Nesvarbu, ar esi sveikas, ar sergi, ar nori padėti savo artimui, visais atvejais norisi sužinoti apie vėžį kuo daugiau. Įveikligą.lt kolektyvas nori, kad mūsų svetainėje rastumėte atsakymus į Jums rūpimus klausimus, diskutuotumėte, pateiktumėte savo pasiūlymus bei pageidavimus.

Mūsų užduotis pateikti Jums kuo daugiau informacijos, supažindinti su naujienomis iš Lietuvos ir viso pasaulio, papasakoti įdomiausias istorijas.

Mes norime, kad Jūs nesijaustumėte vieniši su Jus kankinačiomis abėjonėmis ir klausimais. Todėl skiltyje Jūsų mintys kviečiame Jus pasidalinti rūpimais klausimais bei papasakoti savo gydymosi ar išgijimo istorijas, patarti kitiems.

Mums talkina kompetentinga Medicinos atstovų taryba, kuri, tikimės, plėsis. Norime sulaukti dar didesnio medikų susidomėjimo, kuriems rūpi mūsų visų sveikata.

Įveikligą.lt – projektas, skirtas Jums visiems besidomintiems sveika gyvensena. Esame dėkingi medikams už pagalbą, šeimoms už palaikymą ir linkime mums visiems kuo stipresnės sveikatos ir tikėjimo savo jėgomis.