daugiau šviežio, tikro maisto, daržovių, vaisių, kad organizmas būtų stiprus.... ir kur tu žmogus parduotuvėse rasi ką nors šviežią tarp vaisių ar daržovių?.. nebent chemijos pagardintus produktus.... gal kas pažįstatte netoli vilniaus kokį ūkininką, kuris prekiauja savo užaugintomis gėrybėmis. Būtume dėkingi už kontaktą....

Anądien delfyje skaičiau straipsniuką apie prekybcentrių vaisius ir daržoves.... Visai atpurtė... Štai nuoroda, gal kam bus įdomu. http://pilietis.delfi.lt/voxpopuli/supuve-prekybcentriu-vaisiai-arba-is-kur-gauti-vitaminu-pavasari.d?id=58500008
ir kur ieškoti vitaminų?


Parašė Kazimieras , 2012 - 04 - 12

Mergaitėms prašančioms pagalbos patariu perskaityti knygą "Naujoji priešvėžinė mityba", - knigynuose guli....iš daugybės atsirinkau ją ir pasveikau. Tai sveikatos vadovėlis, vėžio gydymo metodika, parašyta vokiečių mokslininko biologo....


Parašė Kazimieras , 2012 - 04 - 12

..."Riebalų perteklius ir sudėtinių angliavandenių stygius sąlygoja kraujagyslių kalkėjimo procesus."--taip sako p. Stukas. Jeigu aš bučiau nepakeitęs mitybos, ir atsisakęs angliavandenių - tikrai šių eilučių nerašyčiau-prieš du metus susirgau mieloma su sistemine amiloidoze. pasižiūrėkite klipuką...http://www.youtube.com/watch?v=MLf7s-1kgEk
na tas dar geresnis http://www.tv3play.lt/play/261341/?autostart=true
Parašė Dange , 2012 - 03 - 30

Labutis, Vida! Po operac. jau praejo 7 men.Radiologe paaiskino kaip elgtis toliau , ivairus draudimai ribojimai tai ,kad jau mes zinom as taip manau. nieko nauja ,tik ,kad uzregistravo vel birzelio 14d pasikonsut. pas lor onkologe.As vel antrad. vaziuosiu pas onko ginekologe taip pat ji mane uzregistravo. teks operuotis VUOI. sake, kad turiu buti ju prieziuroje t.y. vienose rankose. Tai mane liudina TAip jau atsibodo vazinejimas ir pinigine prasme. Tai tiek lauksiu laiskelioir stiprybes Jums!


Parašė vida , 2012 - 03 - 29

sveika Dange.Kaip sekes pas radiologe,ar skyre koki gydyma?Zadu ir as kazka daryti,kreiptis pas kita gydytoja.Dabar geriu naminius vaistus,kaip reik 3 men nieko nevartoti.Pamirsau,kiek laiko jau Tu sergi,man po operacijos praejo 9 men,siaip nieko,truputi galva paskauda ir lb greit pavargstu.Tikiuosi,kad Tau viskas gerai Sekmes,lauksiu atrasant


Parašė Laurita , 2012 - 03 - 27

Sveiki,
Naršydama internete radau labai įdomų straipsnį apie tai, kokia ydinga yra mūsų mityba. Kalbėtasi su R. Stuku.
Norėčiau pasidalinti nuoroda. http://www.lrytas.lt/-13323282451330032286-lietuvių-maitinimosi-ypatumai-kodėl-mūsų-mityba-ydinga.htm
Straipsnyje kalbama ir apie tai, kas gerai toje mūsų mityboje. Ne vien blogumai išvardinti:) Labai teisingai parašyta apie maisto papildų vartojimą. Kai jie protingai pasirenkami, atsakingai vartojami - tai organizmui padeda, aprūpina trūkstamomis medžiagomis.


Parašė Dange , 2012 - 03 - 25

Labutis ,VIDA Man malonu bendrauti su savo likimo draugem. AS vaziuoju vel konsult. su radiologeJurkuviene .JI dirba 7 kab. gal ir jums teko ten but. Pati uzsiregistravau bandysiu gaut siuntima ryt.Man asmeniskai truksta informacijos apie tolesne eiga ,juk puse metu laukti mano ziniom yra pavojinga beto kraujo ir slapimo tyrimai prasti.O vaistu jokiu nerekomendavo, net akims(man giaukoma)negaliu papildu vartoti.Geriu as Adeles ugnezoles rauga vartoju ugnezoles tepala ir demeta mauda po 20 lasu 2 kart i diena.DAR ji man parase, kad nusipirkti ajero saknu milteliu, tai antrad. kioske manau isigysiu.Dar berzo juodgrybi turiu uzsipylus ,bet nevisada isgeriu, mane jis pykina.tai tiek rasyk lauksiuParašė vida , 2012 - 03 - 24

labutis Dange.As Tau turbut jau atsibobodau.As db negeriu jokiu vaistu nieko nepriskyre,idomu kaip Tu ar ir nieko nevartoji?Kazkaip keista tokia rimta liga,o gydymo jokio,vaziuoti tik po triju menesiu daryti BMR.Jei gali atrasyk,sekmes Tau


Parašė Dange , 2012 - 03 - 23

Sveika, Vida As tik siandien gavau MBR atsakyma.Sake ,kad neprogresuoja, isplitimo nematyt.Gera ant dusios...O sekantis MBR tik po 6 men. As irgi noreciau anksciau daryt lb jau baugu laukti puse metu, bet bus kaip bus. Duok DIEVE MUMS SVEIKATOS


Parašė eli , 2012 - 03 - 22

Naujos gydymosi technologijos!
http://peptidai.ucoz.comParašė vida , 2012 - 03 - 21

sveika Dange.Senokai berasiau,tai BMR nieko blogo neparode,lb dziaugiuos,tik neaisku kiek ilgai.Dziaugiuos kiekviena sulaukta diena.Db nuotrauka darysiu po triju menesiu.O kaip tau sekasi,kas naujoParašė Virginija , 2012 - 03 - 18

Gal kurie kreipetes i klinikos,,Atgija,,specialistus?Gal jie gali vezi pagydyti homeopatiniais vaistais?


Parašė Genyt , 2012 - 03 - 16

Ponas Jonai, niekas nedejuoja, tiesiog kartais būna tokia realybė. Taip, šiandien vėžys jau nebe mirties nuosprendis ir tuo šventai tikiu. Aš negalėjau vaikams pasakyti, kad jų tėtis mirs. Buvome labai stiprūs ir labai tikėjome gydytojais. Praėjo beveik du metai po gydymo ir labai tikime, kad liga negrįš. O į gyvenimą visada kitaip pažiūri ir atrandi kitokių vertybių po tokio "spyrio į užpakalį". Tikiu, kad niekas gyvenime nevyksta šiaip sau. Mano tėvukas niekada nedejavo ir dienų neskaičiavo. Labai mylėjo gyvenimą ir tikėjo, kad jam pasiseks.


Parašė Olga , 2012 - 03 - 16

Laba diena, melieji!
Siai dienai jau yra priemoniu nuo vezio ir kitu sunkiu ligu, tai naturalus produktai, atstatantys ir paikantys gera sveikata iki gylios senatves. Kiekvienas zmogus, naudojantys juos, gauna gerus rezultatus! Tai tiesa. Jeigu norite daugiau informacijos, kreipkites i el pasta: kafkumamka@yahoo.co.uk
Olga


Parašė Alina , 2012 - 03 - 15

Sveiki,
pradejau dometis visais imanomais vezio gydymo budais, nes sia siaubinga liga susirgo mano pusbrolis . Gydytojai prognozuoja metus... Negaliu sedeti ir nieko nedaryti , todel supratau,kad vienintele iseitis, netradicine medicina. Pasidomekite Gersono terapija. Dabar jau yra jo klinika Vengrijoje. Tai tikrai verta galimybe isgelbeti zmogaus gyvybe. dabar skaitau jo knyga ir tikiu- mums turi pavykti!


Parašė Virginija , 2012 - 03 - 15

Parasykite,kurios sergate kruties veziu her2( ).,kaip gydotes?


Parašė Jonas Gimbutis , 2012 - 03 - 14

Mielieji,kodėl mes įpratę vis dejuoti ir skaičiuoti,kiek liko gyventi?Kodėl nieko nedarome,nekeičiame savo gyvenimo,neieškome ligos priežasčių,o laukiame mirties?Gaila skaityti ir tiek....


Parašė Genytė , 2012 - 03 - 13

Sveika Neri, su metastazėmis kepenyse prognozės labai įvairios.Mano tėvukui buvo pasakyta, kad liko 2-3 mėn. ir gydytojai buvo teisūs. o draugė sėkmingai gydosi antrus metus. Gydymas sunkus, varginantis, bet suteikia vilčių. kiek žinau, tai prognozės priklauso nuo metastazių kilmės, t.y. iš kokio organo ir kokios vėžio rūšies "atkeliavo". Tiksliau gali pasakyti tik gydantis gydytojas, žinantis visą situaciją.Sėkmės Jums.


Parašė Neri , 2012 - 03 - 13

mano mamytei po storosios zarnos vezio (pries 3 metus operuota), po daugelio chemoterapiju nustatyta 10 cm kepenu metastaze su 2 mazesnem. gal kas gali rimtai patarti, ka galima dar daryti ir kiek jai liko gyventi, jei niekas nebepades? dekoju


Parašė Dange , 2012 - 03 - 11

labas, VIDA Aciu dievui, kad nieko bloga, tik gaila ,kad didele spinduliute gaunam darydami KT,O MBR maziau apsvytina, o mato kur kas daugiau sluoksniu. O pirmad. kai grysit parasykit ir domina, ar iskarto galima gauti aprasyma ir nuotrauka? sekmes ir stiprybes


Parašė vida , 2012 - 03 - 10

labas Dange.Man galvos KT nieko blogo neparodi.bet astrocitoma yra lb piktybinis navikas.Tad nera ko dziaugtis.Db vaziuosiu pirmadieni darysBMR. As manau kad ir Tu lb pavargai nuo visko.Bet laikykimes,o kas belieka


Parašė Jonas Gimbutis , 2012 - 03 - 10

Man nejauku,kai siūlomi įvairūs papildai ir t.t....naikiname save.Kodėl aš be viso to apsieinu...ir su vėžiu užbaigiau.Vien tik REIKI,Čigong,kvėpavimas,meditacija...Jei kas nori gyventi,galite rašyti,skambinti...reiki.teisingas gyvenimas.lt


Parašė Dange , 2012 - 03 - 08

sveika, VIDA Man nepasiseke vasario 27d. pasidaryt Magnet.rezonanso, nes sugedo aparatas, taip kad teks vaziuot kovo 19 d po piet. Labai liudna laukti,,,,,O jums kokios naujienos butinai parasykit labai lauksiu sveikateles JUMS!


Parašė Indre , 2012 - 03 - 07

Informacijos yra labai daug apie peptidus ir gydymasi. Ir kaip jie veikia musu organizma. Is mokyklos laiku yra zinoma, kas yra peptidai. Tai ne ismyslai, tai mokslininku atradimai.


Parašė vida , 2012 - 03 - 06

labas Dange.Kaip sekes daryti magnetini rezonansa.As taip pat pasidariau


Parašė Virginija , 2012 - 03 - 06

Man labai itartinai atrodo platintoju siulomos prekes,netgi priesingai,nesinori ju pirkti.Cia kalba eina apie sveikata,visi zinome,kad nera tokiu vaistu-paildu,kurie padetu pasveikti visiems(tiek vaikams,tiek suaugusiems)ir nuo ivairiu ligu.Mes gi ne bandymo gyvuneliai.Visi nesaziningi zmones naudojasi i nevilti puolusiu zmoniu patiklumu.As taip pat buvau pakliuvusi i tokius spastus.Tikiu.kad tokie zmones,apgave ligonius,nedaug suranda laimes savo gyvenime.


Parašė Rasa , 2012 - 03 - 05

Mano atradimas prieš tris metus - ieškojau galimybių kovoje su herpes virusine infekcija. Išbandžiau Transfer Factor skirtą imunitetui subalansuoti ir stiprinti nemažom dozėm - padėjo. Vėliau pastebėjau, jog tvarkant imunitetą, sprendžiasi ir kitos sveikatos problemos - sinusitas, migrena, infekcijos, kraujotakos, alergijos, virškinimo, greičiau gyja žaizdos ir t.t. Tai yra iš mano šeimos rato, o kiek dar pažįstamų su savo pasveikimo istorijomis... Jei "puola" koks virusas - vartojame atitinkamą dozę ir jau keletą metų mes nebenaudojame cheminių vaistų, kaip buvo įprastai (antibiotikai ir pan.). Kiekvienam rekomenduoju rūpintis pirmiausia imunitetu, kalbu tiek iš asmeninės patirties, tiek vadovaujantis tūkstančiais pasaulyje teigiamų atsiliepimų. Daugiau info www.transferfactor-jums.com


Parašė Dalia , 2012 - 03 - 01

Virginija, jau veikia nuoroda, paspauskite ant paveiksliuko.


Parašė Virginija , 2012 - 02 - 28

Cia turbut reklama naujos produkcijos?Parasykite apie si produkta placiau.Gal kas nors jau naudojote?Pagal duota adresa labai mazai informacijos.


Parašė Indre , 2012 - 02 - 27

Sveiki, SUSTIPRINKITE savo ORGANIZMA po CHEMOTERAPIJOS ar jai esant, su chemoterapijos protektoriais. Unikalus mokslininku preparatai onkologinems ligoms iveikti. Bei turint autoimunines, sistemines, kraujotakos ir ivairias kitas ligas su naturaliais polypeptidu preparatais. Mylekime save, ir savo likimo draugus! INFO APIE PREPARATUS, BEI KONSULTACIJOS: peptriz@gmail.com


Parašė Dange , 2012 - 02 - 20

sveikute VIDA Man dare operacija zalgirio klinikoj pernai rugseji ,otada ir islindo diagnoze veziukas.Buciau zinojusi ,kad onko esu buciau operavusi vuoi.Tada man viskas lb. uzsitese.Kraujo zymenu nedariau vasario27d vaziuoju magnet. rezonansa daryt. Asir maniau,kad KT galvoslieps daryt. bet norisi tikslumo. sekmes Jums,VIDAParašė Virginija , 2012 - 02 - 19

Sanariams gydytis padeda zemes grybo uzpiltine.Jis auga lapuociu miskuose pelketose vietose,kai pradeda zydeti avietes.Taip pat siu vaistu galima nusipirkti Kauno ir Vilniaus turguose.


Parašė vida , 2012 - 02 - 18

labutis Dange.Man vasario pabaigoj turi daryti galvos KT. Tada bus matyti ar veltui geriau chemo.Ar Tau dare vezio zymenis,Ir kiek laiko praejo po operacijos


Parašė Liuda , 2012 - 02 - 18

Sergu riaumatoidiniu artritu , ir noreciau informacijos kaip pasveikti nuo jos , mane sudomino jusu gydimo metodas. Sergu jau dvejus metus sia liga.


Parašė Dange , 2012 - 02 - 17

sveika vida, gal patartumet koki radiologini tyrima geriau atlikt po svytinimo irgi galvos auglys 3stadija hemo neveiksminga. Taip ir geriu ugnezoles rauga ir demeta mauda karaliunaites gamybos.


Parašė Virginija , 2012 - 02 - 15

Laba diena,Vidute,tikrai tikiu,kadJums pades tie preparatai,o karaliunaites telefono nr. 37061338393.Internete yra jos puslapis,as jame daznai lankausi.Sekmes!


Parašė Virginija , 2012 - 02 - 15

Laba diena,Vidute,man atrodo ir net jauciu kad Jums tikrai pades sitos zoles,o A.karaliunaites telefonas Nr. 37061338393.Internete yra jos puslapis,as daznai apsilankau jame.Sekmes!


Parašė vida , 2012 - 02 - 14

Virginijai.Labai aciu kad atraset.As taip pat geriau musmere.geriu ugnezole.Prisiregistravau daryti nuotrauka galvai nors zinau kad tie augliai atauga.Gal zinot ar Karaliunaite bendrauja telefonu.Jus saunuole kad taip tvirtai laikotes


Parašė Virginija , 2012 - 02 - 14

As daznai skaitau A.Karaliunaites-zolininkes pagamintu vaistu is zoliu receptus.Keleta produktu pasigaminau pati ir vartoju.Jie man labai pagelbejo.Todel as Ja labai pasitikiu.Manau Ji nuosirdziai tiki tuo ka daro ir ismano.Kai atsils ,ruosiuosi pas ja nuvykti ir pasitarti.


Parašė Virginija , 2012 - 02 - 14

Miela Vidute,linkiu tikejimo vilties ir kantrybes.Man isoperuotas antras kruties auglys labai aktyvus ir piktas Her-3 .Operavo mane abu kartus Gyd. Bruzas Vilniaus onkologiniame.Visus 14 metu gydausi raudonosios musmires uzpilu,ugniazoles arbata,o nuo 2011 metu spalio men. geriu ugniazoles rauga.Pati pasidariau.


Parašė vida , 2012 - 02 - 13

cia Virginijai.Norejau paklausti kur Jums isoperavo augli.Man galvoje auglys trecia stadija.Dabar chemo sestas kursas.Gydytojai nieko nezada.Kokias vaistazoles vartojat gal galet pasidalyti patirtimi.Linkiu daug sveikatas ir istvermes


Parašė Rita , 2012 - 02 - 13

Man prieš 3 mėn. diagnozuotas inksto vėžys(IV st.) neoperuota, nes gydytojai skyrė gydymą SUTENT t.y. biologiniais vaistais. Gal galite pasidalinti patirtimi kas sirgo ar serga šia liga , kaip ją įveikti ....


Parašė Justine25UNDERWOOD , 2012 - 02 - 12

I took 1 st credit loans when I was 32 and it aided my business a lot. But, I need the financial loan also.


Parašė vida , 2012 - 02 - 10

lagy butis noreciau paklausti gal kas susidure su mano liga.Man isoperuota galvos smegenu astrocitoma.Baigiu chemoterapijos sesta kursa


Parašė ernestas , 2012 - 02 - 08

gal kas zino kaip iveikti sunkios stadijos letine zarnyno kandidoze? atrodo kaip nepagydoma liga..buciau labai dekingas....


Parašė Virginija , 2012 - 02 - 04

14metu sergu veziu.Chemoterapijos esu atsisakiusi.Pries2metus vel atsinaujinusi augli isoperavo.Bendrauju su seniai serganciais veziu zmonemis.,pasitikiu ju gydymosi metodais.As gydausi zoleliu ir grybu,uzaugusiu Lietuvoje preparatais.Visus siuos vaistus pasigaminu pati.Grybu preparatai man padeda nuo sanariu skausmu,limfmazgiu skausmu,o zoleliu preparatai naikina vezines lasteles.,taip pat daug lengviau inkstams,kepenims,skrandziui bei zarnynui.Visiskai susinormalizavo kraujospudis ,nereikia gerti vaistu.Turiu vilties ilgai gyventi.


Parašė kvailiukas , 2012 - 01 - 26

DEMESIO !!!! Man pasiule gera kaina uz INKSTA . labai noreciau suzinoti kas man be jo gali buti dabr arba ateityje ?? man 21 - eri, rukau bet negeriantis esu.. dar labai noreciau suzinoto kokia jo verte kaip donaro, gal ta kaina kur man pasake pasirode tik man gera. prasau atsakyti atsakymu o ne klausimu ..


Parašė raimonmdas , 2012 - 01 - 25

DEMESIO.CZI GAN SA ir jo knyga sielos jega (rusu kalba)pirma karta Dao meistrai duoda technikas kaip minties deka ,aformacijas,perkoduoti musu samone,isvaluti siela,kuna,prota....isgydomos visos ligos,onkologines irgi...kas dien po 20-30min kartais daugiau po 1-2menesiu zmones atsigauna...ten ateities gydymo metodai.ateitis tai gygymas su mintimis.lasteliu perprogramavimas.Padeda onkoliga gydyti-B17,SARMINTI ORGANIZMA reikia kuo greiciau,amerikieciu kompanijos NATURE STAR Immune support complex vaistas -papildas(4rusiu grybai ir dar geru priedu mix),deja europoje nera,keista kodel,tas papildas labai stipriai valo organizma,,,,mano pazistami naudajasi,ju organizmas atjauneja..Trinti visas neig.mintis,emocijas,nuoskaudas,...Padeda medit....ieiti i lauza ir su lauzo liepsna ,dumais vis isivaizduojanti negatyva isleisti i virsu su dumais-taip20-30 minuciu 3-5 kartus padarius issvalo 50%auros(5metai dirbu su svytuokle,pgal Pucko metodika,tai rezultati patikrinti su daugeliu zmoniu....atrasti nuodemes ir per atgaila malda jas istrinti...atgaila istrina informacija lasteles ir t.t..Paprasta technika; veiksminga labai...kas diena kartoti kuo daugiau..5-20minuciu.DIEVISKOJI SIELA ISGYDO MANO SIELA..(atsiras dziaugsmo,o dziaugsmas duoda energijos)..isgydyk,siela pritas kunas pats issigydys,,,sekmes..


Parašė Antanas , 2012 - 01 - 14

Sveikinu visus onkologinius ligonius sulaukus 2012m. visus užjaučiu ir linkiu pasveikti.Nepažeidinėkite visatos bei gamtos dėsnių ir pasijusite geriau.Gydymą reikia pradėti nuo žemės elektromagnetinio karkaso ir dvasinių vertybių.Norite tikėkite norite netikėkite - tai vienintelis kelias į pasveikimą.Kito kelio tiesiog nesurasite. 37068456561


Parašė visiems , 2012 - 01 - 04

Man padejo nuo onkologijos-vitaminas b-17 vaistinėse nėra!!! tai KARČIUJŲ MIGDOLŲ BRANDUOLIAI http://www.perunica.ru/svoboda/3986-otvet-raku-byl-izvesten-mnogie-gody.html http://www.newmediaexplorer.org/chris/2006/06/19/b17_laetrile_nutrition_in_the_treatment_of_cancer.htm


Parašė Jonas , 2011 - 12 - 29

Manau,bet kokią ligą gali įveikti mūsų kūnas...tik tai supraskime.:))) reiki.teisingas gyvenimas.lt


Parašė Kazimieras , 2011 - 12 - 28

...aš išsigydžiau mielomą, - sakoma, kad tai nepagydoma kraujo vėžio forma. Tvirtinu, bet koks vėžys pagydomas. Aš pertvarkiau mitybą taip, kad per parą suvalgau apie 40 gr. angliavandenių ir ne daugiau. Teko atsisakyti produktų iš grūdų, cukraus ir bulvių. reikia suprasti kad cukrus ir krakmolas yra lėtai veikiantys nuodai. Rašykite mielai pasidalinsiu patirtimi. kazimieras@pku.lt


Parašė Leonas , 2011 - 12 - 27

Laba diena,siemet man buvo nustatyta LML t.y kraujo vezio rusis.As sia liga bandau iveikt taip


Parašė GlebIgnatev22 , 2011 - 12 - 24

Киевское рекламное агентство тут


Parašė Gita , 2011 - 12 - 21

Sveiki vis, nelinksma, kad tiek daug sergancu tokia liga, nenusiminkit. Mano pazistama sirgo skrandzio veziu, paskutinia stadija, gydytojai nieko gero nebepranasavo, net vaikams jau sake ruostis laidotuvems, o ji dar gyva, paslaptis tame, jog gere linu semenu alieju... dar girdejau, jog padeda chlorofilas.Sekmes vsiems


Parašė Indre , 2011 - 12 - 13

Gydymo budai su naturaliais peptidais. Peptidai padeda iveikti ligas. Peptidu pagalba padeda iveikti net onkologines ligas. Profesoriai konsultuoja nemokamai internetu. Rasykite: peptriz@gmail.com


Parašė Jonas , 2011 - 12 - 04

Maistas,kvėpavimas,meditacija,organizmo valymas,REIKI,gyvenimas be pykčio....ir bėsime sveiki...išbandžiau-padėjo.:)


Parašė roko , 2011 - 12 - 01

http://phkillscancer.com/protocol
cia jo vebsaitas tik angliskai


Parašė roko , 2011 - 12 - 01

http://www.youtube.com/watch?v=Grtrm8tk4d4&feature=related
cia visu rusiu veziui net paskutinese stadijose cia zmobus issigyde prostatos metastazes i kaulus vezi 4 stadija.


Parašė janina , 2011 - 11 - 25

sveiki mano mama serga skrandzio opa jai yra labai blogai gydosi jau du metus gydytojiai skirtingai pasako ligos priezastis vienas gydytojas jiai skyre dieta jai labai , gal turite kokiu patarimu?


Parašė Tomas , 2011 - 11 - 19

Mano el.pastas tsalasevicius@gmail.com


Parašė Tomas , 2011 - 11 - 19

Sveiki,

Norejau paklausti gal kas galetumete atsiusiti kokios nors naudingos informacijso apie kasos galvutes vezy. Juo serga mano mama jau yra pradetas chemoterapijos gydimias ir netrukus prades radioterapijas. Mano nuomone kiek suprantu tas vezys yra jau pazenges kadangi metastazes perejo i kepenis. Gal kas galetu suteikti informacijos apie tai kiek yra sansu pasveikti, kaip issigyditi, ar dar yra sansu ?


Parašė Agne , 2011 - 11 - 14

Sveiki, gal esu girdėjusi, kad D. Mertinas yra subūręs savitarpio pagalbos grupę. Gal kartais kas nors žinote ar šios grupės, ar pačio D.Mertino kontaktinius duomenis, būtume labai dėkingi. Prašau atsiųskite į el. paštą: titovaite@gmail.com


Parašė neringa , 2011 - 11 - 09

sveiki,gal kas nors galetu parasyti kur geriausi onkologai yra.mano mamai yra gimdos kaklelio vezys ir dabar metastazes yra perejusios i plaucius.ji yra po spinduliavimo ir chemijos taciau veltui niekas i geraja puse,nebezinau ka bedaryti reikia.as dar pati cia airijoje esu ,o mama lietuvoje.gal kas nors galetu patarti buciau labai dekinga.mano tel0871486173...Magdusiss@one.lt


Parašė neringa , 2011 - 11 - 09

sveiki,gal galetumete pasakyti kur geriausi yra onkologai,mamai mano yra isplites vezys gimdos kaklelio ir metastazes yra jau atsiradusios plauciuose mama yra po spinduliavimo ir chemijos ,bet veltui...niekas nepadejo,nebezinau ka bedaryti kur bekreiptis.ir dar pati esu airijoje o mama lietuvoje,prasau parasyti ....


Parašė Rasa , 2011 - 11 - 04

Sveiki,

Sutinku,kad imunitetas cia griezia pirmu smuiku.Del jo kvailiojimo ir ligos mus puola.Tik ne stiprinti rekia imuniteta, bet reguliuoti.O jeigu kompleksiskai viska ijungsite - mityba pasireguliuoti reikia, kvepavimo pratimai, manksta.Ziurekit ir pasalinsit priezasti del kurios susirgote, o tuomet liga ir pasitrauks pati.nebus priezasties del ko serga organas, nebus ir ligos.Geru atsiliepimu girdejau apie peptidus.Zinau,kad ir pasikonsultuoti galima su onkologais.Tinklapio nuoroda idedu gal kam pravers.Ziniu nebuna per daug.
http://www.npcriz.eu/lt/pochemu-npcriz.html


Parašė Brigita , 2011 - 11 - 04

sveiki visi,norejau paklausti moteru sirgusiu kruties veziu,gal kuri yra pasidariusi kruties atstaymo operacija? butu ydomu suzinoti kur ir kiek tai kainuoja,taip pat norejau paklausti,kaip kovoti su patinuse ranka? busiu dekinga uz betkokia informacija. Mano el pastas: bridzit123@gmail.com


Parašė Jonas Gimbutis , 2011 - 10 - 27

Mielieji,juk viskas taip paprasta...stiprinkime imunitetą,teisingai kvėpuokime,nevartokime chemijos ir pasveiksime...


Parašė dange , 2011 - 10 - 26

Sveiki.labai noretusi isgirsti , gal kam teko gerti ugnezoles rauga? karaliunaites adeles paruosta. Taip pat maudos su baltuoju amalu lasai. Ar gerai jautietes poto?Ar nepakenkia kasai
? Kiek ilgai galima gerti? lauksiu atsakymu. Visiems sveikatos!


Parašė Martynas , 2011 - 10 - 26

Sveiki,

Sirgau III stadijos veziu tada pradejau dometis netradiciniais metodais ir atradau knyga Peter kummer "Nieko nera neimanoma" si knyga padejo man pasveikti ir toliau gyventi sekminga ir laiminga gyvenima!


Parašė Jonas , 2011 - 10 - 26

Žmogaus gyvenimo būdas, negatyvios mintys bei visatos dėsnių pažeidinėjimas sukelia onkologinę įtampą.Įtampai pasiekus apie 70% ribą pradeda vystytis onkologiniai augliai.Dingsta imunitetas, norint sustabdyti onkologinę ligą reikia sunaikinti onkologinę įtampą ir atkurti organizmo imunitetą.37068456561
Parašė dange , 2011 - 10 - 19

sveiki,gal kam nors teko susidurti su tokia diagnoze; seiliu liaukos tipo adenoidine cistine karcinoma pt3/ koks gydimas buvo skirtas.labai lauksiu komentaru sveikatos visiems


Parašė Jonas , 2011 - 10 - 02

Turiu naujienu.Rasyti zinutes vakarais,telefonu 37068456561


Parašė violeta , 2011 - 08 - 19

sveiki mielieji, rasau jums noredama ipusti kazkiek optimizmo, as tikiu jog nera neisgydomu ligu!!!! mano teveliui kuriam yra 48m pries 5 metus buvo pasalinta akis su 3st melanoma, nors gydytoju prognozes buvo liudnos jis dar GYVAS!!! issigandome kai pries pusmeti jam rado galvoje dideli augli,ji pasalino aciu Dievui tai buvo nepiktybinis auglys meningioma, taciau kas toliau, organizmas tapo silpnesnis ir pradejo kvailioti, pries savaite jam rado daugybinius auglius kepenyse,laimei kaip itaria daktarai jie nepiktybiniai greiciausiai hemangiomos, taciau pilvapleveje rado dar ir mazu darinuku galimai melanomos metastazes, taciau mes nenuleidziame ranku kovojame su siomis ligomis, ir tikime jog musu visu seimos nariu optimizmas ir vienas kito palaikymas mums pades iveikti ir tas bjaurias metastazes!!!! Todel, mielieji ligoniukai ir ju artimieji, bukite vieningi ir kovokite su siomis ligomis, zinokite jog esate ne vieni, palaikykime vieni kitus, juk vienybe ir palaikymas gali iveikti viska!!! Bukime stiprus ir neleiskime blogoms mintims uzvaldyti musu ryzto pasveikti!!!!


Parašė Lelija , 2011 - 08 - 15

Laba diena Raimundai.Aš susidūriau su panašia situacija kada reikėjo rinktis grupę arba dardą.Nors tutėjau jau grupę dėl visiškai kitos ligos visam laiku,tačiau susirgus vėžiu sveikata labai pablogėjo.Ir gavau tokią chemiją ,kad raitydavausi kaip ungurys be vandens ,bet grupės pirmos atsisakiau vėn dėlto ,kad galėčiau būti tarp žmonių.Džiaugiuosi dabar ,kad tada tokį sprendimą priėmiau.Dabar ir darbą išsaugojau ir gydausi toliua.Tad linkiu priimti teisingą sprendimą Lelija.


Parašė Donatas , 2011 - 08 - 12

sveiki, jau kokia savaite kankina mane nemalonus "krenkstejimas" ir niekaip negaliu atsikoset, dar be to limfmazgiai patyne ir skauda. gal kas susidurete su siais simptomais?baiminuos , kad tai nebutu kos vezys.aciu uz patarimus


Parašė Raimondas , 2011 - 08 - 03

Laba, norėjau paklaust :
Man rugsėjį bus paskutinė chemoterapija ( tikiuosi būt sveikas, nes daktaras sakė, kad jau prasideda remisija ), ar pratęsiant grupę ( dabar 2 ) ji nebus suteikta, ar bus sumažinta iki 3 grupės, nes skaitysiuos sveikas, gal kas susidūrę, laukiu patarimų, žinočiau kaip planuot ateitį


Parašė lelija , 2011 - 06 - 15

Miela Neringa patarčiau su jūsų sergančiu berniuku kreiptis pas gydytoją docentą fitoterapiautą kuris gydo žolėmis .Tai tikrai yra gydytojas frofesorius kuris atsidaves tam darbui.Jis dirda Vilniaus Santariškių Onkologijos institute pRIIMA IR KONSULTUOJA LIGONIUS NUO12V IKI 15 v45min,bet priima kiek būna žmonių.


Parašė neringa , 2011 - 06 - 01

gal kas zinot kas tas Kestutis,kuris cia yra aprases apie darzoviu svarba gydantis nuo vezio?musu3,5m berniukui neuroblastoma,4stadija


Parašė Jonas , 2011 - 05 - 19

Nežinau dėl kepenų,nes mane operavo dr.Ulys(inkstą),o pradžiai darykite,ką rašiau anksčiau...Kaune yra Anatolijus Malovičko,gydo žolėmisir t.t. aš iš jo knygos mitybą išsiaiškinau...man padėjo.Galite man skambinti 864058585


Parašė Daiva , 2011 - 05 - 18

Gyvenu nezinioje ..darydami kepenu branduolini magnetini rezonansa su kontrastu rado nezinomos kilmes augli apie 5 cm-daryti biopsijos negali nes jis aprazgytas kraujagyslemis pavojinga imti nes teks iskarto salinti,eina laikas o as nezinau ,,,ar nebus kokia diena pasakyta per velu jau...kreipiausi i Vilniaus onkologa gyd. Petruli deja nieko nepaiskino stebekite ekaskopu kas kelis men,...pries men dariau tai jame auga dar vienas darinys .Gal kas turite patarimu ar sergate panasia liga..busiu dekinga uz informacija


Parašė Jonas , 2011 - 05 - 18

Nereikėtų vartoti cukraus,kiaulienos,daryti kvėpavimo pratimus,kad "uždusinti"tas lasteles...bent pradžiai užtenka.


Parašė Kazimieras , 2011 - 05 - 16

Nusipirkau knygyne Johannes f. Coy ir Meren Franz Knygą "Naujoji priešvėžinė mityba" kaip sustabdyti vėžio geną.
man patiko destoma medžiaga ir aš nusprendžiau išbandyti iš savo mitybos išjungti pilnai cukrų ir angliavandenius dalinai.
tai darau nesenai, bet birželio 9 d. darysiuos kraujo tyrimus, - gal ką nors pamatysime...Tą knygą rašo mokslininkas išradęs vėžio lastelės gena TKTL 1


Parašė Jonas , 2011 - 04 - 27

Po operacijos dirbau su REIKI,Šaolinio Čigong ir kt.Dabar esu sveikas,nors nebuvau...www.reiki.teisingas gyvenimas.lt Jonas


Parašė Laima , 2011 - 04 - 25

Sergu onkologine liga ir domiuosi ivairiais netradiciniais gydymo budais. Ypac sudomino skyrelyje Padek sau rastas straipsnis apie kinu medicina ir ju gydomaja manksta onkologiniams ligoniams. Pasiskaicius straipsnyje duota nuorodos puslapi,paziurejus video suzinojau, kad Kinijoje sios mankstos zmones apmoko ligoninese, po onkologiniu operaciju. Nes jau irodytas ju gydomasis poveikis. Deja, mano anglu kalba per prasta, ir negaliu visoko suprasti kai video demonstruoja ir aiskina apie taisyklinga pratimu atlikima. Todel nusprendziau pasiteirauti, ar nerasciau cia bendraminciu? Gal kas nors jau domejosi sia gydomaja Guo Lin manksta, gal bande ja daryti namuose? O gal but, musu atsirastu daugiau ir galetume susirinke kartu pabandyti ismokti daryt ta manksta? Pilnas jos pavadinimas Guo Lin Chi Gong. Labai lauksiu atsiliepiant! Galite parasyti ir i mano pasta: deivelaima@yahoo.com


Parašė skaitytoja , 2011 - 03 - 28

Šiuolaikiškai apie kiaušidžių vėžį: www.kiausidziuvezys.lt e-knygoje "Kiaušidžių vėžys: genetika ir prevencija" gydytojas onkogenetikas Ramūnas Janavičius. BRCA genų mutacijos lemia net 20% šios ligos atvejų - savalaikis žinojimas gali padėti. Dalinkimės šia knyga.


Parašė Jolita , 2011 - 03 - 27

Pritariu Jonui, knygose nereikia bijoti ieškoti


Parašė Jonas , 2011 - 03 - 25

Kai susirgau ,man padovanojo A.MALOVIČKO "SUNKIŲ IR ONKOLOGINIŲ LIGONIŲ GYDOMOJI MITYBA IR ORGANIZMO VALYMAS",po to Frank Arjava Petter"Reiki ugnis".Tai buvo mano sveikimo pradžia...po to REIKI iniciacijos iki Mokytojo lygmens,po to Niši sveikatos programa...ir vėžiukas dingo,o aš žygiuoju toliau,tik žmonėms neįsiūlysi....geriau mirs,negu patikės tuo,ko nemato.Tiesiog toks supratimo lygis,kurį turime gerbti taip pat...


Parašė Dalia , 2011 - 03 - 25

Įveikligą.lt Laisvalaikio skiltyje supažindina lankytojus su knygomis-naujienomis. Kadangi svetainė tvarkoma ir keliama į kitą formatą, kai kurios informacijos neatnaujiname, todėl ir nerandate. Iš patirties galiu pasakyti, kad ligos metu padeda beveik visos knygos.


Parašė Joana , 2011 - 03 - 24

Sveiki,
šiame internetiniame puslapyje pasigedau rekomenduojamu knygų sąrašo. Aš esu psichologijos studentė, domiuosi onkopsichologija, taikomais metodais. Vienas iš jų - biblioterapijos metodas (tam tikru knygų skaitymas) labai padeda. Norėčiau paklausti, kokios knygos Jums susirgus paliko didelį įspūdį. Būsiu labai dėkinga už pasidalinimą.Parašė Julija , 2011 - 03 - 10

Labukas visiems.Prisijungiau prie sios svetaines pirma kart.Ir atvirai pasakius,likau nustebinta.Kiek daug zmonių rašo,kiek patarimų ir palaikymo!Aš po onkologinio susirgimo gyvenu jau 10metų.Pasisekė,uzteko,tik operacijos.Bet didziulio streso pasekmės jaučiamos ir dabar...Laikykites,nepasiduokit blogoms mintims!Juk gyvenimas tęsiasi,svarbu su liga susidraugauti,atgauti ramybę.DIgnozė-dar ne viskas!


Parašė sandra , 2011 - 03 - 06

sveiki, kreipiuosi su prasymu, gal yra zmoniu, kuriems israse preparata RM-10 ir kuriems jo nebereikia, mums reiktu 240 kapsuliu, parsisiusti ji nera labai lengva o ir laukti nera laiko. buciau labai dekinga jei atsirastu zinanciu kas turi si preparata ir ji turinciu ir norinciu parduoti uz sutartine kaina, aciu


Parašė Jonas , 2011 - 02 - 23

Rolanda,atsargiai su giminaičio prostata,nes išoperavus ir nieko gyvenime nekeičiant,prasideda švitinimai,šlapimo nelaikymas,chemija ir tt.taip mano pažįstamiems atsitiko,nes tik knygeles skaitė.o gyvenimo būdo nekeitė..www.reiki.teisingas gyvenimas.lt sėkmės


Parašė Rolanda , 2011 - 02 - 22

Sveiki, mielieji.. Linkiu visiems sveikatos ir stiprybes, o svarbiausia- optimizmo... Noreciau paklausti, gal kam nors teko gydytis pas gyd. endoekologa gyd H. Kondratavuciu?Ar yra kokiu nors atsiliepimu? Mano giminaitis serga onkologine liga( t. y. prostatos veziu).. Lauksiu zinuciu... Is anksto tekoju...


Parašė Dalia , 2011 - 02 - 19

Dovanojame, nenaudota kruties proteza.
palaimaited@gmail.com


Parašė Jonas , 2011 - 02 - 12

Po inksto vėžiuko gerai išsivalyti avižų kisieliumi,po to dar kvėpavimas,energetiniai pratimai,meditacija,užtektinai vandens.Aš dar dirbu su REIKI...
www.reiki.teisingas gyvenimas.lt man pasisekė pasveikti...


Parašė Jūratė , 2011 - 02 - 06

Labas. Gal kas nors esate vartoje abrikosų branduolių(pestki moreli(jadra))? Galbūt žinote, kokie rezultatai? Ar galime vartoti jį nuo skydliaukės vėžio?Parašė Liongina , 2011 - 01 - 20

Gal kas nors turite informacijos, ar onkologine liga sergančiam galima gerti šarminį vandenį (pagamintą buitiniu vandens jonizatoriumi)?


Parašė Vida , 2011 - 01 - 19

Sveiki,
man labiausiai padėjo Transfer faktoriai, tai medicinos ateitis .
Skaitykite www.imunitetas4life.lt;
www.my4life.ru
Neklausykite komentarų tų žmonių, kurie nenaudojo, o yra įpratę viską neigti.Parašė Algimantas , 2011 - 01 - 19


Alimantas
Sergu plaučių vėžiu (2metai, nors niekada nerūkiau). Turėjau operacijas, švitinimą, daugybę chemoterapijų...Deja, vėžys nuslinko į smegenėles, sutriko pusiausvyra ir dabar sprendžiu tarp operacijos ir švitinimo...


Parašė Atsimerkite , 2011 - 01 - 18

apie svetainėje reklamuojamą "profesorių" Borisovą iš Rusijos :

http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/realybe_kuri_zudo/Kazkam_asaros_o_kazkam_byrantys_pinigai


Parašė Vincentas , 2011 - 01 - 17

Jaučiu jūsų skausmą, likimo naštą.Labai norėčiau padėti. Kas tiki Dieviškaja Gyvvosios Visatos energija tam ji daro stebuklus.Energetinė diagnozė kiekvinam individuali.Kontaktas galimas virtualioje erdvėje.Kovokime.


Parašė Almis , 2011 - 01 - 15

http://www.youtube.com/watch?v=iJXeWEKvtJo yra 7 dalys sio filmo visos su lietuviu k. subtitrais. Manau tai pats saugiausias ir efektyviausias budas iveikti daugeli ligu.


Parašė Česlovas , 2011 - 01 - 15

Pamačiau Jūsų tinklalapį per TV3 televiziją. Labai apsidžiaugiau, kad esate. Siūlau visiems netylėti ir viešinti daktarų veiklos rezultatus/klaidas. Aš pats stengiuosi naudoti kuo daugiau natūralius produktus. Įvairias arbatas ir alavijo produktus. Labai geri yra Forever alavijo produktai (www.forever.lt). Pas gydytojus praktiškai nevaikštau. Kyšio gyvenime nesu davęs. Aplink visi draugai kalba kas ir kiek davė. Už kiek nusipirko pirmą ar antrą grupę. Nereikia niekur toli eiti. Viskas vyksta aplink mus. Pasistenkime išsivalyti savo kiemą.
Stiprybės visiems!


Parašė Laima , 2011 - 01 - 14

Sveiki,
Aš jau 5 metai kovoju su vėžiu (krūties adenokarcinoma). Pirmus metus gavu raudonąją chemiją (baisu prisiminti), o po to švitinimas. paskui po 1,5 metų vėl viskas iš pradžių (kita krūtis) ir vėl maratonas, tik šį kartą po pirmosios geltonos chemijos aš iš viso atsisakiau bet kokios chemoterapijos, nes žvelgiau mirčiai į akis. Tik švitinausi. Praėjusiais metai operavo deš. rankos delną (timelio sindromas). Dabar ruošiuosi kairės kojos kelio sąnario operacijai. Aš esu stipri, bet... kartais taip yra sunku ir jaučiuosi nuo visko pavargusi. Tačiau myliu gyvenimą ir stengiuosi padėti patarimais savo likimo sesėms ir broliams. Tai pati sunkiausia liga kuri reikalauja beprotiškos ištvermės, kantrybės ir stipraus noro gyventi. Reikia melstis ir susitaikyti su esama padėtimi, tik jokiu būdu nebūti nuolankiai. Reikia kovoti su liga o ne pataikauti jai. Duotas gyvenimas ir duota liga. Rinktis neišeina ir lieka tik kova.
Laima


Parašė Julija , 2011 - 01 - 14

Sveiki visi.Noriu pasidalinti informacija apie latvių žiniuonės Ilzės Jansonės sveikatos atstatymo sistema vėžio ir kitų sunkių ligų atveju.Jansonė jau 35 metus sėkmingai sudaro individualias gydymosi programas natūraliomis priemonėmis,ji yra išgydžiusi šimtus žmonių,kuriems padėti gydytojai jau buvo atsisakę.Daugiau info tel.861670007


Parašė Lina, , 2011 - 01 - 14

Su veziu,kad ir ne tiesiogei, esu susidurusi ne viena karta. Visi tie kartai baigesi mirtimi, nors zmones daktarais ir ju gydymu tikejo iki paskutinio atodusio....Dabar veziu serga ir mano seimos narys. ..Jam taip pat skirta gydymas chemija, bet as esu pries bet koki gydyma cheminiais vaistais, nes manau, kad gydytojai nezino ka tikrai daro...Jie skiria vienus vaistus - tie nepadeda, tada skiria kitus, tada dar kitus. Raudonoji, juodoji chemija ir sitaip tol, kol zmogus mirsta suestas ne ligos, bet vaistu, baisiose kanciose, isdeginta burna, besilupancia oda...Manau, kad jeigu jau sergi veziu, yra dvi galimybes: mirti kanciose nuo chemiju, arba mirti oriai, priimant Dievo valia, kaip zmogui. Negliu suprasti, kodel zmones tampa ne tik ligos, bet dar ir mediku bei chemijos pramones ikaitu...


Parašė gina , 2011 - 01 - 14

pries tris metus buvo nustatytas kruties veziukas..dabar isplites i kaulus ir kepenis..dziaugiuosi kiekviena diena ir tikiu..visiems linkiu gerumo ir tarpusavio Meiles!..Gina


Parašė Emilija , 2011 - 01 - 12

Tikrai zinau daug istoriju, daug esu macius per televozoriu, As nesu sirgus veziu, ir tikrai nelabai zinau ka reiskia zmogui sergant veziu, bet manau, kad zmones, kurie nera sirge veziu ar laimeja kova pries vezi, palaiko tuos kurie, dabar juo serga. Linkiu jums sergantiems veziu, Dziuoktis ir tomis valandomis, kuriuos lieka, Juk kiekviena diena kazkuo ipatinga, neprarasti linksmumo ir toliau kovoti su liga, Juk mes esam stipresni...


Parašė raimondelis , 2010 - 12 - 18

Labas visiems, man jau antri metai kaip nustatyta limfoleukemija ir ateinanti sausi daktaras nutare pradeti gydyma( nes sparciai daugeja limfocitai) trimis vaistais, gal kas susidure su tuo, noretusi kuo daugiau info apie gydyma, vaistus ir naujoves, dar sake, lygtai taikys imunoterapija, laukiu komentaru


Parašė sandra , 2010 - 11 - 30

sandros emeilas.erintux212@gmail.comParašė sandra , 2010 - 11 - 30

sveiki.ka tik suzinojau kad mamai 3stadija gimdos kaklelio vezio.nezinau nieko galvoje tukstanciai klausimu bet svarbiausia noriu suzinoti kiek zmones gyvena su 3stadiaja,jei kas susiduret,labai prasau parasykit man i emeila.man labai sunku as uzsienyje o mama lietuvoje taip noreciau but kartu....


Parašė ALA , 2010 - 11 - 20

Perskaiciau,nemazai Jusu skaudziu bedu,na mano drauge gimdos kaklelio vezi kaip ir iveike,papildomai skiepijos nuo gimdos kaklelio vezio tai po operacijos gijimas buvo super geras,na daktarai rekomendavo daug rabarbaru valgyt ,tai turi gintaro rugsties daug,gere Spirulina imunine sisteme stiprina Spirulina ji gere australijos gamybos tai eko produktas jai parsiusdavo is airijos ,tikrai visiems sveikatos jei ka padeti galejau


Parašė ONA , 2010 - 11 - 15

Visiems,visiems!Bestselerio „Kaip sveikai gyventi 150 metų“ autorius, habilituotas daktaras Michalas Tombakas yra padėjęs daugeliui žmonių atgauti jėgas ir gerą savijautą. Eli.lt supažindina su šiuo natūraliųjų gydymo metodų propaguotoju. Toje knygoje kalbama apie chemine Mendeliejavo lentele,o jos nei vieno cheminio elemento nera paneiges nei vienas mokslininkas(tik papildyta)Taip pavadinta knyga todel,kad organai naturaliai tiek turi tarnauti jei pats zmogus jiem netrugdo...Knyga isversta i daug kalbu.Skaitykite-tai tikrai labai rimta ir padekime vieni kitiems.DIEVO PALAIMOS!!!
Parašė kristina , 2010 - 11 - 15

ku kreiptis del tu knygu


Parašė rudeniolapas , 2010 - 11 - 08

LABAI NEBRANGIAI PARDUODU MOKSLINES MEDICININES KNYGAS/Žurnalus APIE VĖŽĮ, GINEKOLOGIJĄ.
DAUGIAUSIAI LITERATŪROS TURIU APIE MOTERŲ GIMDOS KAKLELIO VĖŽĮ.
Gydytojas išsikraustė į kitą šalį, tai paliko man visą savo biblioteką, jei ką dominą - kreipkitės, nebrangiai parduosiu.
Literatūra tiek lietuvių tiek anglų kalba.


Parašė jolita , 2010 - 11 - 05

Sveiki mielieji, sita problema turejau ir as, man pries keturis metus isoperuota storoji zarna,po operacijos rezultatai visada tik geri. As linkiu visiems stiprybes ir noriu pasakyti , nepraraskit tikejimo, kad pasveiksit ir iveiksit sita liga, optimistiskas mastymas manau atstoja labai daug, neuzsidarykit savyje, kalbekit, bendraukit taip bus lengviau.Sita liga pristabdo gyvenima, bet palieka rytdiena.Stiprybes ir optimizmo visiems.


Parašė Sveikstanti , 2010 - 11 - 03

Pašalintas inkstas.Rastas piktybinis auglys.Gydytojai sako,kad operacija atlikta laiku-metastazių nėra.Gal žinote,tokiu atveju duoda grupę ir kokį konkrečiai maistą geriausiai valgyti .


Parašė Gintare , 2010 - 10 - 25

Sveiki, atsiverciau si puslapi, nes pati atsiduriau ligos pinklese, esu Amerikoje, Floridoje.
Noreciau kad kas nors parasytu, kas susidure su gimdos piktybiniais augliais, nes man isoperavo kiauside su augliu, o cia angliskai ne viska supantu kas yra ir kaip. Aciu rasykite amberlife@msn.com busiu dekinga uz patirti ir patarimus, nes tik mensis po operacijos, o ka sbus nezinau.Parašė rasa , 2010 - 10 - 23

Sveiki,

Gal yra kam tekę susidurti su Hodžkino limfoma? kaip kovoti,kaip įveikti šią ligą...?

ar chemoterapija padejo...?

ačiū..


Parašė redakcija , 2010 - 10 - 02

Miela Siga, Jusu klausima nusiunteme musu mediku tarybai, kuri Jums atsius informacija. Taciau jei norite issamesnio atsakymo, parasykite mums laiska info@iveikliga.lt su tikslia Jusu diagnoze. Tikriausiai Jusu atveju vezys isplito i pilvapleve, taip nutinka, kai moterys serga gimdos kaklelio veziu. Linkim Jums kuo stipresnes sveikatos!


Parašė apie papildus , 2010 - 10 - 02

papildai papildams nelygus. Suprantu, kad daugumos gydytoju nieko negali paklausti, nes labai visi uzsieme ir nuolat nepatenkinti kai klausi patarimo. Viena gydytoja man neseniai pasake, kad mes ligoniai turime patys viskuo dometis, skaityti vaistu informacinius lapelius ar ieskoti kitos informacijos.... aisku tai baisu, bet niekas mums nepades labiau nei tai galime padaryti mes patys. Pasidalinkime informacija, kaip mums sekasi kovoti su veziu... As irgi nuolat ieskau informacijos ir labai palaikau visus likimo brolius ir seseris - NEPASIDUOKIM, BENDRAUKIM ir TARKIMES... patarkime vieni kitiems...


Parašė apie papildus , 2010 - 10 - 02

kaip tradicine kinu medicina derina augalus ir mineralus, galite paskaityti cia: http://www.iveikliga.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=306&Itemid=39
galima pasisemti minciu ir apie papildu vartojima.


Parašė apie papildus , 2010 - 10 - 02

as siulyciau geriau rinktis subalansuota mityba, o ne papildus. Kai kalbame apie sultis - manome, kad jos mums pakenks, o kai imame kalbeti apie cheminius preparatus - mums atrodo, kad juos saugiau naudoti. Mes esame gyvi organizmai ir gyvename su gamta, kuri mums pasiulo naturaliu vitaminu.


Parašė Daiva , 2010 - 09 - 30

Ar sergant onkologine liga, mano atveju, gimdos kalelio vėžiu, galima naudoti tokius maisto papildus kaip "Gintaritas" ir gerti Coral Water vandenį.


Parašė siga , 2010 - 09 - 27

beje, ka manote apie papildus? Apie mityba, kad nemaitintume veziniu lasteliu? manau, isbandyti galima viska, bent ar tie papildai nekenktu?


Parašė siga , 2010 - 09 - 27

Laba diena. As sirgau gimdos kaklelio veziu. Liga atrode iveikiau, bet kamavo nuolatiniai dubens skausmai, atlikus operacija paaiskejo, kad vezys isitaise pilvaplevej. jei kas zinote kokios nors informacijos butent apie sios vietos liga, prasau parasykite. Gydausi kopenhagoje, nuo kitos savaites labai stipri chemoterapija. Nejaugi nieko negalima padaryti daugiau. Auginun maza dukryte, as labai jei reuikalinga.


Parašė valdas , 2010 - 09 - 02

jei jum sunku yveikt liga ir nesurenkat pinigu ant brangiu vaistu, rasykit man puse sumos galeciau paremt 867240380


Parašė Estai , 2010 - 08 - 03

Normalu,kad kol kas mama kalba pašnibždomis, juk pati sakėte,kad buvo radikali operacija


Parašė esta , 2010 - 07 - 23

Mano mamytei ką tik pašalino stemplę (stemplės vėžysIII st)ir dalį skrandžio;po truputį stiprėja,tik labai sunkiai kalba,pašnibždomis.ar taip turi būti?kokie vaistai reikia gerti po šios operacijos,kad pasisektų pasveikti.


Parašė Lina , 2010 - 07 - 08

kovojant su veziu, isbandomos ivairios priemones; kiekvieno teise rinktis, priklausomai nuo atsiliepimu, kainos, prieinamumo... kas slauge sia liga serganti artima, zino, kad bandysi padaryt bet ka, kas galetu padet ar bent jau palengvinti simptomus...
padovanociau Tibeto pieno gryba tam, kas noretu ji vartoti ir uzsiimti juo, nes prieziuros jis reikalauja. sakoma, kad jo naudojimas stabdo veziniu lasteliu augima, normalizuoja medziagu apykaita, yra stiprus antiseptikas ir dar turi daugybe teigiamu poveikiu organizmui. Jei kam reikia, rasykit, kaip nors susisieksim. Jis labai greitai dauginasi, mazdaug po 2 savaiciu jau galima padovanoti tiems, kuriems jo reikia, todel noreciau, kad jis daugintusi tarp tu, kuriems tikrai reikia ir padetu jiems iveikti negalavimus. Ypatingai rekomenduociau tiems, kurie turi problemu su valgymu, nes jame pakankamai daug maistingu medziagu. As gyvenu Vilniuje.


Parašė Andriui , 2010 - 06 - 02

Ar nebus tie papildai dar vienas būdas išaulinti iš vilties netekusių žmonių dar papildmai pinigų?!


Parašė Andrius , 2010 - 05 - 31

Yra patikrintas ir pasiteisinęs būdas išgyti nuo 1, 2 ar netgi 3 stadijos vėžio. Tai nieko naujo. Tai yra būdas, kuriuo žmonija gydėsi tūkstančius metų. Nors, kažkodėl, būdą, kuriam yra vos keli šimtai metų, visi vadina tradicine medicina.
Apie tai šneka ir "tradiciniai" daktarai, t.y. kokybiška mityba. Tik problema ta, kad dabar nėra tiek daug mums reikalingų medžiagų maiste, kaip tai buvo prieš 100, 500 ar 1000 metų. Išeitis yra maisto papildai. Apie tai vis daugiau yra šnekama. Rinkoje yra ir labai didelė gausa įvairių papildų ir vitaminų. Vaistinėse dauguma jų yra sintetiniai, atmetame iškart. Galima išgirsti iš žmonių, kad jie platina vienokius ar kitokius maistinius papildus. Jie, kaip taisyklė, jau yra natūralūs. Valio! Tačiau yra ir dar vieni, kurie išsiskiria savo biologiniu aktyvumu, taip pat turi visus laboratorinius bei labai brangius klinikinius tyrimus. Tos kompanijos preparatų biologinis aktyvumas yra 97%, kai tuo tarpu kitų kompanijų 40-60%, o vaistinėse parduodamų preparatų iki 5%.
Vėžio atveju šių papildų suvartoti reikėtų už maždaug 2000Lt. per mėn. Ir jau po 2-3 mėn. gautumėt puikų rerultatą. Pirmuosius pagerėjimo rezultatus paprastai žmonės pajaučia jau pirmą ar antrą savaitę.
Taigi, mano kontaktai yra, jei kas turite klausimų ar norite privačios konsultacijos, kreipkitės. Informacija, kad ir kaip tai būtų keista, nemokama.
Telefonas pasiteiravimui 8-699-14931. Nepykit, jei iškart neatsiliepsiu, mat auginam kūdikėlį. Geriausia skambinti po pietų,Parašė gabija , 2010 - 05 - 26

labai prasau padekite mano pazystama serga gimdos kaklelio veziu 3-4 stadija. Patarkite kaip jai issikapstyti? maldauju padekite.


Parašė Dalia , 2010 - 05 - 20

Mielieji, ačiū Jums visiems, kad esate čia ir padedate vieni kitiems.

Tiesa, mūsų draugais tapo būsimieji kunigai, iš kurių taip pat keliems teko susigrumti su vėžiu.


Todėl tiems, kas nori pasidalinti savo mintimis arba ieškote patarimo, parašykite Robertui, Nerijui, Ernestui ir Audriui.


robertasurbon@yahoo.com
klier. Robertas

nerijus05@yahoo.com
klier. Nerijus

ernestulis25@gmail.com
klier. Ernestas

a.martusevicius@yahoo.com
klier. AudriusParašė onute , 2010 - 05 - 20

Visiems mums sunku, todėl labai gera užeiti čia ir rasti palaikymą.


Parašė Dana iš Vilniaus , 2010 - 05 - 17

Po TV laidos parūpo kažkam padėti.Kodėl tyli stomuoti žmonės?Gyvenu jau devintus metus su šia dovanėle, dažnai atsimenu. koks siaubas buvo su tuo susitaikyti pirmą pusmetį.Gal kam nors labai sunku?Atsiliepkite.


Parašė Asta , 2010 - 05 - 17

Visam šios interneto svetainės kolektyvui - didelis AČIŪ! Ypač Tau, Dalyte. Būkite sveiki. O mes, Jūsų padedami, - išsikapstysime : ))


Parašė Dalia , 2010 - 05 - 04

Gegužės 12 d., trečiadienį, 18 val. Bernardinų bažnyčioje (Vilniuje) vyks pamaldos už sergančius vėžiu ir jų artimuosius. Visus kviečiame kartu pasimelsti, kad Dievas suteiktų mums stiprybės kovoti su šia klastinga liga.

Broliai pranciškonai kviečia kartu melsis už sergančius vėžiu vaikus ir suaugusius, jų artimuosius, už tuos, kuriems reikia mūsų visų paramos. Labai visų laukiame!

Parašė melita , 2010 - 04 - 28

Sveiki.man pries tris savaites diagnozavo vulvos krauroze,gal yra moteru kurios serga sia liga,labai butu idomu pabendrauti,suzinoti daugiau ap[ie sia liga.


Parašė 69 , 2010 - 04 - 09

Cia geras puslapis apie mityba apie gydyma.
Saule, ka tau padejo spirulina? As pati ka tik pradejau vartoti ja nors neturiu jokios priezasties, bet tik siaip, pavasaris vitaminu trukumas tai mane ir paskatino ja naudoti, o gal tu manai , kad spirulina tinkama tik ligai esant?
http://sveikatossaltinis.blogas.lt/vezio-gydymas-cenaku-zuvu-taukais-ir-pipiru-50.html


Parašė Saule , 2010 - 03 - 22

Spirulinas labai geras dalykas, tai natur produktas. Man padejo, zinoma smulkmena turejau , bet padejo. as ji vertinu. Manau sergant rimtomis ligomis galima vartoti. Zinau netgi kai zmones pirko spirulina ir padejo veziu sergantiems. Cia manau kiekvienam individualiai.


Parašė Viktorija , 2010 - 03 - 16

Sveiki. Aš Viktorija, man 15 metų. Paskaičiau simptomus ir požymius apie smegenų vežį ir dauguma ką čia dauguma , beveik visi simptomai atitiko. Man baisu. Žinoma kol nesu pasidariusi jokių tyrimų nereikia nieko byjot. Bet aš vieną dalyką žinau, jog tų tyrimų nepasidarysiu. Nes jei savo mamai apie tai užsiminsiu ji pradės bambeti. Ką tu čia nusišneki, tau amžinai tas ir tas, juk čia viskas nuo kaklo ir pati tai žinai. Mažiau skaityk ir t.t Jau yra taip buve... Nežinau. Patarkite kas nors kaip man pasielgti.


Parašė jonas , 2010 - 03 - 03

kas galite parasyti apie spirulina ir ar galima ja vartoti sergant veziu?


Parašė Iveikliga.lt redakcija , 2010 - 02 - 03

Mielieji, Tarptautinę kovos su vėžiu dieną - vasario 4 -ąją, Įveikligą.lt ketina paminėti:
Vasario 4 dieną garsūs futbolininkai Valdas Ivanauskas ir Raimondas Žutautas bei žurnalistai Tautvydas Vencevičius ir Vytaras Radzevičius Vilniaus universiteto vaikų ligoninės onkohematologijos centre 17 val. lankys vėžiu sergančius vaikus. Jiems padovanos specialiai sukurtus futbolo marškinėlius su vaikų vardais.Vasario 5 d. 12 val. „Sportimos" arenoje (Ąžuolyno g. 5, Vilnius) vyks futbolo varžybos tarp Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo ir Lietuvos gydytojų rinktinių.

Laukiam visų norinčių :) Plačiau apie renginius skaitykite mūsų svetainėje NAUDINGA ŽINOTI


Parašė hmmm , 2010 - 01 - 31

Ar Lietuvoje kas nors mini kovos su veziu diena?


Parašė Eric'ui Sutkus , 2010 - 01 - 17

Sveiki, labai pritariame Jūsų minčiai, kad žmogaus psichologinei būsenai Lietuvoje skiriama per mažai dėmesio. Ši svetainė -įveikligą.lt sukurta tokių pat žmonių, kurie serga ar yra kitaip susidūrę su onkologine liga. Stengiames, kad čia būtų įvairios informacijos, kuri būtų naudinga vėžiu sergančiam žmogui. Tikriausiai nesuklysiu jei pasakysiu, kad Įveikligą.lt jau pradeda laužti ledus ir vis dažniau tampame pavyzdžiu, kaip galima padėti vėžiu sergančiam žmogui. PSICHOLOGIJOS skyrius nuolat plečiamas naujomis temomis, jau paprašėme kelių profesionalių psichologų ir psichoterapeutų, kad padėtų mums psichologines temas paliesti visais aspektais. Šiuo metu temų turime kelias, kurias suskirstėme į tris dalis: -JEI SERGATE JŪS, JEI SERGA JŪSŲ VAIKAS, JEI SERGA JŪSŲ ARTIMAS. Šias temas galite paskaityti Įveikligą.lt Psichologijos skiltyje.

Pagarbiai,
Įveikligą.lt redaktorė
Dalia
www.iveikliga.lt kolektyvas


Parašė Eric Sutkus , 2010 - 01 - 15

Labas.
musu seima jau ilgokai gyvena Amerikoje bet jau gan vyresni musu tevai nelabai gerai kalba angliskai todel jiems sunku surasti internetuose informacija anglu kalba. Kodel Lietuvoje taip mazai informacijos psichologijos tema sergantiems veziu. Neseniai veziu susirgo artimas mums zmogus bet jis gyvena Lietuvoje. Jam buvo pasakyta kad nedaug gyventi liko. Jiems niekas nepadeda tevai dabar grizti i Lietuva negali. Kodel nera skiriamas psichologas ar kitoks tokios srities gydytojas. Musu valstijoje sergartiems veziu valstija apmoka du apsilankymus pas psichologa per savaite. Kodel to nera Lietuvoje nes tai yra butina. ar nemanot kad reiktu sukurti dar viena interneto puslapi psichologijai ir pagalbai sergantiems zmonems ir ju tevams ir vaikams? Kodel Lietuvoje taip mazai demesio skiriama vidiniams zmogaus isgyvenimams. Informacijos tikrai jokios nera


Parašė ona , 2010 - 01 - 11

o kas tave, nedai, neramina?


Parašė nedas , 2010 - 01 - 11

Gal zinot ka daryti jei galvoje dedasi blogu minciu??Prasau padekit nes jau mane tos mintys nervuoja..


Parašė iveikliga.lt , 2009 - 12 - 31

Mielieji,
ačiū visiems už sveikinimus ir laiškus. Sveikiname su šventėmis ir linkime visiems sveikatos!

Iveikliga.lt redakcija


Parašė Dominyka , 2009 - 12 - 30

kad ateinantys metai atnestu daugiau dziaugsmo ir sveikatos!


Parašė Jonas , 2009 - 12 - 30

prisidedu prie sveikinimu. Bukime sveiki ir palaikykime vieni kitus. Drauge drasiau!


Parašė Elena , 2009 - 12 - 30

Gražių visiems švenčių! Nesvarbu, kad sergame - džiaukimės kiekviena mums duota akimirka. Linkiu visiems kitus metus švęsti - kaip švenčia nugalėtojai! Būkite sveiki!


Parašė Dovydui , 2009 - 11 - 25

jeigu būtų kažkas blogai su žanynu tau rodytų Ca 19-9, kuris padidėja sergantiesiems skrandžio ir žarnyno vėžiu. Šį žymenį verta nustatyti, jeigu ligoniui neaiškūs, vangūs požymiai tęsiasi dvi tris savaites ir jokių akivaizdžių patologinių procesų nepavyksta surasti... O kodėl galvoji kad tau vėžys? Gal esi jautrus, daug dirbi, turėjai stresų ir pan. Kai kuriems žmonėms tokie simtomai būna nervinio išsekimo metu. Ką sako tavo gydytojas? Gal kreipkis jo konsultacijos, gal jis patars nueiti pas kitus specialistus?Parašė Dovydas , 2009 - 11 - 24

kas zino kokie vezei gali neturet kraujo zymenu? nes jau labau prastai jauciuos krajas nieko blogo neparodo viskas puiku bet ir vemiu ir valgyt nesinori skauda visa kuna ypac pilva dare endoskopija nieko blogo skrandyja nerado nezinau nei ka daryt man tik 18 o jau vos i 3 auksta usikeberioju kas zino kokie vezei gali but be zymenu parasykitParašė Ona , 2009 - 11 - 15

arašė jurgita , 2009 - 11 - 05

Jurgita, su tokiomis problemomis susiduriame visi, kas buvome švitinti pilvo srtyje, kad ir atsargiai, be ženklių "sudeginimų". Pirmiausia - derinti maisto produktus, visai neblogia gaunasi pagal Šeltono lentelę. Antra- valgyti dažnai ir po truputį. Vengti pilvo pūtimo, kasdien po truputį mankštintis, kiek leidžia sveikata, nors čiut čiut. Vengti klijuojančio maisto, daugiau vaisių daržovių, kad būtų skaidulų. O svarbiausia- kantrybės. Gali prireikti metų ir daugiau, kad organizmas pradėtų grįžti į normą, o prisižiūrėti, mylėti save reikės visą likusį gyvenimą. Jei dar ko norėsi paklausti iš mano patirties, rašyk oam@info.ltParašė Jovita , 2009 - 11 - 13

Laba diena, gal kas nors gali pasidalinti "patirtimi" apie plonosios zarnos sarkoma,


Parašė p.Linai, kuri dovanoja vaistus , 2009 - 11 - 07

Miela Lina, už Jūsų gerą širdį ir tai, kad dovanojate vaistus kitiems, įveikligą.lt kolektyvas Jums turi dovaną. Parašykite mums laišką info@iveikliga.lt ir atsiųskite mums savo kordinates.
Įveikligą.lt redakcija


Parašė Lina , 2009 - 11 - 06

Pieno tikrai reiketu vengti, bet patariama gerti pieno isrugas. Kuo daugiau vaisiu ir darzoviu, ypac pupeliu, brokoliu, spinatu, morku, burokeliu (sultys gerai), pomidoru, svogunu, cesnaku. Daug kas priklauso nuo to, kuri organa gydete. Stiprybes Jums!


Parašė Liongina , 2009 - 11 - 06

Išties puiku, kad yra šis puslapis-ir minčių, ir žinių, ir stiprybės randi. Operacija ir spindulinis gydymas man jau praeityje. Norėčiau, mielieji, kad kas nors pasidalintų savo patirtimi apie mitybą.Ar tiesa, kad reikia atsisakyti kiaulienos, ar tiesa, kad negalima pieno, saldumynų?Ko apskritai reikėtų vengti?


Parašė jurgitai , 2009 - 11 - 05

o ka tie patys daktarai sako, kurie taip nugyde? Gi turi prisiimti kazkokia atsakomybe uz ligoni??????


Parašė jurgitai , 2009 - 11 - 05

o kur jus taip nugyde?


Parašė jurgita , 2009 - 11 - 05

mamai atliko tiesiosios žarnos operacija(buvo auglys prie dubens) spinduliavo 25 kartus,sudegino netik nugara bet ir žarnas,tai va daba tokie baisus skausmai,padare kkomp tomografija pasake kad randai susidare,blogas praeinamumas,ir paleido namo,su skausmu,ka daryt??? gal kam panašiai buvo?? pas ka kreiptis?


Parašė Linai , 2009 - 10 - 26

Lina, būkit stipri... užjaučiu labai...


Parašė Lina , 2009 - 10 - 25

Visiems, kas kovoja su sia klastinga liga, stiprybes ir vilties... musu kova, deja,jau pasibaige...Liko nepanaudotu vaistuTRAMADOL (AMPULES), DEXAMETHASON (AMPULES). Atiduociau. Vilnius.


Parašė Editai, , 2009 - 10 - 24

Manau,kad jis apsitvere tylos siena...


Parašė Edita , 2009 - 10 - 23

Gal kas zinot kokia dabar Daliaus Mertino sveikata? Anksciau rase kad jam atsinaujino vezys. Idomu kaip jam dabar - ar gydosi, ar jau sveikas


Parašė Janinai , 2009 - 10 - 02

ponia Janina, pasiskaitykit - pravers
http://www.delfi.lt/news/economy/Media/uz-reklama-interneto-komentaruose-gali-tekti-moketi-ir-bauda.d?id=24335445


Parašė Janina , 2009 - 10 - 01

Mielos moterys,
Grupė žinomų Europos gydytojų ir mokslininkų sukūrė ir kliniškai testavo naują natūralų produktą, skirtą imuninei sistemai sustiprinti ir atstatyti. Naudodami pačias pažangiausias technologijas, jie gavo nuostabų rezultatą. Tai – produktas OXY-MAX. Šis produktas ne tik atstato imuninę sistemą, bet ir pašalina iš organizmo vėžines ląsteles. Jis kirtas ligų profilaktikai ir gydymui.
Sudėtis: ciberžolė, silicio oksidas, bosvelija, linų sėmenys, rusvasis dumblis, abrikosų branduoliai (amigdalinas), asafetida, kakava, česnakas, paprika, apynys, juodieji pipirai, cinamonas.
Šį preparatą pristatyti į rinką nusipirko amerikiečių kompanija AliveMax. Jeigu susidomėjote šia informacija, rašykite į el. paštą: gerdaja@gmail.com. Skambinkite tel.: 867538246
Janina
Apie kompanija: www.jana50.myalivemax.com
Oficialiame saite sio produkto dar nera.Parašė DAnge , 2009 - 09 - 30

man su maistu kaip ir apribojimu nera,gydytojas sake ,kad kas buvo blogo tai pasalino ,o dabar esi sveika,aisku truputi saugausi,nevalgau maisto su daug druskos ,valgau daug darzoviu,vengiu gazuoto min. vandens.Galima jei labai norisi ir lasinuku,tik aisku nereikia daug.Mane operavo doc.Ulys Vilniuje onkologiniame institute ,prieziura buvo puiki ,paskui buvau sanatorijoje .Man atrodo,kad jusu draugei nebutina vykti i uzsieni operuotis .Taip pat gali kreiptis i doc.Uli arba urologinio skyriaus vedeja T.Petraiti tikrai nenusivils.O ka blogo itaria jusu draugei?


Parašė Onute , 2009 - 09 - 22

Laikykis, DAnge! Man viskas idomu apie maista... ka tau leido gyytojai valgyti ir ka uzdraude? Man paciai tai kruties augli ispjove pries 10 metu, bet mano drauge,su kuria susipazinau ligonineje kankinasi kaip tik su inkstais. Ka galeciau jai papasakot ir patart? Ji irgi ruosiasi operacijai, bet anglijoj.


Parašė DAnge , 2009 - 09 - 20

Onute, man pasalino inkstA,del jame esancio auglio.Auglis buvo piktas ,bet dabar jauciuosi gerai,nezinau kas jus domina daugiau


Parašė Onute , 2009 - 09 - 19

DAnge, o kokia operacija tau buvo atlikta? Kaip tu jautiesi? Gal gali ka nors is savo patirties patarti kitiems?


Parašė DAnge , 2009 - 09 - 13

Labas,Odeta as dabar po operacijos 6 men ,kaip viskas iki sio laiko gerai ,tikiuosi,kad ir toliau turi buti gerai,jau grizau idarba. Kaip tau sekasi?PARASYK


Parašė VYRAMS , 2009 - 09 - 09

Vilniaus universiteto Onkologijos institutas ir Lietuvos sergančiųjų prostatos vėžiu draugija vyresnius nei 40 metų vyrus kviečia registruotis nemokamai patikrai dėl prostatos vėžio. Rugsėjo 12 d. (šeštadienį) nuo 9 iki 14 val. visiems užsiregistravusiems vyrams, kuriems ši liga niekada nebuvo diagnozuota, bus tiriamas PSA lygis kraujyje. Tai tyrimas, kurio pagalba diagnozuojama ši vyresnio amžiaus vyrų liga.Parašė Regina , 2009 - 09 - 08

Labas visiems.Noriu daugiau suzinoti,kaip gyvena moteris po gymdos vezio operacijos?Man 33,laukiu kuno tomografijos,o po to operos.Aciu jei kas nores papasakoti.


Parašė Onute , 2009 - 09 - 06

As tai radau youtube (kur yra visokie video vaizdeliai) apie limfedema ir masazus. Siulau ir jums Jurate paieskoti su pavadinimu Lymphatic Drainage Massage : Treating the Lower Body With Lymphatic Massage Therapy ar kazkas panasaus. SekmesParašė Jurate , 2009 - 09 - 06

Elena, aciu Jums labai. Pasidomesiu del video.


Parašė Elena , 2009 - 09 - 05

Jūrate, kaip Jūs įsivaizduojate, kokiu būdu įmanoma šiame puslapyje paaiškinti kokius pratimus daryti? Kreipkitės į reabilitologus, paskirs limfodrenažinį masažą, pamokys pratimų. VOI rebilitologai pratimus įrašę yra į kompaktinius diskus arba DV juostas. Gal galima įsigyti arba pasidaryti kopijas, pasidomėkite. Šiaulių onkologiniame dirba labai profesionali kineziterapeutė- masažuotoja puikiai išmananti savo darbą. Yra medikamentų, kurios gali paskirti medikai. Birštono „Tulpės“ sanatorija turi visą programą lifedemai gydyti. Tausokit ranką dažnai laikykit pakeltą 45 laipsnių kampu, pvz. žiūrėdama tv (ant kokios nors pagalvėlės), nemiegokit ant tos pusės, miegokit ir pasikišus pagalvėlę, kad ranka būtų kilstelėta. Nepatogu, bet rankai sveika. Nenešiokit sunkių nešulių ta ranka, dirbdama darbus, darykit pertraukas, galit tokių pertraukų metu pakeltą į viršų ranką „nuglostyti“ kita ranka. Tik visi braukimai nuo pirštų link peties, jokiu būdu ne priešinga kryptim (pagal limfos tekėjimo kryptį). Manau, tai, ką aš čia surašiau puikiai pati žinote.


Parašė vyras , 2009 - 09 - 05

itariu, kad man gali buti prostatos vezys... kur man kreiptis?


Parašė Jurate , 2009 - 09 - 05

Gal kas galite parasyti, kaip gydytis limfedema ir kokius pratimus galima daryti, kad ne taip tintu ranka?


Parašė Birute , 2009 - 09 - 05

Kaip smagu, kai dar yra geru gydytoju ir tu kas juos pagiria. O kiek daug yra tokiu, kurie nusivyle. As galiu duoti tik viena patarima, bukite savo seimininkais ir neleiskite, kad kazkas jums nezinant priimtu sprendimus, kurie lems jusu tolimesni gyvenima.


Parašė Lina , 2009 - 09 - 03

Lengva kalbeti ir komentuoti kai taves tai neliecia, bet kai susiduri pats .... sunku kazka ir pasakyti nes pritruksta zodziu sau


Parašė Ona , 2009 - 08 - 18

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad labai svarbu išlaikyti gerą nuotaiką. Visi žinom, kad tai nelengva. Leiskim sau ir paverkti trumpai, bet tik trumpai.
Spindulinį gydymą "suvirškinau" gan nesunkiai, nors po sunkios širdies operacijos iki gydymo pradžios buvo praėję tik 5 mėnesiai. Esu dėkinga Kauno onkologijos ligoninės gyd. Ručienei, Vanagienei ir kitiems gygytojams, kurie padėjo įveikti vėliau atsiradusius gydymo šalutinio poveikio rezultatus. Su meile prisimenu nuostabias palatos kaimynes, nes mūsų palatoje vyravo gera nuotaika, tarpusavio supratimas, palaikymas ir paguoda silpnumo akimirkomis. Grįžus buvo labai sunku laukti gydymo rezultatų. Tuomet man labai padėjo kaimynės dovanota knyga. Tai buvo M.S. Norbekovo "Kvailio patirtis arba kaip atsikratyti akinių" . Skaičiau, juokiausi iki ašarų, o vėliau skaičiau lapas po lapo ir gilinausi į tai, kas parašyta, po truputį pradėjau įgyvendinti. Ir dabar šio autoriaus knygos -geraiausi mano patarėjai. Seniai matyta mano bendraamžė, kai papasakojau jai, kad ši knyga padėjo man ir rekomendavai jai pasinaudoti jos patarimais, vėliau sakė: iš pradžių man atrodė, kad pasakoji pasakas, bet kai pamačiau pasikeitusią tavo laikyseną, pasitikėjimą savimi- patikėjau. Mano patarimas(ne reklama)- laikyti nosį virš vandens padės M.S.Norbekovas; surasti "darbus", kuriais užsidirbome ligą, padės Louse L.Hay ir jos knyga" Mylėdamas save, tu būsi laimingas", o V.Megre "Anastasija" išsivalyti dūšią.
Linkiu visiems pergalės šioje kovoje.


Parašė ona , 2009 - 08 - 16

iveikliga siandien kaip tik ir idejo apie masazu galia sergantiems. Gal ir as pasitarusi su gydytoju, pabandysiu. Kas galit pasiulti gerus specialistus? kurie turetu patirties su veziu serganciais zmonemis?


Parašė Elena , 2009 - 08 - 16

Noreciau pasiulyti isbandyti senovini Polinezijos MA-URI masaza, skirta zmogaus kunui ir dvasiai. Tai ne tik, masazas, bet ir ritualas, kurio metu naudojama malda, kuris gali padeti susitaikyti su sunkia liga, numalsinti skausmus ir dziaugsmingiau pazvelgti i gyvenima


Parašė Vaida , 2009 - 08 - 13

skauskas, skausmas ....nebegaliu jau....svarbiausia, kad nera diagnozes.....taip ir gyvenu be jos....o skausmas kiekviena minute man primena...eik, kur tau bus geriau.....


Parašė laura , 2009 - 08 - 02

Bukit stiprios ir stiprus, nepasiduokite, kovokite ir laimekite! Bukite sveiki


Parašė Raisinta , 2009 - 08 - 02

http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=457957&st=0
Šioje svetainėje randa paramą ir paguodą daug sergančių , bet nepraradusių vilties.Ateikit


Parašė Mečislovas v , 2009 - 08 - 02

Yra tokia nuostabi metodika ,aprašyta L.G.PUČKO knygose ,,biolokacija visiems ,, ir ,,daugiamatė medicina,,. Tai alternatyvios medicinos metodas- iš kitų išsiskiriantis savo originalumu ir efektyvumu.
Vėžys yra komleksinė viso organizmo liga,be kompleksinio požiūrio į ligą dažnai neįmanoma išgyti-tuo ir paaiškinamos vėžio problemos..
Daugiamatė medicina paaiškina ypatingą daugiamatę ir daugiaplanę organizmo sandarą,aprėpiant ir sujungiant į visumą žmogaus sąmonės,sielos,dvasios ,jo šešių dvasinių kūnų ir fizinio kūno sąvokas į visumą . Tradiciškai požiūris į ligų priežastis apsiribuojamas tik fiziniu kūnu-čia požiūris visai kitoks,tvirtinama kad ligų priežastys yra dvasiniame organizmo energoinformaciniame karkase,...Biolokacijos būdu atliekama diagnostika,surastos ligų priežastys yra pašalinamos spec.metode sukuriamu įrankiu-vibracinėmis eilėmis,jomis iš fizinio kūno pašalinamos mikroorganizmų (virusų,kirmėlių,bakterijų,grybelių pirmuonių) kolonijos ,kas žymiai palengvina gijimo procesus,pašalina skausmo sindromą,gali sunaikinti labai efektingai auglyje esančius mikroorganizmus ir net toksinus...Metodą galima išmokti beveik kiekvienas norintis sau padėti...jis ir skirtas savidiagnostikai ir savigydymui,labai gerai derinasi su kitais medicinoje naudojamais būdais ir priemonėmis juos tik suaktyvinant ir harmonizuojant su organizmu...
Manau,metodas daugeliu atvejų gali būti vienintelė alternatyva susirgus tokia liga kaip vėžys,kitokios infekcinės ligos ,pašalinant chroniškas ligų priežastis,nutraukti organizmo chronišką energetinį deficitą (sakoma kad vėžys yra chroniško energodeficito pasekmė).
rašyti mecislovas77@gmail.com
pats naudoju jau aštuoni metai metodu ,jis manęs dar niekuo nenuvylė...rūpinkis pats ,tai ir dievas tau padės...


Parašė Odeta , 2009 - 07 - 28

Labas, jei galit atsiliepkit kas gydotės inkstų vėžį, Dange jei skaitai būtinai parašyk.


Parašė juozas , 2009 - 07 - 23

IS VIS, BULVIU SULTYS SVEIKA VISIEMS, KAS TURI PROBELMU SU SKRANDZIU. REKOMENDUOJU, PATS BANDZIAU


Parašė uoga , 2009 - 07 - 11

reiktu Ruoliai paskambinti, gal jis zinos :)


Parašė Raisinta , 2009 - 07 - 11

Skaičiau, kad bulvių žiedų antpilas su degtine tinka nuo vėžio.Bet neparašyta nei kiek , nei kaip naudoti.gal kas girdėjote? Dabar kaip tik bulvės gražiai žydi.Parašė Kurtis , 2009 - 06 - 29

nereikia tiketi statistika, ypatingai kas liecia vezi. Juk dabar visur akcentuojama,kad nera vienodu pacientu... ju liga ir gydymas priklauso nuo pacio zmogaus,todel visiems ir visoms linkiu pasitiketi savimi ir nugaleti!


Parašė Lena , 2009 - 06 - 27

Statistika daznai buna ziauri. Bet tai tik statistika. Kiekvienas zmogus yra nepakartojamas.
Pries 11 metu susirgau kruties veziu. Po gydimo turejau 10 metu pilnavercio gyvenimo, bet pernai buvo aptiktos metastazes plauciuose, gavau 8 chemoterapijas, bet dabar jauciuosi puikiai. Aisku, reikia save pasaugoti, nepersalti, ziureti ka valgai. Bet taip reiketu elgtis ir visiskai sveikam zmogui. Svarbu tiketi, kad patiketu ir mama, ir jos artimi zmunes. Tiketi visa sirdimi ir dziaugtis gyvenimu. Tuomet galesim sulauzyti ( arba zymiai pagerinti ) visas statistikas.
Geros sveikatos ir stiprybes


Parašė L , 2009 - 06 - 27

sveiki, netiketai atradau sia svetaine... mamai diagnozuotas 1b stadijos plauciu vezys.... noriu tiketi, kad viskas bus gerai ir kad ji pasveiks... gasdina statistika, kad net ligoniai su ankstyva stadija isgyvena tik apie 5 metus...Parašė ALDONA , 2009 - 06 - 14

JURGAI TIKEKIT MAMA PASVEIKS AS PATI SUSIRGAU VEZIU PRIES 3 M. BUVO 3 STADIJA OPERACIJA 6CHEMOTERAPIJOS KURSAI SVARBIAUSIA NEGALVOTI APIE LIGA YRA NUOSTABI KNYGA KELIONE PER VEZI JI MAN LABAI PADEJO STIPRYBES


Parašė nemokama sveikatos paskaita , 2009 - 06 - 13

Domiesi žmogaus sveikata? Esi praradęs bet kokią viltį pasveikti? O gal tiesiog nori gauti atsakymus į tau rūpimus klausimus iš kvalifikuotų specialistų? Tuomet kviečiame tave ir visus visus į nemokamą paskaitą apie sveikatą, kurioje galėsi sužinoti daugiau informacijos ir pasisemti naujų žinių apie:

- kaip atpažinti kūno siunčiamus signalus;
- kaip galite padėti sau ir artimiesiems;
- kaip mesti/priaugti svorio, sumažinti celiulitą;
- pasikonsultuoti, ar sužinoti kitus Jums rūpimus sveikatos klausimus.Dėl informacijos kreiptis: sveikas.organizmas@gmail.com
Parašė Ona Silvijai , 2009 - 06 - 12

Šiaip pradžioje simptomų gali nejausti... bet jeigu jauti sunkumą ir skausmą krūtinėje ar nugaroje kvėpuojant, jeigu kosti ilgiau nei porą savaičių ir kostint pasirodo kraujas, dingo apetitas ar pasireiškė depresija, būtinai nueik pas gydytojus! O šiaip patariu mesti rūkyti!!!


Parašė silvija , 2009 - 06 - 11

gal kas zinote kaip prasideda simptomai plauciu vezio?man 22 metai ir bijau eiti pas gydytoja irbeto gyvenu airijoje ;( plaiciai kartais skauda ir pumpuoja seip rukau. gal kas gali duoti koki patarima


Parašė dange , 2009 - 06 - 04

Gal cia yra ,kurie gydosi inkstu vezi ?Patarkite ir man ,kaip su sia liga kovoti?Man isoperuotas inkstas su 2 stadijos veziu.


Parašė laura , 2009 - 06 - 04

as irgi manau, kad gydytoju tepti nereikia... bet yra ir tokiu,kurie be patepimo nieko nedaro... del to ir gaila


Parašė Regina , 2009 - 06 - 01

Jyurga, nesukpyk, bet mane ima pyktis, kai matau, kai zmones gydytojus "tepa". Ne vienam gydytojui nieko nedaviau, nors mama norejo operavusiems ikisti (gydytojas atsisake), bet grieztai liepiau to nebedaryti. Kisa gydytojams pinigus, o paskui patys piktina, kad neikise nieko negauna. Arba jei kazkas buna negerai irgi pyksta, kad gavo, bet nieko nedaro. Fui...


Parašė jurga , 2009 - 05 - 21

mano mama serga storosios žarnos vežiu,kenčia skausmus,buvo pašalintas auglys,dabar darys xemija,tiesa iškart netaike,tyrimai rode kad nereikia,nors nustate antra stadija..dabar jau pasirodo reikia,nes ne ta vieta peršviete kai dare komp.tomografija(kaip jums patinka gydytoju atsakingumas?)...noriu paklaust gal kas susidure su ta bėda? gal kas gali pasidalint problema? mano mama laaaabai stipri,niekad neparodo,bet mes matom,blogai jai,žiauriai skauda ir tt....kaip ta xemija veiks dar nežinia,bet faktas tas kad eilini karta daktarai neatliiko savo pareigos(nors patepta buvo)


Parašė Dovile , 2009 - 05 - 08

Labas visiems, kas cia uzsukate. Norejau prisijungti prie jusu visu ir palinketi mums visiems stiprybes ir sveikatos. Svarbiausia nepasiduoti ir zinoti, kad esame ne vieni!


Parašė Gitanai patarimas , 2009 - 05 - 02

Jei naudojama chemoterapija ir svitinimas, skaiciau A.mironovo knygoje, reikia gerti ciobreliu, raudoneliu ir burnociu arbatas, kad atstatytum kraujo sudeti. Anot jo puiki priemone valanti krauja ura juoduogio seivamedzio sirupas su cukrumi. Jis taip pat stiprina imuniteta, kas labai svarbu sergantiems veziu. Dar labai tinka ugniazole. Ja gere ir mano artimas zmogus, kai susirgo kruties veziu. Tik nepamirsk gydytojo, vis tiek reikalinga jo prieziura.....


Parašė Gitana , 2009 - 04 - 27

Sveiki.As gyvenu Siauliuose.Gydausi VUOI pas gydytoja T.Pipiriene.Visa tolesni gydyma tesiu Vilniuje.Siauliuose suzinojau yra moteru,serganciu kruties veziu, klubas ''Salvija''.Apie savo liga stengiuosi suzinoti kuo daugiau informacijos.Zinau,kad po viso gydymo 5 metus reiks gerti hormonini vaista ''Tamoksifena'',kuris turi blogu salutiniu poveikiu.Kitos moterys jo nevartoja,pakeisdamos ji zolemis.Labai noreciau suzinoti apie viso organizmo valyma naturaliomis medziagomis.Anot,zolininko Ruolios ,vezys atsiranda,kai sutrinka organizmo savivala.Labai idomu suzinoti kaip gydytis zolemis,ar jos is tiesu padeda.Visiems linkiu stiprybes.


Parašė daiva , 2009 - 04 - 21

Gitana koks gydytojas tave gydo.


Parašė asta , 2009 - 04 - 21

laisvalaikio skiltyje yra visos Lietuvos organizaciju kontaktai. As cia susiradau, serganciu vyru organizacija, nes mano vyras serga.


Parašė asta , 2009 - 04 - 21

Gitana, o kur tu gyveni? Jei netoli Kauno, gal ALMOS moterys tau suteiks daugiau patarimu?


Parašė Gitana , 2009 - 04 - 21

Labai noriu bendrauti ir gauti patarimu sergant krutu veziu.Apie savo liga suzinojau vasari,siuo metu gydausi chemoterapija,laukia spindulinis gydymas.Labai Jums aciu.


Parašė audra , 2009 - 04 - 20

Mano tevui diagnazavo plauciu vezi, jis patenka tarp to menko procento zmoniu, kurie niekada neruke ir susirgo. Per kelias dienas ji greitai is operavo, 4 stadija, sios dienos yra kai jam slenka plaukai nuo terapijos, dar vakar ju buvo daug daugiau. Sunku ji toki matyti, kol nematai tokiu staigiu pasiketimu, laikaisi, bet ka daryti kai mataij ji toki ir norisi raudoti? visaip kaip tik galiu kabinuosi i vilti, ir trokstu kad tik jis nepasiduotu. Mylekim savo artimus ir negalvokit kas kaip bus, si minute svarbiausia, bukit salia.


Parašė daiva , 2009 - 04 - 19

Labai noreciau bendrauti su serganciomis kruties veziu sia liga.Sia liga sergu 3 metai.


Parašė ugnius , 2009 - 04 - 17

Lijana, Tau tikrai sunku, betpasiduoti negalima... Man gydytojai sake irgi kad nieko gera nezada,bet va jau 10 metu gyvas. As tikejau,kad galiu sau padeti... nes niekas kitas uz tave to nepadarys. Buk stipri! O nuodu gerti nereikia... Paklausk, gal cia kas nors ka nors isbande... isetis turi buti ir ji yra


Parašė Lijana , 2009 - 04 - 17

Labas visiems,
kur eiti? kaip save apgauti? ka gerti, kokius nuodus? Gal egzistuoja zmoniu, kurie pasveiko po IV melanomos stadijos? Ar bent viena toki pazystat? O gal teko girdeti?..
O gal stebuklu buna?
Visi, kurie sergate, turite serganciu artimuju...(nesakysiu -stiprybes..bla, bla,bla...kokia cia stiprybe gali padet?) apsikabinkime ir bukime kartu. Visi kartu su tokiu pat skausmu...


Parašė Lina , 2009 - 04 - 16

Ačiū, Angele.Kad tik ten besigydantiems vaikučiams būtų geriau...juk per laidą nerodė, kokius skausmus jie kenčia...


Parašė angele , 2009 - 04 - 16

Linai - tegu Dievas atsiuncia tau stiprybes ir sveikatos!


Parašė Lina , 2009 - 04 - 15

Mano 3 metų dukrytę rodė per LNK "Gerumo dieną"...Leukemija...Sunku su tuo susitaikyti-kodėl ji, o ne aš? Kai sužinojau, buvau 9 mėn. nėščia.Spėjau su dukryte pabūti 2 savaites ligoninėje.Dabar esu namuose ir auginu kitą dukrytę, kuriai jau 5 mėn.Auginu ir nejaučiu to džiaugsmo, kurį turėčiau jausti..Vis galvoju, kaip vyresnelė jaučiasi, kaip ji be manęs...Taip norėčiau ją prisiglausti ir niekad nepaleisti..


Parašė AS , 2009 - 04 - 15

Dar tik norejau papildyt. Ilga laika gyvenau Britanijoj ir JAV. Jau tuo metu man artimas zmogus sirgo. as prisiunciau daugybe knygy ir visko apie vezy ir gydymo budus. gryzau i Lietuva po keliu metu ir perejau visus knygynus ir ... Sajudzio laikais buvo Brazdziono knygos, o dabar... pop'sas kuris amerikoje jau seniai nebe madoj


Parašė AS , 2009 - 04 - 15

Kol nesusiduri su liga (net nenoriu minet jos pavadinimo), tol viskas atrodo daugiau ar maziau isgyjama. Bet ... kai turi artima zmogu, kuri reikia slaugyt, globot ir dar suteikti jam vilties, nors tau paciam tos vilties truksta, tada belieka ieskoti bendraminciu. Man labiausia patinka istorijos, kur garsus zmones nepasimeta, kovoja iesko ir randa. Mes taip pat randam budu kovot. O pavyzdziai tik ikvepia. Kovokim!!! Mums visada truksta optimizmo ir geranoriskumo, net sioje negandoje turim buti vieningi.


Parašė Indre , 2009 - 04 - 13

To jauna moteris: Aciu uz patarima


Parašė Jonas , 2009 - 04 - 12

Gal kas galetu parasyti ir pasidalinti mintimis apie melomine liga?


Parašė jauna moteris , 2009 - 04 - 12

Indrei - mano mama gere ugniazoles arbata. Jai irgi buvo kruties vezys. bet jai atliko operacija ir praejo viena chemoterapijos kursa. Jau dvylika metu ji sveika.


Parašė V. , 2009 - 04 - 11

...niekad negalvojau, kad susidursiu su tuo... antra diena kai suzinojau, kad mama 4-oje stadijoje su metastaze....
jeigu kas tokioje padetyje buvo atsidures - patarkit, kaip reikia elgtis, ji - kupina optimizo, bet abejoju ar tai nera artimuju nuraminimas... nezinau nei ka sakyt, nei kaip kalbet... ar mesti darbus ir vaziuot, kad buti kartu...


Parašė Indre , 2009 - 04 - 11

Sveiki, as labai noriu,kad man padetumet. Mano mamai itaria kruties vezi. Pirma syki kai lankesi pas mamologa rado 0.8 dydzio guzeli,o dabar jis jau 1.25, kita savaite jei durs kruti ims tyrimus. Ar gali buti ,kad tas guzelis visgi gerybinis? As taip tikiuosi, juk mano mamytei dar tik 48, as tikrai dar nepasirengusi jos prarasti:/ ir taip gaila man jos.. Gal zinot kokiu naminiu priemoni kurios bent bishki prisidetu prie vezhio profilaktikos? gal kas nors ka nors patarsit?


Parašė Erika , 2009 - 04 - 07

Agne, o gal galėtum plačiau apie tai papasakoti? Kiek laiko truko tyrimas, kaip mama dabar jaučiasi?


Parašė Erika , 2009 - 04 - 07

Tėtis kreipėsi taip pat iš karto pastebėjęs guziuką pažastyje, tikiuosi, kad tai bus išgydoma. Rytoj jau guldyt į ligoninę, žiūrėsim kokios bus naujienos.... Taip noriu, kad visas šitas dalykas greičiau pasibaigtų ir vėl pradėtų šviesti saulė... Gi sakoma, kad po audros visada ateina giedra...


Parašė Asta , 2009 - 04 - 07

Erika,
labai tave uzjauciu del Tetes diagnozes, taciau zinok, kad chemoterapija dar ne pabaiga, reikia susiimti ir kovoti. Zinau tai is skaudzios patirties, Mamai pries pusantru metu buvo diagnozuotas plauciu vezys, del silpnos sirdies liko vienas kelias - chemoterapija. Labai sunkiai istvere, daznai pakliudavo i reanimacija, taciau praejo kursa, maniau, kad po paskutines chemijos jos neteksiu, taciau jau metai, kai gydymas baigtas, Mama sustiprejo, vel gyvena pilnaverti gyvenima, liga sustabdyta. Taigi reikia kovoti, tik nepasiduok. Labai svarbus serganciam zmogui artimuju palaikymas, kartu iveiksite liga, linkiu stiprybes ir istvermes.


Parašė agne , 2009 - 04 - 06

baisi liga.Mano mama serga linfoma.Gerai kad labai laiku pastebejo tai isgis...bet atsitiesti po biologiniu terapiju bus sunku...


Parašė Aurimas , 2009 - 04 - 04

taip ir bus! tik nenustok tiketi


Parašė Erika , 2009 - 04 - 03

Mes visi sakom vieni kitiems, kad viskas bus gerai. Jeigu neklystų pas tėtį yra limfomos vėžys, ir kaip dabar paskaičiau jūsų puslapyje, net 90% žmonių išgyja, taip norisi tikėti, kad tėtis pateks tarp tų 90%...


Parašė Aurimas , 2009 - 04 - 03

Erika, laikykis... o tevas turi suzinoti kuo anksciau, gal net rytoj... Paskui dar supyks kad taip ilgai nieko jam nesakete... Labai svarbus jo nusiteikimas ir jusu visos seimos parama. Stiprybes jums visiems


Parašė Laura , 2009 - 04 - 03

linkiu tavo teciui sveikatos ir stiprybes gimtadienio proga. Vyrai stiprus, viskas bus gerai! reikia tiketi!


Parašė Ugnius , 2009 - 04 - 03

Miela Erika, tau tikrai labai sunku... uzjauciu... aisku siandien gal geriau ir nesakyti, bet anksciau ar veliau reikia kad jis zinotu. Apie chemoterapija nuolat tobuleja ir jeigu ji pades, reikia teti nuraminti ir duoti jam daugiau informacijos apie si gydyma... iveikliga.lt maciau kaip tik isidejo informacija apie chemoterapija.


Parašė Erika , 2009 - 04 - 03

Sveiki,

Net nežinau ar čia patekau, tačiau dabar atrodo, kad kažkas viduj sudužo. Prieš 10min man paskambino mama ir pasakė, kad tėčiui pagaliau atėjo atsakymai. Visą mėnesį tyrė kiaušinio dydžio auglį išimtą iš pažasties. Ir šiandien, jo gimtadienio dieną, atėjo žinia jog nieko gero. Pati mama yra šoke ir net nežino kas darosi... Vienintelis jos klausimas gydytojui "Ar reikės chemoterapijos?". Deja gydytojo atsakymas buvo "taip". Chemoterapija tai buvo vienintelis dalykas ko bijojo tėtis prieš sužinodamas, kad pas jį kažkas gyvena po pažastimi... O už kelių valandų turim važiuoti pasveikinti jį su gimtadieniu, ir taip baisu neišsiduoti, jog žinau blogą naujieną, kadangi mama nenorėdama jo nervuoti nesakys jam iki kitos savaitės.


Parašė Jurgita Pinikienė , 2009 - 04 - 02

Reginai, kuri serga osteosarkoma.
Paskambinkite man, parinkus konstitucinį (genetinį) homeopatinį vaistą įmanoma prilaikyti naviko plitimą. tel 2381 206 arba 8655 99946, arba rasykite email: info@homeopath.lt
taip pat galiu padeti Virginijai, kuri serga leukemija, kol ji sulauks pinigu is fondu ir neberandu komentaro, vyriskiui, kuris serga mieliomine liga ir iesko bendraminciu. Ir daugeliui kitu.


Parašė Ausra , 2009 - 03 - 27

o tokie tyrimai patikimi? kokia ten metodika? siaip man atrodo, kad geriausiai liga gali nustatyti onkologai specialistai su gera aparatura, o ne kazkokiam kabinete...kur neaisku kokiais prietaisais tiria


Parašė Janina , 2009 - 03 - 27

Laba diena, Rasa iš Šilalės,
Džiaugiuosi, kad rūpinatės savo sveikata. Profilaktiškai išsitirti visą organizmą galima Kompiuterinės ligų diagnostikos kabinete, esančiame Vilniuje. Tyrimas nebrangus, bet tikslus. Šią diagnostiką galima atlikti ląstelės lygmenyje.
Rašykite adresu: gerdaja@gmail.com
Janina


Parašė petras , 2009 - 03 - 27

idomi svetaine, gerai ir tai,kad cia daug informacijos idomios vyrams. aciuParašė dangus , 2009 - 03 - 24

pritariu dijai... o ka kalbeti apie vyrus, kurie eina, kol neisveza i ligonine be samones... pradedant sistema ir baigiant mumis - pas mus dar didele netvarka!


Parašė dija , 2009 - 03 - 24

Mielieji.Atradau sita puslapi netiketai.Liga nesirenka.Laime tai sveikata.Blogiausia kad mes nebemokeme myleti saves.Nesirupiname sveikata.Lenkiu galva tiems kurie eina tikrinasi.Nes jie maziau sukels skausmo artimiesiems susirge.Greiciau pasveiks.Esu pasipiktinusi musu mediku abejingumu.As pati turiu maldauti kad gauciau siuntima pasitikrinti.Eini prasai o i tave ziuri kaip i psichine ligone.Perdaug skundiesi esi nenormali.Kovokit brangieji eikit ziurekit mylekit save rupinkites sveikata gyvename viena karta ir tas gyvenimas toks trumpas.Neleiskit saves esti baisiai ligai.Stiprybes visiems sergantiems o taip pat ju artimiesiems.


Parašė Jonas , 2009 - 03 - 23

Likimo draugai besigydantys ir issigyde mielomine liga!Pasidalinkime mintimis apie sia liga.Laukiu...


Parašė Aistė , 2009 - 03 - 23

Mano manymu , kad šią ligą kaip vėžys sukelia tik sprogęs Černobilis daugiau nėra paaiškinimų. Taigi visi buvo girdėję , kad pro kiekviena šalį buvo praskridę Černobilio debesys . Žmonės masiškai miršta.


Parašė Aistė , 2009 - 03 - 23

Sveiki, aš manau ,kad vėžys tai tarsi naikintojas.Aš vieną sykį žiūrėjau dokumentinį filmą apie černobilį ir supratau , kad rusai slėpė ilgai nuo visų žmonių apie skrendančius radiiacijos debesis. Mano manymu aišku kodėl žmonės suserga šia baisia liga .


Parašė Jurga , 2009 - 03 - 23

Linkiu visokeriopos stiprybės.Mielieji žmonės,mes su jumis.


Parašė Gabytė , 2009 - 03 - 23

Žinot... vakar žiūrėjau visą tą "Gedumo dienos" transliaciją .. Ašaros krito, dėk tokų nekaltučių žmegeliukų, kurie yra visiskai visiskai niekuom nekalti, o suserga, net nepažinę gyvenimo.. Turiu Jums padėkoti, kad ši svetainė yra, taigi nėra sunku pasiskaitinėti, pasidometi kas ir kodel... Ištiesų labai įdomu. O tie žmogeliukai, kurie serga, linkėčiau NEPASIDUOTI, reikia turėti VILTĮ, svajonę... Reikia nepalūžti, o į gyvenimą žiūrėti, kaip į pasaką :) STIPRYBĖS iR VALIOS :)


Parašė ramute , 2009 - 03 - 23

laikykites visi laikykites kurie sergate sia baise liga as manau kad tik didelis tikejimas gali padeti ja yveikti o nuo prostatos sako kad padeda dilgeliu saknu arbata kartu su moliugu seklomis


Parašė Rasa , 2009 - 03 - 23

Dar noriu pridurti, netycia paspaudziau siusti komentara:). Vis mastau,kodel yra tokia baisi liga. Dabar tik ir girdi aplinkui, tas ir anas serga. Man labai baisu, nes bijau kad kada ir pati galiu susirgti, o ypac bijau del savo vaiko. Man si liga atrodo labai baisi. Saunu kad tobuleja medicina.Esu 22m. ir noreciau pasitikrinti.Bet nelabai zinau kaip pradeti si procesa. Ar pirma reikia nueit pas seimos gydytoja ar reikia iskart registruotis kurioje nors ligonineje.Esu is Silales miestelio.


Parašė Rasa , 2009 - 03 - 23

Vakar ziurejau LNK Gerumo diena, mane sis renginys labai sujaudino, visa vakara graudinausi, nezinau, vis pamatau kaip sergantys juokiasi, tai apima kazkoks neapsakomas jausmas.kaip nuostabu kad tiek pinigeliu surinkta.


Parašė Janina , 2009 - 03 - 23

Sveiki ligoniai ir sveikieji,
Vėžys klastinga liga, kurios simptomai pasireiškia ligai toli pažengus. Pradinės šios ligos stadijos neužfiksuoja tradiciniai diagnostikos metodai. Mokslininkai sukūrė kompiuterinės diagnostikos metodą, kuris gali nustatyti pradinę ligos stadiją, ko neįmanoma atlikti nei ultragarsu, nei rentgenu, nei kompiuterine tomografija. Šis metodas užfiksuoja ir iššifruoja gyvų organizmų elektromagnetinių laukų informaciją. Sveikas organas skleidžia vienokį elektromagnetinių bangų vibracinį dažnį, nesveikas - kitokį. Šie dažniai lyginami su duomenų bazės standartais. Šis metodas aptinka organo pakitimus netgi ląstelės lygmenyje.
janyte2009@hotmail.com


Parašė Ramutė , 2009 - 03 - 23

sveiki
Labai smagu kad atsirado toks puslapis.Jis labai reikalingas sergantiesiems šia baisia liga.Tai manau papildomas informacijos šaltinis.Kartais iš gydytojo nelabai gausi gerų patarimų(iš dalies suprantu,mūsų sergančiųjų vis daugėja ,o laiko stoka neleidžia ilgiau bendrauti).Atsakymas būna vienas paprastas,trumpas-visko ko reikia gauni .Bet gi skęstantis ir šiaudo nori griebtis,tad ir ieškai ,naršai internete .Žinoma tai sudėtingiau nei gauti kokretų atsakymą.
Pati sergu jau metai ir nenuleidžiu rankų,intensyviai kovoju su liga,džiaugiuosi kiekviena praleista diena.Reikia labai tikėti tuo ką darai.
Visiems sveikatos,stiprybės ir tikėjimo


Parašė Regina , 2009 - 03 - 22

Sveiki,
pati siuo metu kovoju su sarkomos rusimi - osteoclastoma (apie kuria informacijos bemaz nerandu), o liaudiskai tai vadinama kaulu veziu. Nelaimei, sia liga labai sunku anksti diagnozuoti, mano atvejis - ne isimtis. Jau beveik metai zinau sia diagnoze, bet mano kelias dar nebaigtas. Nelaimei navikas isaugo dubenyje, todel siuo metu nebeturiu puses dubens, be to, auglys pazeide kojos nerva, tad visa gyvenima nevaldysiu vienos pedos, nors man dar tik 27 m.
Kas man padeda kovoti su liga, palaikyti optimizma? Nesu tikinti, netikiu likimu, nemegstu "savianalizes" knygu, paprasciausiai galvoju apie ateiti, svajoju apie platu pasauli, kuriame dar tiek visko noreciau pamatyti ir aplankyti; svajoju apie ivairias vieklas, kurias dar noriu nuveikti ar isbandyti. Zinoma, labai padeda artimieji, draugai, taip pat ypac esu dekinga bendradarbiams ir darbdaviams, kurie dar dabar manes laukia ir bando padeti man visomis galimybemis.
Kadangi bendravau su kitais serganciaisiais, galiu jus visus paguosti - daugumai greiciausiai neteks patirti tiek baisaus, kiek, pvz , teko man. Nedaug serganciuju kencia nuolatini skausma, nuo kurio nepadeda net stiprus vaistai (net morfijus); nedaugeliui teks kelis skausmingus menesius laukti gydytojo, kuris sutiks atlikti labai sudetinga ir rizikinga operacija; nedaugeliui teks praleisti kelis menesius ligonineje be artimuju skaiciuojant kiekviena diena.
Tad linkiu visiems optimizmo ir ziureti i prieki!


Parašė tomas , 2009 - 03 - 22

Saunuolei jus!


Parašė daiva , 2009 - 03 - 20

beje, gal kas nors daretes plastine operacija ?


Parašė daiva , 2009 - 03 - 20

Manau, kad maldai tiktu ir savo zodziai, gal netgi geriau... arba "Sveika Marija" ir pan. Man padeda tyla baznycioje ir zvakiu kvapas padeda atsipalaiduoti ir pasimelsti... laikykites visi!


Parašė Ugnius , 2009 - 03 - 16

As irgi noreciau tos maldos zodziu...


Parašė Agne , 2009 - 03 - 16

Gal galite Laima, parasyti tos maldos zodzius? Labai prasau... vienoje knygoje radau, bet rusu kalba ir pritaikyta pravoslavams


Parašė Laima , 2009 - 03 - 13

Sveiki,
noriu ir as prisijungti prie visų,kurie čia rašo apie buvusias ar esamas negeras ligas.As pati prieš 1,5 metų susirgau limfoma.Garbė Dievui,gydytojams ir mokslininkams kurie sukūrė vaistus nuo vėžio-pasveikau.Taip rašau,kad pasveikau,nes geros mintys visada labai palaiko kūno tonusą.Jokių papildomų vaistų,papildų ar žolelių nevartoju.Labai puiku palankyti jogą,nes tempimo pratimai nuramina raumenų įtampą,meditacija nuramina trikšmaujančias mintis.Iš tikrųjų pastaraisiais metais ir aš "maitinuosi " sėkmės istorijomis,labai gerbiu ir pavyzdžiu statau sau D.Mertiną.Didžiuojuosi juo,kad atsivėrė plačiąjai visuomenei,tai labai palaiko besigydančius žmones.Dar labai puikus dalykas tikėjimas Dievu.Taip pat nesu praktikuojanti katalikė,bet besigydydama kasdien skaičiau "Atleidimo maldą".(Ten be kita ko labai gražiai paaiškinta kokie žmonės suserga vėžiu.Kaip bebūtų gaila,bet tai gerų žmonių liga.Nes mes grauždami save už būtas ir nebūtas nuodėmes ir įsivarome sau ligą).Kai pasveikau ją perleidau žmogui,kuris gydosi melanomą.Kiek girdėjau jam taip pat sekasi puikiai.Esu didelė pragmatikė visų papildomų dalykų,bet jie mane labai gelbėjo psichologiškai. Puiki knyga "Savigydos vadovas",delfinų muzika.
Laikykimos:)


Parašė Agne , 2009 - 03 - 12

ar kas nors bandete netradicinius gydymo budus? kokius? gal galite pasidalinti?


Parašė draugas , 2009 - 03 - 07

labai idomi tema, niekada nemaniau, kad tai gali buti dovana geraja prasme... greiciau kaip bausme... bet cia kiekvienam individualiai. Man atrodo, kad reiketu ieskoti jegu, o ne bandyti save paversti likimo auka. Mes viska galim istverti


Parašė moteris , 2009 - 03 - 07

ar kas nors is sirgusiuju galvojo, kodel susirgo veziu? Tai bausme, likimas, "dovana" apvercianti gyvenima aukstyn kojom, zenklas keistis ir ttt.? kaip rasti sau atsakyma?


Parašė moteris , 2009 - 03 - 07

visada norisi pasidalinti su kitais savo isgyvenimais. Galbut is pradziu tokio poreikio nejauciame, bet veliau - tai butina. net mano psichologas pataria vesti dienorasti ar kazka panasaus, kad baimes, nuojautos, pyktis neliktu uzgniausti viduje. Man 29, o as jau turejau istverti vezi, mylimo zmogaus mirti... tikrai norisi issilieti, o si svetaine manau bus labai gera priemone tam padaryti...


Parašė ugnius , 2009 - 02 - 26

apie viska, kas mums aktualu :)


Parašė Rycka , 2009 - 02 - 26

Apei ka snekam?


Parašė ausra , 2009 - 02 - 25

Kaip nuostabu,kad atradau šitą svetainę! Gal kas esate susidure su akies augliu melanoma?Labai noriu pabendrauti su žmonėmis turinčiais šia problemą.


Parašė Virga , 2009 - 02 - 12

tai jau tikrai kad is ju sulauksi pagalbos...net matau...


Parašė proto bokstai , 2009 - 02 - 12

diskusija turetu buti rimta... gal nusiunciam laiska i sveikatos apsaugos ministerija? Gal galetu dali vaistu gydymui kompensuoti?


Parašė Virga , 2009 - 02 - 12

padiskutuokim: as itemptai dirbu ir islaikau seima... krizes metu su vyru meteme rukyti ir valgome "sveika" maista,kuri sukrauna mociutes ir dar gyva prosenele. bet viena rytaatsikeliu ir pasijuntu negerai... daktaras pranesa liudna zinia, kad man agresyvi leukemija... santaupu neturiu... Ka daryti? Ar yra fondu Lietuvoje kurie gali man padeti arreiks skambinti i bedu turegu? kas bus su mano vaikais,kai tik vienas dirbdamas nesurinksime tiek pinigu,kad uztektu ir pavalgyti ir i mokykla isleisti... graudu? Visi tik kalba apie vezi,kokia didele problema, bet niekas nesprendzia, ka daro valdzia - perka naujus limuzinus ir svarsto ar Donalda gerai pasiielge dainuodama kazkokiam magnatu vakarely... tikrai graudu...


Parašė rasuole , 2009 - 02 - 06

Padejo? Kazkaip jau cia reklama kvepia :) O zoleliu pagerti nebandete? kazkur skaiciau, kad moliugu seklos vyrams prostata stiprina


Parašė VYRAS , 2009 - 02 - 06

Na manau pakankamai rimta lyga ir prostatos vezys. As pajutes nevalinga slapinimasi,susilpnėjusia šlapimo srove, dazna slapinimasi naktymis.Nekreipiau didelio demesio pamaniau, kad praeis savaime. Pajutau, kad blogeja. Nuejau i vaistine ir nusipirkau prostamol uno.


Parašė Ugnius , 2009 - 01 - 30

Bandysiu


Parašė Odeta , 2009 - 01 - 30

Tai taip jam ir pasakyk!


Parašė Ugnius , 2009 - 01 - 30

Aciu uz patarimus, bandysiu pasikalbeti... bet labai svarbu, kad butu pasitikejimas, o as dabar jauciuosi taip, kaip su manim butu atliekami bandymai...


Parašė Auguste , 2009 - 01 - 30

Bet, pvz., santariskese, visa reikiama aparatura ir gydytoju personalas... Nemanau, kad privatus gyd galetu pasiulyti toki "asortimenta".


Parašė Angele , 2009 - 01 - 30

as irgi taip manyciau.... bet yra dar privaciu gydytoju?!


Parašė Odeta , 2009 - 01 - 30

Manau Ugniau, kad geriau su gydytoju reiketu tau pasikalbeti ir issiaiskinti, kas nepatinka... Ne toks jau didelis pasirinkimas tu gydytoju Lietuvoje. Jiems, manau, labai svarbu, kad kiekvienas ju ligonis pasveiktu.


Parašė Ugnius , 2009 - 01 - 30

Ar galima pakeisti gydytoja, jei jis nepatinka?


Parašė Antanas , 2009 - 01 - 24

Auguste, nezinau kaip Jums, bet man labai padeda paskaityti isgijimo istorijas. Sioje svetaineje aprasyti isgyvenimai man labai padejo. Ypac patiko, kaip su liga kovojo treneris Girskis. Linkiu jam stiprybes!
As tikiuosi, kad tokiu istoriju dauges.


Parašė Auguste , 2009 - 01 - 24

Sveiki, labai butu idomu pakalbeti apie, tai kaip surasti stiprybes. Gal kas nors galite patarti, kaip kovoti su veziu?


Parašė Dalia iveikliga.lt , 2009 - 01 - 16

Gerbiamas Tadai, med.literaturos saltiniai nurodo tokius pozymius: kaip daznas slapinimasis, susilpnejusi slapimo srove, daznas slapinimasis nakti.

Musu svetaineje prie Onkologiniai susirgimai/Vezio tipai A-Z/ Prostatos vezys dar pateikiami keli simptomai: Kraujas šlapime;
Kraujas spermoje;
Erekcijos sutrikimas (impotencija);
Kaulų skausmas (ypač apatinės stuburo, klubų ar šonkaulių);
Prarasta šlapimo pūslės kontrolė.


Šie simptomai yra būdingi prostatos poblemoms ir juos reikia žinoti, tačiau jiems pasireiškus, neišsigąskite. Tokie simptomai taip pat gali reikšti, kad sergate kita liga. Pavyzdžiui, kai kurie vyrai turi GPH (gerybinė prostatos hiperplazija). Segant GPH, prostatos ląstelės dauginasi greičiau, nei tai turėtų būti. Tai sukelia prostatos padidėjimą ir pacientui sunku šlapintis. GPH yra ne vėžys, tačiau gali pasireikšti tie patys simptomai kaip ir prostatos vėžio.

Del Jums kylanciu itarimu, rekomenduojame pasitarti su gydytoju.Parašė Tadas , 2009 - 01 - 16

Kokie buna pirmi prostatos vezio pozymiai? Labai noreciau kad apie tai parasytumete placiau
Tadas


Parašė virginija , 2009 - 01 - 11

Labai džiaugiuos, kad yra sukurta tokia svetainė. Norėčiau bedrauti su sergančiomis krūties vėžiu. Aš sergu šia liga jau 11 metų.


Parašė Daliutė , 2009 - 01 - 10

Labai gerai, kad yra toks puslapis. Noriu pasakyti, kad aš ir mano vyras persirgome ta taip siaubąkeliančia liga. Taip, rašau persirgome, nes jau pasigydėme. Patikėkite, vėžys šiandien nėra pati baisiausia liga ir yra jau pagydoma.Svarbiausia neišsigąsti ir gydytis. O dar svarbiau laiku atpažinti. Ir jei krūtyje koks mažytis guzelis, ar vyrui bent kiek sutriko šlapinimasis- pulti ir išsitirti.


Parašė Dalia iveikliga.lt , 2009 - 01 - 09

Mielieji, istoriju bus tikrai daugiau. Tikiuosi, kad musu svetaine Jus sudomins ir rasite daug idomios ir naudingos informacijos. Naujienas, istorijas ir gydytoju patarimus nuolat pildysime, todel nepamirskite i musu svetaine uzeiti dazniau. Jeigu Jums kyla minciu ir pasiulymu, visada esame atviri. Sekmes ir stiprybes!


Parašė Dalius , 2009 - 01 - 09

Noretusi daugiau istoriju. Esu pats susidures su sia baisia liga ir labai padeda tokie pasisakymai kai kas nors nepasidave ir pasveiko
Sekmes visiems


Parašė Laima , 2009 - 01 - 07

Gal kas nors galetu parasyti, ar teko gydytis kepenu vezi?


Rašyti komentarą
 

busy
 

 

pola-logo-geras.jpg 

 

 

lrytas.jpg

 

 

  

plauku magija.jpg

 

 

 

alma_logotipas.jpg

logo mamu unija.jpg  

prostatos vezio draugija.jpg 

 

 

kvapunamai.jpg

 

 

 

sveikatos radijas.jpg 

 

nacionalinis kraujo centras.jpg

 


hummel_main_black[1].jpg

 

 

Svetainės steigėjas:

virtus lt 130.jpg

  

 
©2012 Visos teisės saugomos. Sukurta: www.manosvetaine.lt