Augalai gydo
Ugniažolė
 

Nuo seno žinoma, kad ugniažolės - nuostabus augalas, padedantis kovoje su vėžiu. Veiksmingiausios - ką tik nuskintų ugniažolių sultys. Geriausia jas vartoti vasarą, kai žydi. Ilgalaikis ugniažolių raugo vartojimas leidžia atrasti vis naujas jų gydomąsias savybes. Garsi žolininkė Adelė Karaliūnaitė tikina, jog iš šių augalų pagamintas raugas - puiki profilaktinė priemonė nuo onkologinių ligų. Šis raugas paruošiamas namų sąlygomis. Reikia gerai surauginti 3 l naminio pieno. Rūgpienį pašildyti, tik jokiu būdu neužvirinti. Varškę nukošti per drobelę, leisti jai nuvarvėti. Išrūgas supilti į trilitrinį stiklainį. Pasiūti delno dydžio drobinį maišelį. Susirasti kuo tamsesnį kiaušinio dydžio akmenėlį, jį švariai nuplauti ir įdėti į maišelio dugną. Prisiskinti žydinčių ugniažolių. Jas supjaustyti ir padalinti po 160 g. Vieną dalį sukimškite į maišelius su akmenėliu ir užriškite. Kitas žoleles, sudėlioję po 160 g į plastikinius maišelius, užsišaldykite. Turėsite vaistažolių iki kitų metų. Drobinį maišelį su žolelėmis ir akmenėliu panardinkite į stiklainį su išrūgomis. Pastatyti tamsioje, šiltoje vietoje, pridengti drobele ir rauginti 2-3 savaites. Vėliau atsargiai nuėmus viršutinį sluoksnį raugą perkošti per drobulę ir supilstyti į tamsius siaurakaklius butelius. Galima užlašinti šiek tiek aliejaus. Iš pradžių gerkite tik po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną. Jei skrandžio rūgštingumas didelis, geriau gerkite po valgio, o jei mažas - prieš valgį. Išgeriamą kiekį galima didinti po truputį kas dieną, kol pasieksite didžiausią leistiną kiekį - po pusę stiklinės 3 kartus per dieną.

 

Žurnalo „Gamtos vaistai" informacija

Komentarai (52)add comment

Parašė Danguole , 2015 - 02 - 25

mano mama butent siuo raugu issigyde onkologine liga. pries 24 metus jai pripazino ta liga. .. ji vis dar gyva ir sveika :) kaskart pasitikrina onkologiskai. jokie tyrimai daugiau vezio nerodo.


Parašė antuks , 2015 - 02 - 04

sunku apsispresti,vieni raso apie ugniazole teigiamai kiti neigiamai,o kaip yra istikruju nezinia...


Parašė Rasa , 2014 - 12 - 30

pirkciau Bolotovo kokteilio
mob. 869835442


Parašė Asta. , 2014 - 08 - 08

Dziugu,kad zmones savo sveikatai iesko naturaliu dalyku.Kas domisi,kaip greiciau iveikti liga,suzinoti jos priezasti ir moketi ja pasalinti,atstatyti viso arganizmo sistemu darba ir issaugoti naturaliu budu,galit sk.868514900


Parašė Nutenute , 2014 - 07 - 19

Ugniažolės gira labai geras ir mano išbandytas gėrimas.Mano tėtis jau beveik metai geria ir džiaugiasi, atsigavo ir sustiprėjo.O jam 88metai.


Parašė Dalia , 2014 - 02 - 23

Džiovintų ugniažolių imama 0,5 stiklinės, o šviežių - 1 stiklinė. Raugui gaminti tinka visos vaistažolės, tik reikia žinoti jų poveikį.
Taip pat tinka kaštonai (organizmui valyti), bananų žievė (širdžiai) ir kt.


Parašė Daiva , 2014 - 02 - 21

Jeigu vartojate ponebudę kitaip vadinamą '' žemės taukai'' paskambinkite tel. 869998805. Turiu jos sulčių ir užpilo. Pagamintas jis Latvijoje. Apie šio grybo naudą ir jo gamybą galima pasiskaityti internete. Lietuvoje jo nėra, niekas neplatina.


Parašė Gražlna , 2014 - 02 - 12

Norėčiau sužinoti, ar galima raugą ganinti su džiovintomis ugniažolėmis? Jei galima, tai kiek gramų dėti?Parašė Dalia , 2014 - 02 - 11

Pirmąkart apie ugniažolės raugą sužinojau iš akademiko Boriso Bolotovo knygų prieš 20 metų. Tuoj pat pasigaminau - gavosi puikus. Dabar jau tingiu žaist, tai labai apsidžiaugiau, kad galima jo nusipirkti. Už šį raugą žolininkei Adelei reikia paminklą pastatyt, o ne kritikuoti. Šiuo raugu gydomos daugelis virškinamojo trakto ligų, onkologinės ligos, valomas organizmas, jis tinka sergant peršalimo ligomis ir t.t. Kad suprastumėt raugo poveikį ir kaip nuodingas augalas ugniažolė virsta gydomuoju, skaitykite Boriso Bolotovo knygas, kurių į lietuvių kalbą iversta jau bent 5. Ir išvis, jei norite būti sveiki ir mirti sveiki, kai ateis tam laikas - skaitykite Bolotovą ir naudokitės jo patarimais. Jis - mūsų laikų Leonardas da Vinčis ir Albertas Einšteinas kartu sudėjus. O Adelei Karaliūnaitei "didžiulis ačiū" tinginių vardu už ugniažolės raugą. Ką tik sėkmingai juo išsigydžiau peršalimą ir slogą. Tai aukso vertės vaistas nuo daugelio ligų, kaip ir chlorofilas, spirulina ar mumijus. Būkite sveiki ir nebūkite tokie pikti.


Parašė violeta , 2013 - 12 - 28

Jūs baikit tikėti visokiomis karaliūnaitėmis, kurios dėl savo biznio išgalvoja idiotines receptūras ir pateikia kaip stebuklą. Negi tikite visokiomis apsišaukėlėmis ? Ar jūs durnos? Ugniažolę geriu daugiau kaip 20 metų. Iš karto po operacijos pradėjau. Grynai kaip arbatą. Kas trys mėnesiai geriu. Mėnesį geriu, tris mėnesius pertrauka. Užplikau, na, kaip arbatą .Po stiklinę. Kadangi neturiu laiko, geriu iš ryto visą stiklinę . Su šaukšteliu medaus ant tuščio skrandžio. Ir taškas.Jokių idiotinių raugų. Jei nei ši arbata, tai kažin kur šiandien būčiau. Jokių šarlatanių nereikia man. Ir jums to linkiu.


Parašė vytenis , 2013 - 12 - 01

Tepiausi Adeles tepaliuku nuo vezio ir numiriau, Nepadeda.


Parašė sveik , 2013 - 11 - 19

ugniažolės raugo receptas yra A. Karaliūnaitės originalus jos knygelėje Ant gyvatės odos
Taip pat daug informacijos rasite www.adele.lt


Parašė Kazimieras , 2013 - 10 - 15

Kiek aš suprantu ugniažolė yra nuodas ir veikia kaip chemija, - tik tiek kad žolė. Panašiai ir rekomenduojama mauda. bet aš to atsisakiau, - neverta nuodytis ir tuo pačiu silpninti imunitetą. Reikia susitvarkyti mitybą. Man manau pasisekė pertvarkyti mitybą ir šiandien po mielomos esu jau trys metai sveikas.


Parašė vil , 2013 - 08 - 30

Raugo galima nusipirkti ir Klaipėdoje


Parašė Algimantas , 2013 - 08 - 24

Kaune ugniažolės raugo tikrai yra Urmo bazėje traukinuke ties 7 sale, pats asmenišai pirkau už 12Lt š.m.rugpiučio 23d.


Parašė gugu , 2013 - 06 - 16

man nuo ugniazoles raugo isbere kuna,nezinau gal man netiko


Parašė Genovaitė , 2013 - 04 - 20

koks čia karaliūnaitės? Akademiko Bolotovo
kokteilis. Karjeristė. Kaip jai ne gėda? Aš jį radau akademiko Bolotovo knygoj prieš keturioliką metų "Ja naučiu vas ne bolet i ne staret".


Parašė janina , 2013 - 04 - 17

karaliunaites ugniazoles raugas parsiduoda kaune urmo bazeje-raudonas vagonelis


Parašė Aukse , 2013 - 04 - 03

gal kas zinot Karaliunaites tel nr? man raugas neisejo. dariau su dziovintom ugniazolem. dejau i drobini maiseli. pasiziuriu po 2-ju savaiciu, maiselis apipelijes. nukosiau. skystis neskaidrus. toks nei geltonas, nei zalias. su pelesiais juk negersi. nusipirkciau gatavo ar pasiskonsultuociau su Karaliunaite. gal ka ne taip padariau


Parašė Elena , 2013 - 03 - 27

A.Karaliunaites duomenys yra internete. Jei kas turite sio raugo gal padovanotumet?Arba nupirkciau. Susisiekite siuo numeriu: 864570604


Parašė gediminas , 2013 - 03 - 12

o kaune nera Karaliunaites kiosku,kur galima nusipirkti ugniazoles raugo?


Parašė Aldona , 2013 - 01 - 28

Ugniažolės tinkrtūros vartojimas su natūraliu produktu RechtsRegulat padaro tikrai stebuklus. Šį RechtsRegulat plačiai vartoja Vokietijoje vėžio ligos ištiktiems pacientams su dielia sėkme. Lietuvoje šis produktas jau irgi yra. www.regulat.lt


Parašė virginija , 2013 - 01 - 11

Labai dėkoju p.Adelei Karaliūnaitei už nuostabų ugniažolės raugo receptą.Raugas sunormalizavo cholesterolio kiekį,sustiprino imunitetą,neleidžia vystytis metastazėms.Raugą geria pusė mano giminaičių,vieni dėl padidinto cholesterolio,kiti dėl įvairių sveikatos sutrikimų.Didžiausios sveikatos-recepto atradėjoms.


Parašė milda , 2012 - 11 - 12

taip ugniazole nuostabus vaistas,bet jis vienas nera taip veiksmingas.reikia jungti su kitais preparatais. Milda
mildadlim@gmail.com


Parašė virginija , 2012 - 09 - 13

Yra pirkti raugo A.Karaliūnaitės kioskuose.


Parašė zivile , 2012 - 09 - 12

gal kas turi pagaminto sio raugo? labai reiketu sesiai kuri serga onkologine liga?


Parašė Vaida , 2012 - 08 - 12

O galima naudoti džiovintą ugniažolę ?


Parašė Audrius , 2012 - 07 - 30

kai matai,kad niekas nepadeda iveikti liga.nei daktaru gydymas.belieka gamtos vaistai,nors kiti ir burtai sako.


Parašė virginija , 2012 - 07 - 27

ar niekas niekada nebuvote apsinuo dije ugniazoles raugu?dabar mane pykina tik ji uzuodus.


Parašė Renata , 2012 - 07 - 25

Norėčiau paklausti,jei ugniažolės raugas laikytas ilgiau mėnesį ar 6sav.,ar nemenkėja jo poveikis?


Parašė Aušrinė , 2012 - 05 - 20

Tai džiovintą ar žalią žolę dėt į išrūgas?


Parašė vijole , 2012 - 04 - 22

padariau seseriai ugniazoles raugo, bet ar ji padidino doze ar ka, nes kai paskambino, sako, zinai vakai vos nenumiriau pakilo temperatura, buvo taip bloga, kad nors i graba gulk ! Bet praejo sesi metai ir neblogai dabar jauciasi,ji serga reumatiniu artritu,skrandyje zaisda ,mazakraujyste ir t.t.


Parašė Jonas , 2012 - 03 - 08

Kodėl recepte trūksta 1 stiklinės cukraus, arba medaus? Gi nebus iš ko raugui susidaryti. Vietoje išrūgų galima dėti namimės grietinės kupiną šaukštą ir 3 ltr. vandens, stiklinę džiovintų ugniažolių. Kad nuskęstų į stiklainio dugną, reikalingas akmenukas. Rauginti 2-3 savaites uždengus marle ir šiltoje vietoje, kur nepatenka saulė. Taip moko rusų gydytojas B.Bolotovas. Receptas iš G,Malachovo knygos "Organizmo valymas ir tinkama mityba" 115 psl.


Parašė Daiva , 2012 - 03 - 06

Justina, ugniažolės raugo galima nusipirkti pas žolininkės Adelės Karaliūnaitės atstovus. Kioskelyje prie Santariškių klinikų taip pat prekiaujama kaina labai prieinama


Parašė Virginija , 2012 - 03 - 04

Kur gyvenate?Pagal duota recepta nesudetinga paciai pasigaminti,as dariausi ir is dziovintos zoles,kurios yra vaistinese.Balandzio men.ugniazole galesim rinkti sviezia lauke.Okai neturejau raugo,geriau dziovintos ugniazoles arbata.Ji taip pat veiksminga.


Parašė justina , 2012 - 03 - 04

gal kas gali dovanoti ugnezoles raugo


Parašė Virginija , 2012 - 03 - 02

Vilniaus onkologiniame vyriskis ,platinantis literatura,sirgo 4 st.veziu.Jis visada nesiodavosi ugniazoles sakele ir pasakodavo,kad sios zoles arbata ji gydo ir palaiko .


Parašė eugenija , 2012 - 03 - 01

ar imanoma isgyditi 4 stad vezy su ugniazoles rauga


Parašė eugenija , 2012 - 03 - 01

ar imanoma isgydyti 4 stad vezy su ugniazoles raugu


Parašė eugenija , 2012 - 03 - 01

ar galima isgyditi 4 stadijos vezy su ugniazoles rauga mielieji bukite geri nuosirdziai padekite


Parašė Virginija , 2012 - 02 - 13

Man labai palengvino gyvenima ugniazoles raugas.Rankos skausmas ir tinimas sumazejo.Kraujospudis susinormalizavo.Esu isitikinusi,kad ir kepenims ,ir inkstams padejo ,nes praejo skausmas.Labai zarnynas susitvarke.


Parašė Daiva , 2011 - 10 - 26

Sveiki. Onkologine liga serga mano vyras. Būsim labai dėkingi jeigu kas turite ugniažolės raugo. Mano telefonas 868449594


Parašė andriusa , 2011 - 10 - 21

sveiki turiu sergancia mama gal kasnors turit to ugnezoliu uzpilo buciau dekingas cia mano nr 865412320


Parašė jolita , 2011 - 10 - 21

jei kas nors turi ir gali dovanoti ar parduoti ugniazoles .labai dekingi butum .ogal kas nors gali pasakyti kaip rasti adele karaliunaite.aciu.


Parašė Justė , 2011 - 09 - 05

Andriau, ar gali parašyti man į el.paštą, dėl ugniažolės? justina.bandzeviciute@gmail.com labai dėkinga būčiau :)


Parašė Audra , 2011 - 08 - 17

Viena motina pasakojo, kad ugniažolių raugu gydė savo dukrą, kuriai buvo IVstadijos krūties navikas su metastazėmis kepenyse. Po kurio laiko vartojimo to raugo(tiksliai nepamenu) buvo atlikta KT ir metastazių kepenyse neberasta. Navikas krūtyje, deja, liko, buvo vėliau gydomas kitais metodais. manau, ugniažolių raugas veiksmingas labiau kaip profilaktinė priemonė arba dar neįsisiautėjus ligai. Bet viskas dangaus ir žmogaus pastangų valioje. Tad linkiu visiems sveikatos ir kantrybė gydantis ts sunkias ligas.


Parašė Andrius , 2011 - 07 - 14

Sveiki, galiu pasiūlyti nemokamai apie 2 litrus ugniažolės užpilo nemokamai. Gal kam nors pagelbės.


Parašė Ingrida , 2011 - 06 - 30

Jau keturi metai sergu liežuvio šaknies vėžiu, šiuo metu po krūties operacijos man taikoma spindulinė terapija, o geriant ugniažolės raugą jaučiuosi žymiai geriau.


Parašė cukrus , 2011 - 05 - 30

Na, taip, tai BOLOTOVO gira. Tik nepamineta, kad gaminant si rauga reikalinga ideti 1 stikline cukraus.


Parašė Daiva , 2010 - 09 - 24

bet ugniazole ,labai nuodinga todel tai turetu buti pavojinga gerti,labai veikia i kepenis.Ar as klystu?


Parašė ji , 2010 - 09 - 21

ačiūpabandysim,tik čia man primena burtus:))


Parašė laume , 2009 - 05 - 25

tai "BOLOTOVO kokteilis"!


Rašyti komentarą
 

busy
 

 

pola-logo-geras.jpg 

 

 

lrytas.jpg

 

 

  

plauku magija.jpg

 

 

 

alma_logotipas.jpg

logo mamu unija.jpg  

prostatos vezio draugija.jpg 

 

 

kvapunamai.jpg

 

 

 

sveikatos radijas.jpg 

 

nacionalinis kraujo centras.jpg

 


hummel_main_black[1].jpg

 

 

Svetainės steigėjas:

virtus lt 130.jpg

  

 
©2012 Visos teisės saugomos. Sukurta: www.manosvetaine.lt